Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Juz jutro okna? :o Idziesz jak blyskawica :lol:

Myszka wiem ze moglabym podniesc poziom i "naciagnac" dach ale juz teraz mam okap na szerokosc 1 m wiec jak to jeszcze "ponaciagam" wyjdzie jeszcze szezej i chyba zrobi sie z domku maly grzybek :wink: Moglam zostawic wysokosc 2,78 cm ale strasznie wmeczyly mnie te odleglosci na elewacji wiec postawnoilam zniwelowac to wlasnie kosztem wysokosci parteru.mysle ze nie bedzie tragicznie bo nie mam az tak wielkich przestrzeni (dwa pomieszczenia po oklo 30 m) a obecnie mieszkam w domu ktory ma 2.40 i jakos sie nie dusze :wink: Na pewno byloby lepiej meic wyzej ale sama wiesz zawsze jest cos za cos.U Ciebie ta antresola bedzie wpaniale "otwierac" salon.Kiedys nad tym myslalam (czy by takiej nie zrobic) ale lekko sie wystraszylam :oops: pozniejszego dogrzania (no i halasow lecacych do gory) Niemniej u kogos mi sie to baaaaaaardzo podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysza - Ty masz już dom :D :D :D

Super wyglada :D :D :D

 

A na dachu to blacha czy jakaś dachówka? Świetne toto jest :D

Maluszku to samo co u Rasi, dachówka cementowa.

Dom bedzie jutro jak wprawią sprawnymi łapkami okna :).Dzisiaj to jeszcze stodoła jest

 

Jak to jutro okna??? :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to jutro okna Rasiulka.

Bank nadal leci w kulki. Sytuacja jest napięta i pogarsza się z godziny na godzinę. wypłacą kredyt,wypłacą? Czy popłyną jak ta indiańska łódka niesiona prądem rzeki. Proszę Państwa, poluzowuje własnie kołnierzyk. To co się tu dzieje nie mieści się w ludzkich głowach, proszę Państwa, jaka szkoda,że Państwo nie możecie tego oglądac.......

t.b.c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza - Ty masz już dom :D :D :D

Super wyglada :D :D :D

 

A na dachu to blacha czy jakaś dachówka? Świetne toto jest :D

Maluszku to samo co u Rasi, dachówka cementowa.

Dom bedzie jutro jak wprawią sprawnymi łapkami okna :).Dzisiaj to jeszcze stodoła jest

eeeeeeeeee tam stodoła - to już dom :D

Fakt z oknami będzie jeszcze ładniejszy :D ale domem nazwiesz go jak będą otynkowane ściany :D To zupełnie zmienia dom.

 

A dachówka super :D Bardzo mi się podoba :D

 

Trzymam kciuki :D Nie daj się bankowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasie - miło ze pamietasz :lol:

 

A co u nas:

Czekamy w stresie na decyzje który bank będzie nas finansował.

Zaczynamy w połowie czerwca i teraz wybieramy :

-ekipę,

- dachówkę ( zakochałam się w takiej jak ma Mysza :oops: )

- okna

- reku ( Mysza jeszcze raz dzięki :lol: )

 

No i oczywiście podgladam ( :oops: ) Wasze postępy i wkurzam sie ze mam zbyt mało czasu abym była bardziej aktywna na FM.

 

Sercem jestem z Wami wszystkimi z Tobą, Myszą, Nefer, Rasią, Dobroszką , choć rzadko widzicie moje wpisy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, machloja bankowa wykonana, teraz czekamy na odzew. :roll:

Na budowie dzielnie montują okna, robią elektrykę i odkurzacz centralny. Rekuperacja juz skończona, odkurzacz się konczy. Rudzik, który przylatywał do nas do chałupy i się nam przyglądał do tej pory upatrzył juz sobie dziure w stropie na gniazdko. Nie zamierza się poddać maluszek. Cwany buduje sobie dwukomorowe gniazdeczko w jednej i drugiej częsci gara stropowego. Zdechne, ale pojade na budowe raz jeszcze, posprawdzac muszę i moze wreszcie zastanowie sie, czy mi sie moj dom podoba, bo nie potrafie tego ocenic z boku- juz dawno mialam w głowie obraz i w zasadzie zero zaskoczenia. No, lece. Dziewczynki od rekuperacji posprawdzajcie maile!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...