Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Duch racjonalizacji i wynalazczości drzemie w narodzie :D :D :D

Baaasen :-) Dopiero jak udałoby się dokupić kawałek pola przed płotem... Ale w sumie do ciebie jest raptem 20 minut... Jak będą tanie bilety, to się będziem wpraszać :wink: :wink:

Spoko, idąc dalej tym tropem to może bardziej ni zakup pola za płotem na basen opłaca się Wam zrzuta na basen na naszym polu :lol: , nieeee?

No dobra, dostaniecie wejsciówki for free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Duch racjonalizacji i wynalazczości drzemie w narodzie :D :D :D

Baaasen :-) Dopiero jak udałoby się dokupić kawałek pola przed płotem... Ale w sumie do ciebie jest raptem 20 minut... Jak będą tanie bilety, to się będziem wpraszać :wink: :wink:

Spoko, idąc dalej tym tropem to może bardziej ni zakup pola za płotem na basen opłaca się Wam zrzuta na basen na naszym polu :lol: , nieeee?

No dobra, dostaniecie wejsciówki for free

 

Taaa, potwierdza to duch racjonalizacji i przedsiębiorczości. Zróbmy tak - najpierw zbudujmy co najbardziej trzeba, czyli domy, a potem będziemy się zastanawiać. Kto wie, jakiś metrzyk bądź dwa? Ale tak czy inaczej oczywiście wejściówki przyjmiemy z rosskoszą :wink:

 

A z innej parafii im dalej w las, tym jestem bardziej zachwycon tynkarzami elewacyjnymi.... Są zajebiści. I cały czas mówią, żeby ich nie chwalić tylko poczekać aż skończą...

A nasi cudowni blachowcy tytanowi... Ściągnąłem ich do zrobienia kominka na dachu do odpowietrzenia kanalizy i wygięcia parapetów. Siedzieli cały dzień. Dzwonię dzisiaj do pana Staszka i pytam, ile za to wszystko (poza materiałem, ale to dostarcza kto inny).

A pan Stasek: iiiiiii, co pan.

To ja: No nie, nie uchodzi tak, cały dzień dwóch chłopaków robiło...

Na to pan Stasek: No dooobra, dwie stówki? Da pan, będzie dobrze, nie da pan, tys będzie dobze.

No ja naprawdę zacznę wierzyć w ludzi :wink: [ale nie bezkrytycznie i nie wszystkich :D ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Barranku, mówiłam Ci ze ludzie sa dobrzy i niby wierzyłes, ale teraz juz prawie to wiesz :)

Tak, nie rozpraszajmy energii na baseny, skupmy sie na domach, tak jest. Twoja mądrość Barranku jest wielka

 

Doceniam ową delikatną nutkę subtelnie pobłażliwej sympatii o wydźwięku edukacyjnym :wink:

(ale do basenu wrócimy oczywiście :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko

domek bomba, w dodatku pojawił się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :D

 

lampa kula bardzo mi się podoba. podobna do moich glutów tylko zdecydowanie mniej kontrowersyjna.

 

ta rainbow też świetna. wklejaj więcej bo ja jeszcze nie wszystko kupiłam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zjechałyśmy z Helenką do domu - od rana w pędzie :)

 

 

Kruelciu zaczynam się oswajać z dziurą :lol: , teraz czekam aż coś z niej wylezie :wink:

 

 

Pasie zaglądam do wszystkich , do Ciebie też , ale wieczorem zwykle padam i nie mam siły nawet wpisow zostawić :oops: :-?

 

U nas ok.Dziś działają geodeci - wznowienie granic działki i wyznaczanie chałupy , ekipa jest na miejscu i kręci zbrojenia i zadomawia się , no i pompa do studni dziś się zamontowała ufff .Plan jest taki ,że jutro kopią a w piątek zalewają ławy.Ano zobaczymy jak będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za wszystkie miłe słowa.

cieszę się, ze dom się podoba.

Barranku, nie wiem czy za sobą nadążam, powiem Ci jak się złapię ;)

Efilko, może i powstał jak za dotkneciem różdzki, ale nad domem pracuje ciężko cały sztab ludzi. Twoje gluty mi się baardzo podobają. No i nie tylko gluty oczywiście ;)

Mario szkoda, ze nie można podglądnąc co się u Ciebie dzieje w domku.

Kruelko widziałam lej pobombowy u Dobrosi- normalnie wykop jak na hale sportową.Szczęka opada(a ja myślalam ze moje fundamenty były dość duze) :roll:

 

Dzisiaj był dzień sprzątania zewnętrznego na działce. Rozpieprza mnie energia.Musiałam się wyżyć zeby nie myślec o przykrościach. Tak więc nazbierałam 10 worków 240litrowych smieci różnorakich i nawet udalo mi się 5 upłynnić- przejedźdzala smieciarka i zaprosiłam chłopaków na działke, a oni myk myk i woreczki na autko. W tej jednej firmie chlopaki są bardzo przyjaznie nastawieni. Nie przynoszą Zamojskiemu wstydu :) oj nie.

Na budowie prace przebiegały spokojnie. Pan Wielki Elektronik kończy swoją robotę, Kapitan Nemo wczoraj skończył instalacje wodne na tym etapie. Mam nawet kranik do akwarium w sralonie i ta rura odpływowa też znalazła zastosowanie. Looozik. Pan M. był dzisiaj tak zadowolony z ciszy, że az sobie podgwizdywał pod nosem. To i mi ulżyło. Jutro przyjezza pan Studniowy i będzie robił magiczne kręgi w liczbie 4 na odwodnienie chałupy. Kończe juz, dzisiaj mamy z córką seansik filmowy dla uzyskania rozprężu ogólnego. Ciekawe, która pierwsza zaśnie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...