Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zuza, jak tu jesteś, co z tym Urzutem?

 

byłam - rozmawiałam - zlot do zalatwienia - kwetia kasy

 

Ile? Widziałaś co znalazł Jezier? Jest na wewontku o miejscu. Ja się jutro zorientuję, ile kosztuje wynajęcie autobusu w MZA, żeby ewentualnie zrobić linię zlotową. To nie kosztuje ponoć dużo. Jak będę wiedział, się zamelduję

 

A wogle to jakby trzeba coś dzwoniąco pomóc, to krzycz, pomogę, bo jeździć to się nie da, robota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza, jak tu jesteś, co z tym Urzutem?

 

byłam - rozmawiałam - zlot do zalatwienia - kwetia kasy

 

Ile? Widziałaś co znalazł Jezier? Jest na wewontku o miejscu. Ja się jutro zorientuję, ile kosztuje wynajęcie autobusu w MZA, żeby ewentualnie zrobić linię zlotową. To nie kosztuje ponoć dużo. Jak będę wiedział, się zamelduję

 

A wogle to jakby trzeba coś dzwoniąco pomóc, to krzycz, pomogę, bo jeździć to się nie da, robota...

 

zaraz zajrzę tylko wrzucę coś na ruszt bom głodna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja baaardzo wieeelkaaaaa winaaaaa :oops: :oops: :oops:

 

To tak nawiązując do tematu.

Moja starsza córcia przygotowuje się do Komunii.

I ostatnio przyniosła kawał ze szkoły (taki na poziomie II klasy szkoły podstawowej :wink: )

Jasiu idzie z babcią do kościoła i razem się modlą. Podczas mszy Jasiu robi to co babcia. Babcia klęcząc bije się w pierś i mówi - moja wina, moja wina ... Jasiu robi to samo, klęczy, bije się w pierś i mówi - babci wina, babci wina ...

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

witanko... jakoś domek z worków do mnie nie przemawia... ale wiem komu bym taki dała :x

 

 

ciesze się, że mała Mysia ma się już dobrze :) a więżby nie ma bo co??? nie przywieźli?

 

Jeeeeest, lezy na budowie. Obłaskawili mnie dzisiaj wieczorem- dwa patyki stały na dachu. To juz cos :roll: Nareszcie jakaś ....hm....konkretna zmiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...