Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysia a Ty wiesz kiedy do Polski wchodzi ta superpiękna czarna linia Siemensów?

Nie mam pojecia. moze za 5 lat jak znam zycie. Tobie tez sie podoba?

Moze by zapytac w siemensie?

 

dorcia

ty chyba zamowilas ten sprzet u siemensa. wchodze na ich strone, patrze i sikam: tadam

no nie moge dziekuje ci siemensie. ceny jeszcze nie widzialam i bede sie trzymac mocno krzesła jak jej bede szukac

http://www.siemens-agd.pl/?5=HB33AB550&26=2178

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sama też się napatoczyłam na stronę polskiego siemensa i już chciałam tu lecieć wykasowywać gupie pytanie :oops: :lol:

A gdzie te ceny znalazłaś? Bo ja w żadnym polskim sklepie nie widziałam piekarnika, a w € to własnie takie ceny wychodzą :p :P :p

 

Ale mi by bardziej pasowało żeby on się świecił na czerwono a nie niebiesko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
siemensa widziałam

 

ciekawe jak bosch wygląda ... jak na razie to mój faworyt ze względu na wymiary.

 

alez trzeba z ciebie ciągnąc. Co to jest to czarne na panelu siemensa?to jest przezroczyste? Jak sie piecze to widac co sie piecze, czy nie ma podgladu?

 

ten siemens to stał na wystawie w sklepie ma funkcję oświetlenia więc widać co pieczesz a przód - panel sterujący jest ze szkła tylko ta wstwka to stal szlachetna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko spiesze doniesc ze sprawa komina chyba przesadzona.Architekt zaproponowal mi rpolaczenie murowanego (tam gdzie bedzie przewod dymny) z gotowymi ksztaltkami wentylacyjnymi.W ten sposob komin nadal ma grubosc 49 cm ale juz na szerokosc ze 101 cm skrocil sie na 76 :D

Teraz wymyslam czy nie zlikwidowac szaf wnekowych i walnac w sypialni mini garderobe na 160 cm szeroka :lol: (maz ma dosc mowi ze w zyciu nie zaczniemy budowac jak ciagle bede kombiniwac hahaha)

 

 

dobroszka zauwazylam w starych wpisach na watku Natalki ze przymeirzalas sie do budowy tego domku.Czy wlasnie ten dom budujesz czy wybralas finalnie calkiem cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusek też Cię pamietam z natalkowego wątku :)

 

Nie , nie będziemy budowac Natalii - oboje marzyliśmy o domu parterowym , Natalia była chwilą słabości , ale ostatecznie wróciliśmy do kocepcji parterówki.

 

Wybraliśmy taką: http://www.studio-atrium.pl/projekt-domu-GL-274,293,61,opis.html

Zmiany robimy niewielkie , no i żadnych szprosów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to o natalce marzyłas Dobrosiu, jak mi mówilas o swojej słabości.

Kakusku a Wasza sypialnia to główna sypialnia na górze granicząca od wschodu graderobą przy stryszku?

Ja tez miałam jeden projekt pietrowego domu, który mi się podobał:

http://projekty.dom.pl/ac_stefania.htm?gclid=CJvz7P3s85kCFRISzAodABadPg

Ja osobisie mając do dyspozycji przyległy strych zrobiłabym przy sypialni swoje królestwo z duzą garderobą, a najlepiej dwoma osobnymi i wygodnym salonikiem kąpielowym

Cieszę się, ze komin macie opracowany. To dobre rozwiązanie, sama się nad nim zastanawiam od jakiegos czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...