Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Okna bomba!!!A jak sciagniesz tasmy ochronne to dopiero bedzie jazda :D W projekcie Komfortowy sa tez takie 2 narozne przeszklenia po 3 metry i ja miedzy innymi tam (u INWESTORKA71) zakochalam sie w duzych przeszkleniach :oops: Teraz dumam czemu ja wlasciwie nie zrobilam u siebie w naroznych tych przeszklen :roll:

 

Mycha a tempo masz tak zawrotne ze az przerazasz :wink: Czy Ty tak dokladnie bylas przygotowana przed rozpoczeciem budowy do kazdego etapu czy tak szybko umiesz podejmowac decyzje ? :wink: :roll: :D( no i jeszcze ta synchronizacja ekip) Znajac moj charakter to u mnie bedzie sie to wleklo niemilosiernie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będzie opcja na podłogę na legarach na górze to 1 dzień i skończą :D

 

Zartujesz? To znaczy, ze to robota góra na dwa dni?

Ło matko i córko, jade na budowe, bo Pan Hydraulik zaraz nadchodzi.

A mówiłam już ze w czwartek robimy drenaż rozsączający wokół domu?

Nie? Z tego wielgaśnego dachu spływa tyle wody podczas deszczu, że sobie nie wyobrażam co by było w porze stricte deszczowej! Moja glina nic nie przepuszcza. To nawet dobrze-wykopie sobie basen i nie połoze nawet dziurawej folii na dno- no bo po co ;)

Miłego dniaaa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna bomba!!!A jak sciagniesz tasmy ochronne to dopiero bedzie jazda :D W projekcie Komfortowy sa tez takie 2 narozne przeszklenia po 3 metry i ja miedzy innymi tam (u INWESTORKA71) zakochalam sie w duzych przeszkleniach :oops: Teraz dumam czemu ja wlasciwie nie zrobilam u siebie w naroznych tych przeszklen :roll:

 

Mycha a tempo masz tak zawrotne ze az przerazasz :wink: Czy Ty tak dokladnie bylas przygotowana przed rozpoczeciem budowy do kazdego etapu czy tak szybko umiesz podejmowac decyzje ? :wink: :roll: :D( no i jeszcze ta synchronizacja ekip) Znajac moj charakter to u mnie bedzie sie to wleklo niemilosiernie :(

 

to się nazywa determinacja i nakierowanie na cel, a moze to też być zwykła głupota ;)

Okna z zewnątrz nie są jeszcze pomontowane na taśmę illbrucka, bo, gdyż nie mam jeszcze terminu na elewację. Chciałabym ją robić juz po wylewkach- niech sciana przepuści te swoje poty troszke.

Kominek muszę szybko zmontować- zna ktoś osobę, która zrobi mi to dobrze i nie zrujnuje kieszeni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy. Jestem przyzwyczajona do pracy na cito. Zyje tak juz kilka lat i to mnie niestety wykańcza, ale o tym pozniej. Mogło by być sprawniej, gdyby nie chorowitek, którym też się trzeba przecież opiekować. No i cierpi na tym moj dom, bo rzadko mnie widać ze ścierką. Chyba tylko dzieki mojemu męzowi nie umarliśmy wszyscy jeszcze w brudzie, ani na śmierć głodową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy. Jestem przyzwyczajona do pracy na cito. Zyje tak juz kilka lat i to mnie niestety wykańcza, ale o tym pozniej. Mogło by być sprawniej, gdyby nie chorowitek, którym też się trzeba przecież opiekować. No i cierpi na tym moj dom, bo rzadko mnie widać ze ścierką. Chyba tylko dzieki mojemu męzowi nie umarliśmy wszyscy jeszcze w brudzie, ani na śmierć głodową.

 

Umysł ścisły :D Ja kiedy byłem jeszcze rednaczem w jednym z upadłych już miesięczników biznesowych wprowdziłem zasadę zarzadzania przez chaos, które nie najgorzej sprawdza się w procesie inwestycyjnym :D .

Prace postępują, więc działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy. Jestem przyzwyczajona do pracy na cito. Zyje tak juz kilka lat i to mnie niestety wykańcza, ale o tym pozniej. Mogło by być sprawniej, gdyby nie chorowitek, którym też się trzeba przecież opiekować. No i cierpi na tym moj dom, bo rzadko mnie widać ze ścierką. Chyba tylko dzieki mojemu męzowi nie umarliśmy wszyscy jeszcze w brudzie, ani na śmierć głodową.

 

Umysł ścisły :D Ja kiedy byłem jeszcze rednaczem w jednym z upadłych już miesięczników biznesowych wprowdziłem zasadę zarzadzania przez chaos, które nie najgorzej sprawdza się w procesie inwestycyjnym :D .

Prace postępują, więc działa...

 

Kieeeeeedyś, jak pracowałam zawodowo, to miałam okazję przyglądnąć się tej zasadzie i faktycznie, chaos i ogólna dezinformacja powoduje, że ludzie zyją w napięciu psychicznym i działają na wysokich obrotach. Dlatego najlepiej jak w firmie panuje zasada nikt nic nie wie, nie ma zasad, a wszystko co zrobisz jest i tak źle. Ooooo, wyczerpujące jak jasny gwint, ale byznes sie kręci.

Na budowie dzieje się. Przyjechali chłopaki z giwerami i zaczeli kuć dziury pod hydraulikę w silikacie. Każdy sobie. Kocioł. Była też Dobrosia, z przeżyciami z placu swojej BUDOWY. ojojojoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam , domem Myszy się zachwyciłam , córy poszalały i rozstać się nie chciały ufff

 

Okna pikniaste i już się nie mogę doczekać , kiedy mi też takie samiuskie wmontują 8)

 

A przeżyć troszku dziś miałam , bo mi działka się zamieniła w ":bombowy" lej , a ja aż parę łez uroniłam jak nam najpiękniejsza na świecie choinka padła. :cry:

 

Jutro pojadę zobaczyć efekt końcowy , bo dzis mi aparat siadł i odmówił wpsółpracy na widok tej demolki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...