Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej! :D

 

Co tu tak cicho? :roll:

 

Ja chcę nowych transmisji z tego szalonego wyścigu. :p :lol: :lol:

 

Ps. Mysza, którą ścianę Ci domurowywali? :roll: Ten komin po środeczku? Czy to nad kominem???

komin juz był, murowali to nad kominem. Wreszcie mam kawałek stryszku.

Sluchajcie - praca zaliczeniowa napisana i oddana, jeszcze tylko egzamin, ale dzisiaj.... nici z nauki. :D Jedziemy na działeczkę co by troszke się pozastanawiać nad grzejnikami i podłogami w łazienkach, temat masakra jak dla mnie :roll: :o :( :-? , ale cóz trza się zmierzyc z bykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieple to mają być sciany Kamyczku i tu się pojawia problem doborowy(nie mylić z wyborowym) mocy grzejników, bo ponieważ ze nikomu sie tego nie chce uwzględniać ze ktos ma lepiej a ktos gorzej, a ja nie chce nawalic tego zelistwa za dużo.

A tak wogóle Kamyś to dawno Cie tu nie było. Nie obraże się na cieplą zimę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieple to mają być sciany Kamyczku i tu się pojawia problem doborowy(nie mylić z wyborowym) mocy grzejników, bo ponieważ ze nikomu sie tego nie chce uwzględniać ze ktos ma lepiej a ktos gorzej, a ja nie chce nawalic tego zelistwa za dużo.

A tak wogóle Kamyś to dawno Cie tu nie było. Nie obraże się na cieplą zimę

 

 

Wiesz co z tego co pamiętam to GWC robili nam ci sami "fachowcy" .Tomek W. (u mnie nadzorował) on zajmuję się wyliczeniami i projektami instalacji robi też projekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko :)

 

nadrobiłam dziennik - i cieszę się że znów jest.

 

Nadrobiłam komenty, ale tylko ostatnie 2 strony....

 

o kosmetyczce sie nie wypowiadam, bo nie ma o czym mówić.... miałam kiedyś pikne pazury, ale to było taaaaaaak dawno, że łoj :) tyraz mam małe bo nie przeszkadzają w kopaniu rowów. A rowy ci ja ostatnio kopałam 3 dni temu pod piaskownicę dla Bączków - i było łoki :)

 

 

Mysia.... idzie do Ciebie fajna ekipa na tynki.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko ujawnij się :) ... nie będziemy sie wpraszać teraz ;)

 

a przy okazji

 

MAM OGROMNĄ PROŚBĘ:

 

U mojej siostry w pracy jest zbiórka plastikowych nakrętek.

 

Zbierajcie do siateczki koreczki z buteleczki ;)

i oddajcie do rąk Kruelki :)

 

... uzbierać trzeba 7 ton :roll: a to wszystko będzie przeznaczone na operację dziecka :)

 

Wesprzyjcie kochani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...