Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No no nooooo , Mysz rozdziewiczona przez smerfa.... :lol: :lol: że też nikt tego nie nakręcił.... :wink: :lol:

 

A przepraszam jak to nikt! Widzialam swoje zielone kum-kum auto na monitorze. Trzy razy mi puszczali zanim się napatrzyłam na swój akt przewinienia

 

A skopiowalas sobie na pamiatke? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no nooooo , Mysz rozdziewiczona przez smerfa.... :lol: :lol: że też nikt tego nie nakręcił.... :wink: :lol:

 

A przepraszam jak to nikt! Widzialam swoje zielone kum-kum auto na monitorze. Trzy razy mi puszczali zanim się napatrzyłam na swój akt przewinienia

 

A skopiowalas sobie na pamiatke? :roll:

 

Nie no wlasnie nie chcialam im juz głowy zawracac, zeby mnie całkiem za swiruske nie wzieli. I tak naopowiadalam sie bajek :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 stopni , zachmurzone niebo , ale nie pada.

 

Ja dostałam zdjęcie swojego nieprawidłowo zaparkowanego bruma na pamiątkę od strazy miejskiej.Wcisnęli mi na siłe ,ale juz je gdzies zagubiłam. :oops:

Dostałam wtedy mój pierwszy i jedyny jak na razie punkcik :)

 

Dzięki Dobrosiu. Hmmmm, nie bedzie najlepiej tak cos czuje. Trudno, kazali jechac, pojechałam. Nie bendem siem wymondrzoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę jutro spróbować podjechac do Ciebie i polać , jak to jakos podratuje sprawę - będziemy u rodziny na obiedzie w Komorowie , to potem możemy spróbować skoczyć do was.Tylko tam pewnie wsio pozamykane :roll:

Dobrosiu moja dobra, jutro to juz chyba bedzie pozasychane. Wczoraj zlałam to nieziemsko i muuuusi wystarczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wytrzyma - pogoda jest ok. Gdyby było +30 to byłby problem.. Myślę że nie masz się Mycha co martwić. P.S. zawsze można poprosić M. żeby podjechał :) Wiem z doświadczenia :)

 

Mam nadzieje, bo wczoraj temperatura może nie była jakaś kosmiczna, ale beton ciutke spękał. Jak lałam to nie mogłam uwierzyc ze tak ciągnie wode. U mnie z kolei wiatr wiuchał porzadnie, a to tez suszy nierówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO 30 stopni to nie ma i jak patrzę na prognozę to nie będzie :)

Także spoko.

 

Jeszcze sie chyba w żadne święta tak nie wyluzowalam.Nie sprzątnęłam pierdolnika w domku , nie gotowałam niczego specjalnego , odpalę dziś dwa ciasta tylko na jutrzejszy zlot rodzinny i już. Taki luźny , wolny dzionek....fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO 30 stopni to nie ma i jak patrzę na prognozę to nie będzie :)

Także spoko.

 

Jeszcze sie chyba w żadne święta tak nie wyluzowalam.Nie sprzątnęłam pierdolnika w domku , nie gotowałam niczego specjalnego , odpalę dziś dwa ciasta tylko na jutrzejszy zlot rodzinny i już. Taki luźny , wolny dzionek....fajnie :D

Ja si tylko nagadałam,czym to sie nie zajme i czego nie musze zrobic na świeta i tez nic nie zrobiłam. A o cieście nie ma mowy. Tego jeszcze nie było, ale to chyba jakas nowa tradycja ;) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...