Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Nic nie czaję - mówiłaś że 4x6 a nie 6x6... A jeśli chcesz dawać ekran na krótszej ścianie (4) to co Ci za różnica czy ta druga ma 5 czy 6?

No bo siedzisz wtedy blizej albo dalej od ekranu, a jak wiekszy ekran to lepiej jednak siedziec dalej od niego. A w wypadku takiego ukladu schodów jak naryysowałam, to nie da sie siedziec 6 metrów od tv tylko juz 5, a to z kolei oznacza, ze nie da sie walnąc super wielkiego ekranu tylko mniejszy.

Zagmatwalam do konca? czy ktos cos rozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

juz chyba dałam. Wydaje mi sie to najrozsądniejszą wersją zrobic schody dwuzabiegowe:

 

http://images40.fotosik.pl/93/c03e201349cf4497med.jpg

Moze byc? Nie moze, musi byc. Teraz trzeba ustalic na jakiej konstrukcji mają byc oparte te schody i czy je lac czy nie lac :roll:

A czy jeśli lane, to nie muszą być oparte na jakimś fundamencie? I jednocześnie, czy gdzieś nie muszą być zakotwione w stropnie?

czyli jeśli lane, to ostatni dzwonek na zrobienie ich, póki strop nie jest zalany ... tak mi się wydaje...

Jednocześnie przy schodach lanych musisz już wiedzieć co będzie na posadzkach na poszczególnych piętrach łącznie z grubością okładziny schodów, tak aby pierwszy i ostatni schodek wyszły jednakowej wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie czaję - mówiłaś że 4x6 a nie 6x6... A jeśli chcesz dawać ekran na krótszej ścianie (4) to co Ci za różnica czy ta druga ma 5 czy 6?

No bo siedzisz wtedy blizej albo dalej od ekranu, a jak wiekszy ekran to lepiej jednak siedziec dalej od niego. A w wypadku takiego ukladu schodów jak naryysowałam, to nie da sie siedziec 6 metrów od tv tylko juz 5, a to z kolei oznacza, ze nie da sie walnąc super wielkiego ekranu tylko mniejszy.

Zagmatwalam do konca? czy ktos cos rozumie?

mniej więcej... rzuty by nam coś bardziej wyjaśniły... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w projekcie są lane, więc stopa pod nie i zbrojenie chłopaki wykonali. Jednak Pan Krzys nie cieszyl sie zbytnio, ze mu przynioslam nowy rysunek. No ale co mialam zrobic, przeciez tamte oryginalne schody to sobie mozna zrobic w domku na działce ;), takie stopnice mają małe

 

pomarudzi i przestanie a ty byś kleła za kazdym razem jak bys po nich chodziła :wink: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, musze byc nieugięta, zresza Krzysiek to taki Facet, co zrobi mi schody tak jak trzeba. Jeszcze nigdy dotąd nie zakwestionował moich pomysłow, chocby nie wiem jak były dziwne. Jedynie poszuka rozwiązania, zeby wszystko co wymysle mialo ręce i nogi i bylo bezpieczne ;)

 

bardzo dobrze i niech tak pozostanie, bo kompromisy są potrzebne, ale jak wiesz że masz rację to stanowczo wymagaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, musze byc nieugięta, zresza Krzysiek to taki Facet, co zrobi mi schody tak jak trzeba. Jeszcze nigdy dotąd nie zakwestionował moich pomysłow, chocby nie wiem jak były dziwne. Jedynie poszuka rozwiązania, zeby wszystko co wymysle mialo ręce i nogi i bylo bezpieczne ;)

bardzo dobrze. Jako inwestor możesz wymagać od wykonawcy, a on powinien zastanowić się jak to najlepiej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - mamy wode na działce. Jupiiii! :D

 

wóde? :D :lol: :lol: :lol:

 

wóde tez dzisiaj mielismy, bo Studniarz przywiózł rury po napełnianiu pompy ciepła czynnikiem ...i nie byl to glikol, a spiryt, waliło na całą działke

 

Moze sprzedawac swojej wody to nie bede, ale na wodociągi - przynajmniej tymczasowo sie wypinam i do ogródka nie bede sobie żałowac podlewania.

Mówie Wam jak sie ciesze, a jeszcze jak sie okaze ze słabo zanieczyszczona minerałami i uzdatniacz nie bedzie kosmicznie drogi to hoho, juz całkiem będą wodotryski. Moze basen sobie wybuduje letni. Własciwie to czemu nie? :-? :o 8) :lol: :oops: Wszakze wiadomo we wsi, ze jestem świrnięta, bo sobie plotek walnełam "brzydszą" stroną do siebie. Znaczy zamiast prefabrykowaną betonową płytę w cegiełke dac sobie do ogródka zeby na nią patrzec zapamiętale i wzdychac to uszczęsliwiłam sąsiada tym widokiem. Nie ma jak byc odmieńcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...