Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasiulka ja Ci bardzo dziękuję za brata bliźniaka. Niestety odkąd pozdrowiłas chłopaków to sie rozchorowali i robią we dwóch. Teraz dopiero się przescigają, który szybciej ;)

 

A to nie mnie tylko naszej mamie dziękować. :wink: :lol: :lol:

 

Kup se stoper, zrób wyścigi. 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, no jasne, że jej też.

Kruelciu, nie wiedzialam ze to drzewo na komary. Hmmm, nabędę wiecej. A da się to przez sadzonki wegetatywne wyprowadzic, bo bym Ci mogła naszczepic?

Ja siałam i sadziłam łubin i nie wzeszedł ani jeden, a to moj sprzymierzeniec, bo z gliny piasek robi;)

Miłego dnia.

 

Acha, zapomniałam opowiedziec o kawce. Kawka budowlana to stworzenie bardzo mądre i na wpół osowojone z chłopakami- jak przyjeżdzają to juz stoi pod schodami i czeka na papu. Ponoc nawet wieprzowinką nie wzgardzi, a kiedyś w dwa dni wpitoliła cały kawałek pizzzy pozostawiony dla bogów w garażu na daninę :)

Kawka ma złamane skrzydło i mieszka na mojej pogarbionej jabłonce. Jak przechodzę obok to wspina się na wyższe gałęzie i ma fajną technikę ślizgowego schodzenia w dół z drzewa. Popołudniami wybiera się na rundkę kontrolerską wokół domu. To prawdziwy major domus. Byle by jej wredny kot sąsiadki nie dopadł, bo poszlabym juz wtedy na oko za oko.

wiecie co, to niby taka wies nie wies, może dziczyzna nie biega przed nosem, ale codziennie można coś ciekawego wypatrzec i poznać jakies stworzenie. Widziałam np kiedyś jak jakiś owad zapierniczal po całej działce z trzy razy (conajmniej) cięższą od siebie gąsienicą. Tak zasuwał jak pershing, az go w obiektywie złapać nie mogłam!. Szłam tylko za nim i sie zastanawiałam, jak to mozliwe biec tak szybko na czterech patykach.

W bloku tego nie ma. Powiem więcej, nawet jak gdzieś wyjezdzałam "w przyrodę" z bloku to tylu rzeczy nie widziałam. To przychodzi samo, az pod próg domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Myszka, faktycznie lecisz jak burza. :D

Doczytałam że już szykujesz się na zaopatrzenie swoich łazienek. To jak będziesz miała coś na oku i jak będziesz chciała to mam dojście do rozsądnych cen armatury i płytek. :wink:

 

Myszka wróciła :D

 

 

 

dobroszko a można jakoś się dostać do Twojej galerii??? :roll:

 

Zaraz Ci podeślę hasło :) Ale na razie to wiesz , wykopki i trochę bloczków na chudziaku :oops:

 

Ja też poproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, nawet jak gdzieś wyjezdzałam "w przyrodę" z bloku to tylu rzeczy nie widziałam. To przychodzi samo, az pod próg domu :)

 

Myszu, nie tylko na próg :D. Tajemnicze glizdaczki upodobały sobie na przykład nasz śliczny, biały tynk. Obertynkarz powiedział, że ciągnie je, bo świeże, jak się przykurzy, to odpuszczą...

 

http://www.barranki.com/slides/MMPi%20271.jpg

 

A o płytkach odpisałem ci u nas. Może jakiś niezobowiązujący macanek weekendowy? Bo niespecjalnie jeszcze wiem, czy nasi panowie będą przez weekend czy nie, a słabo się przyjmuje na dłużej gości jak się ktoś obcy snuje po domu. To zresztą jest kolejny paradoks budowlany - dochodzi się do takiego momentu, w którym się chce, żeby wszystko szło jak najszybciej ale przeszkadzają ludzie, którzy to robią...

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka ja bardzo poproszę, bo upodobałam sobie armaturę i nawet wplacilam zaliczke, ale wycofałam, bo się okazało ze moj zarąbisty model przysznicowy wycofano(niby), i jest podobny ale 3 razy droższy,-a to juz duuużo się robi.

Barranku nie wiem jeszcze co z weekendem, bo dlatego, że mam egzamin, ale a nóz się nam uda jeszcze zgrać. Bardzo jestem juz ciekawa jak to wszystko wygląda z tej nawłoci barrankowej. Mam nadzieje, ze bedzie nam dane się dopasować do ogólnej audiencji u Was :). Ide doczytać o tych płytkach i oblukać, bo małż mi doniósł, ze macie fantastyczny prysznic.:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Edmar. Tynki jeszcze nie całkiem gotowe, ale juz cos konkretnego widać. No i nie jest to az tak konkretne jak u Ciebie.

 

Jeszcze nie ale już niebawem. :)

Po tynkach i wylewkach, jak ma się kolejne już poumawiane, sprawne ekipy, to idzie bardzo szybko. Czego Ci oczywiście życze bardzo mocno. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och wasza uszczypliwość :p 8) :lol:

 

 

Cze Mysza! Ale Wasza Uszczypliwość, Przenikliwość, Dociekliwość ... też mi się podoba... 8) 8) 8) :wink:

 

Te drzwi wewnętrzne co nie zabijają ceną mnie bardzo, bardzo Wasza Wszystkowiedzowność interesują... 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...