Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

ja się dostosuję - z takim towarzystwem mogę polubić nawet Jarosławiec

a możemy Justyś odwiedzić bo to rzut beretem a ona nas zaprasza

trzeba by ustalić jakiś termin - może jeszcze ktoś miałby ochotę na wycieczkę do Kołobrzegu :D w odwiedziny do Justysi :D i może Braza miała by ochotę się z nami spotkać :D

 

no i rybkę bym nad morzem zjadła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Morze to dla mnie jeden z najpiekniejszych cudow natury wiec nie rozumiem jak go mozna nie lubic :roll: Ja kocham morze i bardzo chcialam mieszkac blisko niego na stale ale niestety pozostalo to w sferze marzen :( Moze ktores z dzieci tam wywedruje a ja wtedy pojade bawic do niego wnuki :wink:

Justynka gratuluje takich super efektow pomasazowych.teraz to masz szprychy a nie nogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie przyjechać gdzieś w okolicę. Np. do Unieścia do Pasie :wink: :D a ja do Was dojadę :D

 

też o tym pomyślałam :wink: :D :D

 

Maluszku to trzeba pomysleć nad tym i może jeszcze inni dołączyliby się do wypadziku :roll: :roll: :roll:

nie ma sprawy :D

im więcej tym weselej :D

 

8) 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

kakusek - a ja kocham góry i dobrze że Polska na przeciwległych krańcach może oferować to co kto lubi w naturze najbardziej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

a ja nie pamiętam kiedy na spacerze nad morzem byłam. siedze w biurze 50m od plaży i zza okna widzę morze ale kurna nigdy nie mam czasu ani siły żeby po pracy na spacer pójść :roll:

 

a w weekend to się już nie chce :roll:

 

 

a na wakacje to chętnie w góry jeżdże ale te niższe Stołowe albo Karkonosze - gdzie spokojnie można pospacerować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie pamiętam kiedy na spacerze nad morzem byłam. siedze w biurze 50m od plaży i zza okna widzę morze ale kurna nigdy nie mam czasu ani siły żeby po pracy na spacer pójść :roll:

 

a w weekend to się już nie chce :roll:

 

 

a na wakacje to chętnie w góry jeżdże ale te niższe Stołowe albo Karkonosze - gdzie spokojnie można pospacerować :D

 

jedyny spacer po plaży to w Kolobrzegu - tam jest cudowny piasek.....

 

w zeszłym roku byłma 3 tyg i skoro wytrzymałam to znaczy że to miejsce dla mnie :roll: :roll: :roll: a ja plaż nie lubię.....ale ten piasek jak mączka miły.....

 

miło wspominam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuz@nka chyba to przewrotnosc natury ludzkiej .Ja do Zakopca mam duzo blizej a jednak zawsze ciagnelo mnie w odwrotnym kierunku :wink:

Nawet dzialke wolalam kupic "na plaskim" niz z widokiem na nasze pagorki :oops:

 

ja z Centrum to w zasadzie droga w jedną czy w druga taka sama ale góry mnie przyciągają a okolice Zakopca uwielbiam - och uwielbiam i wcale nie zimą kiedy tłok i za dużo znajomych mozna spotkać :wink: 8) :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko czy na ten styropian 15 cm na podloge to trzeba dawac jakas specjalna siatke zazbrojona?Czy jest to np taka sama siatka jak na 10 cm czy cos innego?Mozesz powiedziec jakiej firmy Ty dawalas zebym wogole wiedziala o co pytac na skladach? :lol:

 

Jeszcze nic nie dawałam, sama bede sie dowiadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Myszka :D

 

Jak Maja się czuje ?

Maj a czuje się dobrze, dzieki Liduś. Mam wrażenie, ze porwała od Rasi torebeczkę którejs z Twoich córeczek, różową... z kucykami :oops: . To wynik daleko posuniętego nieporozumienia, sorki.

Dobra Dziewczynki, cos sobie popatrzyałam co u was. Teraz biore sie do swojej roboty zanim oszaleję

 

a jeszcze apel:

 

Wszystkie osoby, które wyceniały "u mnie" rekuperacje proszone są o opowiedzenie się, czy wstępna oferta cenowa je zadowala. Jesli tak to bedziemy negocjować. Musze miec te informacje do poniedziałku, bardzo proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Myszka :D

 

Jak Maja się czuje ?

Maj a czuje się dobrze, dzieki Liduś. Mam wrażenie, ze porwała od Rasi torebeczkę którejs z Twoich córeczek, różową... z kucykami :oops: . To wynik daleko posuniętego nieporozumienia, sorki.

Dobra Dziewczynki, cos sobie popatrzyałam co u was. Teraz biore sie do swojej roboty zanim oszaleję

 

a jeszcze apel:

 

Wszystkie osoby, które wyceniały "u mnie" rekuperacje proszone są o opowiedzenie się, czy wstępna oferta cenowa je zadowala. Jesli tak to bedziemy negocjować. Musze miec te informacje do poniedziałku, bardzo proszę

 

To ja bardzo poproszę o ofertę cenową... :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Myszka :D

 

Jak Maja się czuje ?

Maj a czuje się dobrze, dzieki Liduś. Mam wrażenie, ze porwała od Rasi torebeczkę którejs z Twoich córeczek, różową... z kucykami :oops: . To wynik daleko posuniętego nieporozumienia, sorki.

Dobra Dziewczynki, cos sobie popatrzyałam co u was. Teraz biore sie do swojej roboty zanim oszaleję

 

a jeszcze apel:

 

Wszystkie osoby, które wyceniały "u mnie" rekuperacje proszone są o opowiedzenie się, czy wstępna oferta cenowa je zadowala. Jesli tak to bedziemy negocjować. Musze miec te informacje do poniedziałku, bardzo proszę

 

To ja bardzo poproszę o ofertę cenową... :oops: 8)

Ja wiem Rasiu, wiem, dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, ze porwała od Rasi torebeczkę którejs z Twoich córeczek, różową... z kucykami :oops: . To wynik daleko posuniętego nieporozumienia, sorki.

nie ma sprawy :D Będę miała pretekst, aby się do ciebie wybrać :lol:

 

Wszystkie osoby, które wyceniały "u mnie" rekuperacje proszone są o opowiedzenie się, czy wstępna oferta cenowa je zadowala. Jesli tak to bedziemy negocjować. Musze miec te informacje do poniedziałku, bardzo proszę

dam ci na pewno znać do poniedziałku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...