Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kup sobie osobny zeszycik i wpisuj tam same ZUPEŁNIE OSTATECZNE koncepcje :D Proste i jakie genialne :wink: :lol: :lol:

 

pffffffff....jassnneee ... 8) juz to widze..aranzacja co tydzien inna a przmeblowanko raz na pol roku ..100%

 

Duchu raz na pół roku? To niemożliwe. nie wytrzymałabym.

W pewnym sensie jestem jak te moje kolorowe pyszczaki, ze im co tydzien trzeba zmieniac ustawienie chocby jednego kamienia, zeby sie nie pozabijały między sobą. To je uspokaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszku , a tak serioznie , to gdyby mi się kiedyś zmieniła koncepcja i zachciałoby mi się takich dębowych dech jak u raśki - tylko bez tych obrabianych kantów , a zwykłych prostych - to dużo drożej by mi wyszło niż ta moja przemysłówka? :roll:

 

jk dojdziesz to policze ..jak mam liczyc cos co nie wiadmo co bedzie ..i kiedy..i jakie do konca..drozej na pewno bedzie i to sporo ale zalezy od klasy..drewna szerokosci itp stan wylewek..ło jasoo dobrosia to w warunkach budowy sie liczy wedłud stanu zastanego..niegdy nie wiadomo do konca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano zobaczymy

 

Na razie zapisałam sobie ten kominek ostatni co mi tu podrzucałaś.Podoba mi się :D

Wiem, juz dawno to wiedzialam, no ze dwa tygodnie będzie ;)

 

 

No dobra , to jest jeszcze coś , co Ty wiesz , że ja powinnam wiedzieć ? :wink: :lol: Machnij od razu wsio , zaoszczędzisz mi rozterek :D

Nic Ci nie machne, obserwuj świat.....

Masz ładne koncepcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano zobaczymy

 

Na razie zapisałam sobie ten kominek ostatni co mi tu podrzucałaś.Podoba mi się :D

Wiem, juz dawno to wiedzialam, no ze dwa tygodnie będzie ;)

 

 

No dobra , to jest jeszcze coś , co Ty wiesz , że ja powinnam wiedzieć ? :wink: :lol: Machnij od razu wsio , zaoszczędzisz mi rozterek :D

Nic Ci nie machne, obserwuj świat.....

Masz ładne koncepcje

 

Dobiłas mnie tym " obserwuj świat"... :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...