Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas będzie osobno piekarnik i osobno mikro .

 

Na dokładkę znalazłam piekarnik z funkcją Twin Convection - możesz w jednym piekarniku zrobić dwie strefy pieczenia - w jednej piec ciasto , w drugiej np mięso i ustawiasz dla każdej strefy osobno temperaturę i zapachy się nie mieszają. Samsung coś takiego ma.No i sie nad tym zastanawiam :)

No wiem, bombardują mnie reklamą tego codziennie jak jadę do pracy ;)

Ale ja tam znowu taką kucharką nie jestem, żeby piec dwie rzeczy na raz :oops:

Jednak mikro i piekarnik w jednym to już chyba zbyt duża kompaktowość, nawet jak dla mnie... Ale te Bosche takie piękne że chyba się przeproszę z tą koncepcją, no słowo daję :roll:

 

No popatrz , a ja musiałam sama to odgrzebac , nikt mnie nie bombardował :roll: :-? Ja dużo gotuję i piekę , więc zastanawiam się nad tym rozwiązaniem.Zobaczymy jak to będzie wyglądało cenowo.

A Bosh bardzo ładny jest , ale ja nie chce kompaktu 2 w 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas będzie osobno piekarnik i osobno mikro .

 

Na dokładkę znalazłam piekarnik z funkcją Twin Convection - możesz w jednym piekarniku zrobić dwie strefy pieczenia - w jednej piec ciasto , w drugiej np mięso i ustawiasz dla każdej strefy osobno temperaturę i zapachy się nie mieszają. Samsung coś takiego ma.No i sie nad tym zastanawiam :)

No wiem, bombardują mnie reklamą tego codziennie jak jadę do pracy ;)

Ale ja tam znowu taką kucharką nie jestem, żeby piec dwie rzeczy na raz :oops:

Jednak mikro i piekarnik w jednym to już chyba zbyt duża kompaktowość, nawet jak dla mnie... Ale te Bosche takie piękne że chyba się przeproszę z tą koncepcją, no słowo daję :roll:

 

No popatrz , a ja musiałam sama to odgrzebac , nikt mnie nie bombardował :roll: :-? Ja dużo gotuję i piekę , więc zastanawiam się nad tym rozwiązaniem.Zobaczymy jak to będzie wyglądało cenowo.

A Bosh bardzo ładny jest , ale ja nie chce kompaktu 2 w 1 :)

 

 

a ja miałam jeszcze taaaak daleko.. ale jak sie zaczęło o tym mówić to sama nie wiem :roll: u nas pierkarnik jest używanyyyyyy baaaaaaaardzo rzadko...bardzo !!! :) ale też nie wiem czy chcę dwa w jednym... kto mnie uświadomi jakie są korzyści poza ta , że jest o jeden grat w kuchni mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas będzie osobno piekarnik i osobno mikro .

 

Na dokładkę znalazłam piekarnik z funkcją Twin Convection - możesz w jednym piekarniku zrobić dwie strefy pieczenia - w jednej piec ciasto , w drugiej np mięso i ustawiasz dla każdej strefy osobno temperaturę i zapachy się nie mieszają. Samsung coś takiego ma.No i sie nad tym zastanawiam :)

No wiem, bombardują mnie reklamą tego codziennie jak jadę do pracy ;)

Ale ja tam znowu taką kucharką nie jestem, żeby piec dwie rzeczy na raz :oops:

Jednak mikro i piekarnik w jednym to już chyba zbyt duża kompaktowość, nawet jak dla mnie... Ale te Bosche takie piękne że chyba się przeproszę z tą koncepcją, no słowo daję :roll:

 

No popatrz , a ja musiałam sama to odgrzebac , nikt mnie nie bombardował :roll: :-? Ja dużo gotuję i piekę , więc zastanawiam się nad tym rozwiązaniem.Zobaczymy jak to będzie wyglądało cenowo.

A Bosh bardzo ładny jest , ale ja nie chce kompaktu 2 w 1 :)

 

Przecież można wykorzystać tylko jego jedną funkcję - piekarnika i dodatkowo mieć mikrofalę.

 

Napiszcie coś więcej o tym pikarniku z dwoma sferami - brzmi interesująco choć bardzo kosmicznie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie chce mikro i piekarnika w jednym. Duzo rzeczy robie w piekarniku: bułeczki podpiekam, mięsa, zapiekanki itp. Mikro musi byc osobno i musi byc w zabudowie z tego tytułu, ze nie chce kolejnego wolnostojącego pudła w kuchni (tylko skąd ta róznica cenowa między wolnostojącą a do zabudowy? Jakby było to samo przełożenie w lodówkach to lodówka do zabudowy średniej klasy kosztowałaby najmniej 10 tysięcy. Uczepili sie tych mikrofalówek

To mój wymarzony zestaw:

http://www.siemens-agd.pl/Files/Siemens/Pl/pl/ProductFiles/ProductImages/BigImages/MCSA035276_HB76AA660_def.jpg

http://www.siemens-agd.pl/Files/Siemens/Pl/pl/ProductFiles/ProductImages/BigImages/MCSA037003_HF25M6L2_def.jpg

 

albo to:

http://www.siemens-agd.pl/Files/Siemens/Pl/pl/ProductFiles/ProductImages/BigImages/MCSA037000_HF25M5L2_def.jpg

http://www.siemens-agd.pl/Files/Siemens/Pl/pl/ProductFiles/ProductImages/BigImages/MCSA035151_HB33AB550_def.jpg

Szkoda ze te ze srebrnej linii nie uzupełniają się ramkami tak zeby po umieszczeniu jednego nad drugim powstał zgrabny prostokącik. No chyba ze jeszcze pod całośc walnąć srebną szufladę grzewczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobroszkaniezupelnie inaczej.Ja tylko mebli za kominkiem nie ebde miec.To co zalaczyla Myszka to sa rzuty oryginalnej Natalki a ja rysowalam projekt indywidualny i kominek teraz mam pomiedzy kuchnia a salonem -dokladnie w miejscu gdzie konczy sie wykusz (blziej salonu)

Piekne te piekarniki i mikrofale-szkoda ze ja dopiero musze wybierac styro i pustaki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobroszkaniezupelnie inaczej.Ja tylko mebli za kominkiem nie ebde miec.To co zalaczyla Myszka to sa rzuty oryginalnej Natalki a ja rysowalam projekt indywidualny i kominek teraz mam pomiedzy kuchnia a salonem -dokladnie w miejscu gdzie konczy sie wykusz (blziej salonu)

Piekne te piekarniki i mikrofale-szkoda ze ja dopiero musze wybierac styro i pustaki :evil:

Kakusku, zleci zanim mrugniesz okiem, jak juz sie zacznie to bedzie leciało jak oczko w rajstopach-szybko i do góry

A styropian ma byc gruby, a cegła ma być mocna. Metoda, z której wyboru się ciesze niezmiernie

Dobrosiu, jak główka?

Lece jeszcze obejrzec te bosch'e. Kiedys kupowałam albo boscha albo siemensa, a teraz jakos tak na siemensa sie nastawiłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główka tak soł soł , jakos mimo prochów mi w niej huczy :-? Ale za to zakochałam sie dziś w bramie normstahla , wyczytałam u efilki ,że w hormannie sygnał jest niedobry bo stały i łatwiej go przechwycić i jakoś tak płynę w stronę normstahla....tylko co , będe miała inny kolor szarego i na oknach i na drzwiach i na bramie...???? :o jeszcze nie wiem co z tym fantem zrobić :roll:

 

No i M. mi się zbuntował , jak mu pokazałam te proste drzwi hormanna tylko z relingiem , stwierdził,że są jak do biura a ni do domu i on takich nie chce.

Tak to jest sie chłopa o cos zapytać , tylko życie pokomplikuje :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne te piekarniki i mikrofale :D

 

ja się jeszcze nad niczym nie zastanawiałam, ale na pewno będę mieć oddzielnie piekarnik i mikrofalę. Jakoś nie wierzę w rozwiązania 2w1, szczególnie jeśli chodzi o AGD. A miejsce na mikrofalę w słupku na pewno się znajdzie :wink:

 

Dobroś, a nie da się jakoś podobnych kolorów dobrać do drzwi, bramy i okien ? A twój mąż to jaką bramę by chciał mieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główka tak soł soł , jakos mimo prochów mi w niej huczy :-? Ale za to zakochałam sie dziś w bramie normstahla , wyczytałam u efilki ,że w hormannie sygnał jest niedobry bo stały i łatwiej go przechwycić i jakoś tak płynę w stronę normstahla....tylko co , będe miała inny kolor szarego i na oknach i na drzwiach i na bramie...???? :o jeszcze nie wiem co z tym fantem zrobić :roll:

 

No i M. mi się zbuntował , jak mu pokazałam te proste drzwi hormanna tylko z relingiem , stwierdził,że są jak do biura a ni do domu i on takich nie chce.

Tak to jest sie chłopa o cos zapytać , tylko życie pokomplikuje :-?

 

 

:-? :lol: :roll: :lol: żeś się siostra od siostry nie nauczyła, że facetów nie można pytać ;) tylko przed faktem stawiać ;) ... i moje okna przepadły jak zapytałam ;) :lol: .... łepetynce zdrówka życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...