Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie panuje gorączka przed-oddaniowo-pracowa. (i przed napisaniowo)

Z rzeczy budowlanych to mam niepokój w sercu, bo ponieważ Dobroszka przyniosła mi ostatnio takie jedno zdjęcie kuchni. No ta kuchnia jest brzozowa, no i podłoga jest brzozowa.Ja nigdy brzozy nie lubiłam, uważałam, ze jest mdła, a teraz ona siedzi w mojej głowie i woła do mnie zebym ją wzieła. No nie. Co ja zrobie. Wogóle nie wiem nawet jak brzoza się zachowuje na podłodze. Wyczytałam tylko ze przynosi ponoć ulgę i ukojenie nerwusom - toż ona rosła dla mnie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie panuje gorączka przed-oddaniowo-pracowa. (i przed napisaniowo)

Z rzeczy budowlanych to mam niepokój w sercu, bo ponieważ Dobroszka przyniosła mi ostatnio takie jedno zdjęcie kuchni. No ta kuchnia jest brzozowa, no i podłoga jest brzozowa.Ja nigdy brzozy nie lubiłam, uważałam, ze jest mdła, a teraz ona siedzi w mojej głowie i woła do mnie zebym ją wzieła. No nie. Co ja zrobie. Wogóle nie wiem nawet jak brzoza się zachowuje na podłodze. Wyczytałam tylko ze przynosi ponoć ulgę i ukojenie nerwusom - toż ona rosła dla mnie! :D

 

Brzozowa :lol: złota brzoza mi się od jakiegos czasu marzy, możesz i mnie takie zdjęcie podesłać :roll: plisssss :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka taką brzozę w realu widziałam i od początku budowy chodzi mi po głowie. Nasza kuchnia jest dość ciemna - wschodnia, na dodatek zasłonięta świerkami 8) To wielka ulga po kuchni z wystawa południową - nie do zniesienia dla mnie w słoneczne dni :-? m Co ważne nie jest to krzyk mody, który mógłby się znudzić, piękne cieplutkie drewno :lol: :lol: :lol: Teraz będę miała złote sny :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona, w przyszlym tygodniu będzie się działo, jutro jeszcze chlopaki przyjdą domurować ścianki.

Wykonano odwodnienie na czterech magicznych studniach. To tyle co u mnie więc spadam znów w czeluści.

Kuchnia mi chodzi po głowie. Wiem co chcę, ale to pewnie jakiś kosmos cenowy by był....nie osiągalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zawsze spokojnie jak na wojnie.

Słuchajcie skończylam świadectwo. Jeszcze tylko kosmetyka i pozbywam się tego balastu.

Pojade teraz na działeczkę, będzie omawiana sprawa niwelacjone de terra i portfella. Dobra wiadomość, uruchomili nam drugą transzę.

Jutro wycieczka przedszkolna do zoo mnie czeka, może się trochę odpręże.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zawsze spokojnie jak na wojnie.

Pojade teraz na działeczkę, będzie omawiana sprawa niwelacjone de terra i

Hej masz namiary na kogoś kto wyrównuje teren? Nawozimy teraz ziemią i będziemy kogoś potrzebować.

Jak teraz chodzą stawki? Czy raczej wszystko indywidualnie się ustala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...