Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myszko a ty pralnie bedziesz miala pod schodami?Mozesz napisac jakie to pomieszczenie bedzie u Ciebie duze i gdzie bedzie do niego wejscie?Ja teraz po sugestiach wywalenia pralki z lazienki kombinuje ze zrobie mini pralnie w garderobie na gorze albo gdzies kolo dolnej lazienki w wnece pod schodami (u mnie jest to wszystko troche wieksze i schody sa ze spocznikiem wiec moze by sie udalo )

Moja pralnia bedzi miala ze 4 metry, przy czym czesc bedzie pod skosem. Także nie za wiele. Byłoby wiecej gdyby arch nie namalował badziewnie schodów. Ja na Twoim miejscu wyciągnełabym te dwei sypialnie na parterze jeszcze z metr do góry i wtedy robi sie szeroki korytarz w którym smialo mozna cos wygospodarowac pod schodami i to troche wiecej niz u mnie, nawet kosztem jeszcze ze dwoch metrów pomieszczenia gosp.

No chyba, ze planujecie mieszkac na górze to wiadomo, ze za garderobą mozna zrobic fajną pralnio-suszarnie, a z niej dopiero wejscie na strych.

U mnie wejscie bedzie na wąskiej scianie od strony sypialni(prawdopodobnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia szykujesz pielgrzymkę do Częstochowy - bardzo dobrze :wink: :D :D

 

a kominek - superancki - nic mu dadać nic ująć :D :D :D :D

 

 

Miłego Dnia - całuski dla Majeczki :wink: :D :D :D :D

 

Nie zadnych pielgrzymek nie będzie. Kurier ma przywieźć kominek. Ciekwae gdzie go postawię.hmmm. Szukam inspiracji do niego

Dzięki Zuz@nko za pozdrowienia dla Majorki. Dziękujemy za przemiłe spotkanie.

 

Miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia szykujesz pielgrzymkę do Częstochowy - bardzo dobrze :wink: :D :D

 

a kominek - superancki - nic mu dadać nic ująć :D :D :D :D

 

 

Miłego Dnia - całuski dla Majeczki :wink: :D :D :D :D

 

Nie zadnych pielgrzymek nie będzie. Kurier ma przywieźć kominek. Ciekwae gdzie go postawię.hmmm. Szukam inspiracji do niego

Dzięki Zuz@nko za pozdrowienia dla Majorki. Dziękujemy za przemiłe spotkanie.

 

Miłego dnia :D

 

nie będzie pilegrzymki :o

 

a juz chciałam autokra zamawiać :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...