Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łelkam bak Myszko , łelkam :D

 

Od razu jak masz net to Cię zmolestuję - jak mialas robione kominy na górze , oblicówkę czy z pełnej cegły?

 

 

Pasie troszkę się dziś minęliśmy z Wami na Wale Miedzeszyńskim - też dziś dachówkę zamówiliśmy 8) :D

 

oooooo szkoda, że się nie spotkaliśmy :roll: ale my wszędzie jak po ogień bo sunia w domu sama siedziała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrosiu mialam ino styropian zaciągany na siatce na wystającą rurę, żadnej cegły nie było, bo by się ponoć nie miała na czym trzymać, co też oczywiście nieprawdą jest. Nie przejmowalam się kominami, najwyżej przeminą z wiatrem. No, ale skoro Ty masz murowańce, to chyba cegła na czapę się należy z urzędu?

Jadem jutro w wiadome miejsce na B. na łowy hydrauliczne-grzejniki do łazienek, suche syfony, odpływy, baterie pod tynk i wannę do mojej łazienki. Ciekawe co z tego uda mi się nabyć drogą kupna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Zdun nasz ulubiony zalecił pełną cegłe klinkierową i tu się pojawiło petito problemito , bo w Klinkier Budzie na wystawce mają chyba 5 czy 6 rodzajów grafitowej , ale dostępna jest tylko jedna , akurat ta , która nam najmniej podchodzi.Ano trudno , nie będę się z tego powodu chlastać :roll:

 

A co do ogrzewania , to jesteśmy coraz bliżej podłogówki w dużej ilości.Więc większość grzejników nam odpadnie.

Ostatnio widziałam zajefajny grzejnik w kształcie dużego spinacza :D tylko tradycyjnie ceny nie miał fajnen - 3500 tysia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łelkam bak Myszko , łelkam :D

 

Od razu jak masz net to Cię zmolestuję - jak mialas robione kominy na górze , oblicówkę czy z pełnej cegły?

 

 

Pasie troszkę się dziś minęliśmy z Wami na Wale Miedzeszyńskim - też dziś dachówkę zamówiliśmy 8) :D

 

oooooo szkoda, że się nie spotkaliśmy :roll: ale my wszędzie jak po ogień bo sunia w domu sama siedziała :roll:

 

My tyż w pędzie - najpierw Klinkier Bud , potem dachówkę zamawialiśmy , potem slalom do knajpy na obiad , potem do Factory na zakupy , a nakoniec jeszcze zakupy spożywcze odwaliłam.

 

Mamy termin po was , bo ta sama ekipa nam będzie dach robiła 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrosiu, zamówiłas dachówke? No to dylematy z głowy. Ja nawet nie pofatygowałam się na ten cały wał nim nabyłam swoją :oops: , a Ty jezdzisz odglądasz, wybierasz, dopracowujesz. Jesteś dla mnie niedoścignionym wzorem

 

Ty się Mycha ze mnie nie nabijaj dobra?

 

ja z moim wybieraniem nie będę miała dachówki wymarzonej na dachu , a Ty tak :(

 

Ale chwała Bogu,że pojechaliśmy bo jednak orynnowanie zmieniliśmy na grafitowego Marleya....ta Bryza była całkiem czarna i zupełnie nie pasowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrosiu, zamówiłas dachówke? No to dylematy z głowy. Ja nawet nie pofatygowałam się na ten cały wał nim nabyłam swoją :oops: , a Ty jezdzisz odglądasz, wybierasz, dopracowujesz. Jesteś dla mnie niedoścignionym wzorem

 

Ty się Mycha ze mnie nie nabijaj dobra?

 

ja z moim wybieraniem nie będę miała dachówki wymarzonej na dachu , a Ty tak :(

 

Ale chwała Bogu,że pojechaliśmy bo jednak orynnowanie zmieniliśmy na grafitowego Marleya....ta Bryza była całkiem czarna i zupełnie nie pasowała :)

 

a my wzięliśmy Bryzę 8) a Factory na jutro przełożyliśmy :p bo też się tam wybieraliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zdecydowałam ze do sralonu damy jeden kanał i podłogówkę. Grzejniki dodatkowe tyko w łazienkach i mikropralni. W sypialniach waham się jeszcze trochę czy dawać podłogówkę czy grzejniki pod okna. Muszę dopaść pana T. i pogadać poważnie w koncu, bo mi się miga. No i zdecydowaliśmy ze na górze w łazience wygospodarujemy miejsce na saunę, którą kiedyś tam wstawimy(albo i nie). Jak ja się cieszę z tego mojego drzewa, jak głupi z dzwonka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrosiu, zamówiłas dachówke? No to dylematy z głowy. Ja nawet nie pofatygowałam się na ten cały wał nim nabyłam swoją :oops: , a Ty jezdzisz odglądasz, wybierasz, dopracowujesz. Jesteś dla mnie niedoścignionym wzorem

 

Ty się Mycha ze mnie nie nabijaj dobra?

 

ja z moim wybieraniem nie będę miała dachówki wymarzonej na dachu , a Ty tak :(

 

Ale chwała Bogu,że pojechaliśmy bo jednak orynnowanie zmieniliśmy na grafitowego Marleya....ta Bryza była całkiem czarna i zupełnie nie pasowała :)

 

a my wzięliśmy Bryzę 8) a Factory na jutro przełożyliśmy :p bo też się tam wybieraliśmy :D

 

 

Ale Wy macie inny kolor dachówki , bo u nas nie Tegalit , a esówka Euronitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nawet nie wiem czy to był metalic :oops: Wiem , że Marley i że grafit.Przyłożyłam do niego dachówkę i pasiło . A że akurat weszła promocja na Euronit , to nam w sumie ta zamiana orynnowania i fakt ,że wzieliśmy lepszą folię , niż na początku wyceniania nie zmieniła praktycznie całej ceny dachu 8) I dobrze , bo Maciek przełknął dzięki temu droższe rynny :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nawet nie wiem czy to był metalic :oops: Wiem , że Marley i że grafit.Przyłożyłam do niego dachówkę i pasiło . A że akurat weszła promocja na Euronit , to nam w sumie ta zamiana orynnowania i fakt ,że wzieliśmy lepszą folię , niż na początku wyceniania nie zmieniła praktycznie całej ceny dachu 8) I dobrze , bo Maciek przełknął dzięki temu droższe rynny :wink:

No to superaśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza a mnie kiedyś zaprosisz cooo :):)

No co Ty Nefcia! Jeśli potrzebujesz oficyjalnego zaproszeństwa to ja oczywiście zapraszam, juz lece nadać depeszę do Ciebie ;). Ja zapraszam wszystkich oczywiście to się rozumie, ze mój dom jest otwarty :) zawsze

 

Eeeeeeeee bez depeszy się obejdzie - podeslij mi tylko adresik :)

I powiedz kiedy się wybierasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...