Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Myszko fajnie te twoje schody prezentuja sie z gory

Ja oczywiscie wykukalam komin do komina i poprosze o jakies horyzontalne ujecie tego cuda (musze wszystko oblukac -jaki duzy ile wentylacji,gdzie wyczystka gdzie wklad i takie tam)

Czy Twoj Pan Krzysio udziella Ci rad jaki komin wybrac?

Ja nadal nie podjelam ostatecznej decyzji a architekt pogania .Juz dawno wybralabym systemowy ale mam opory bo mnie strasza ze to cienkie,ze nie ma pozadnej podpory ze wrecz grozi katastrofa budowalna bo sie zawali przy wiekszym wietrze

 

Doberek :D

 

nam Pan M. (czyli ten sam co buduje Mysi) polecił zwykły stawiany :roll:

 

Miłego Dnia :D

 

http://haftyswiata.blox.pl/resource/arbuz1.jpg

 

:wink: :wink: :wink:

 

Pan Mariusz poleca stawiany, a Pan Krzys Schiedla, także to chyba wsio ryba, ma byc szczelne i dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysia norka już urosła :D slicznie!!!!

 

a może tak z daleka jakieś zdjęcie zrobisz??? bryłę domku chciałabym zobaczyć :wink:

narazie jesze guzik widac, ale zrobie zdjecie, especially for you

pamietacie ten kawałek?

e no on jest dobry na początek dnia. ciepły głos Kylie i przystojny Jason AAAAAaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
Mysia norka już urosła :D slicznie!!!!

 

a może tak z daleka jakieś zdjęcie zrobisz??? bryłę domku chciałabym zobaczyć :wink:

narazie jesze guzik widac, ale zrobie zdjecie, especially for you

pamietacie ten kawałek?

e no on jest dobry na początek dnia. ciepły głos Kylie i przystojny Jason AAAAAaa

 

 

:D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko nie ma pospiechu :wink: teraz taki okres ze calkowicie rozumiem ze nie masz czasu na analizowanie jeszcze czyis domkow (sama masz przeciez budowe) Mysle ze jakies ewentualne poprawki bede mogla wniesc nawet gdy zostana juz zlozone papiery o pozwolenie.

Wlasciwie to moze nawet zle napisalam-to chyba bardziej my naciskamy bo chcemy miec juz pozwolenie na poczatek czerwca a jak widac dopiero rysujemy plan.Tak to wyglada skoro ponad rok "bujalam sie" z projektami a teraz nagle dostalam przyspieszenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Myszka :) masz może gdzieś pod ręką namiary na Starego? Powoli muszę zamawiać drzwi zewnętrzne i chciałabym sprawdzić, czy ma w ofercie te co mi się podobają..

I już mogę zamawiać parapety :D, więc jak najbardziej do niego powinnam zapukać :) Na kogo mam się powoływać, aby dostać odpowiednie rabaty? :-? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

Ponieważ od jutra zaczyna się u mnie w pracy szał przedświąteczny już dziś ...

 

 

http://www.umcs.lublin.pl/images/media/Samorzad.Studentow.Wydzialu.Prawa.i.Administracji/wielkanoc1.jpg

 

Dużo słońca, uśmiechu na twarzy, obfitości na wielkanocnym stole oraz rodzinnej atmosfery ...

 

Justyna i Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...