Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Myszka a te rzuty jak dokładne musza być? Mam zeskanować te z PnB?

 

No i czemu GWC pod garażem?

Bo tak bezpieczniej przy wysokich wodach, a Ty ponoc takie masz. Dodatkowo jak nawciskach żwiru to odpadają ci koszta podsypek, a piasek tani nie jest oj nie jest.

Ale nie jest to mus, ja robie kopiec w ogródku i nie wiem co znaczy wysokie wody, kurna, ma tak byc i juz i ma byc dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak zrobimy te badania gruntu , to Ci od reku będa wiedzieć ,czy mozna to wsadzić pod garaż czy nie??? :roll:

 

Jak już to masz przerobione to pooświecaj mnie troszkę :oops:

 

A Ty czemu w ogródku , a nie pod garażem? i co to znaczy kopiec- mam to rozumieć w sensie doslownym?

 

A tak się cieszyłam,że mam z tym spokój , to musiało do mnie jak bumerang wrócić :roll: :lol:

 

 

No i jeszcze raz ptam co z tymi rzutami - mam zrobić skana z projektu z PnB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wypadło mi. Dobrosiu walnij skanik i starczy.

Generalnie GWC zakopuje sie pod ziemią, ponizej punktu przemarzania gruntu, czyli 120-140cm, ale jak wody wysokie to dobrze byloby żwir wyniesc deczko do góry i nasyp zrobic. To moze byc nasyp 50 cm-1 metr nawet. Ja sobie wymyslilam zrobic nasyp w kształcie meandru takiego z tylu ogrodu, zeby wyeksponowac kwiatki na nim rosnące i ustawic je do wystawy południowej. Mam nadzieje, ze to zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza, to skoro u mnie też jest wysoki poziom wód, to raczej powinnam zrobić GWC pod garażem ? :roll:

pewnie się będę musiała na takie coś zdecydować, bo nie chciałabym mieć kopca na końcu działki :roll:

Generalnie to tu wszedzie są wysokie wody, ale pytanie jak wysokie. Robiłas te badania techniczne gruntu?

Pod garazem to nie jest mus, a wy sobie wyobrazacie te kopce wielgachne, ja nie moge. To sie ustala indywidualnie. Wrócimy do tematu po świętach, niech sie Panowi głowią, gdzie umiescic to gwc zeby bylo dobrze i tak jak sie każdemu podoba. :D

Czesc Justysia, zawiało od morza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja sie ciesze ze bede miec patrerówke i nie bedzie mi grozilo drapanie sie po schodach po omacku, albo nawet przy zapalonym swietle kiedy nie mam na to ochoty i ze nie bede musiała chodzic z torbą rzeczy typu komp, tel, worek prania tam i nazad. I ze pies nie spadnie ze schodów, bo nie bedzie mial co na nich szukac :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorki - jak mi piszesz , że urgent to chciałam,żeby jak najszybciej dotarło , to telefonem poleciałam

 

U mnie dotykowe duże ekranisko - fajnie się stuka :)

 

oj czuje, ze o czyms myslisz :D

 

 

hmmm , że niby o czym....??? :roll:

 

A parterówka to genialny wynalazek ludzkości 8)

 

Coś Ty nawywijała z tymi oknami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorki - jak mi piszesz , że urgent to chciałam,żeby jak najszybciej dotarło , to telefonem poleciałam

 

U mnie dotykowe duże ekranisko - fajnie się stuka :)

 

oj czuje, ze o czyms myslisz :D

 

 

hmmm , że niby o czym....??? :roll:

 

A parterówka to genialny wynalazek ludzkości 8)

 

Coś Ty nawywijała z tymi oknami?

 

a kazalam skrócic okno w lazience, a zapomnialam ze ja tam nie mam wanny. Taki drobiazg, ale mi sie te moje milionowe koncepcje samej pierniczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...