Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzien dobry,

drzwi widziawszy na bartyckiej, ale zdjecia nie posiadawszy. Takie standardowe kosztują kolo 2,5 tysia,robi je stolarz, ale ja wyceniałam tez 3 pary wielkich całkiem szklanych drzwi i jak gdyby wypadają bardzo korzystnie.

No i czekam na namiary na stolarza od byłej ukochanej somsiadki "z góry", która ma super duper drzwi i namiarami się podziele oczywiście.

 

Z rzeczy bieżących to musze powiedziec ze dostałam dzisiaj piątkę! Zdałam egzamin. Nie moge sobie przestać gratulować normalnie.Jeden strup mniej na dupie.:) :roll: :roll: :roll: :roll: 8) :oops:

 

Jeśli chodzi o demolke to siem wkurzyłam i przeprojektowałam całkiem swoją łazienkę.

Znalazłam tez fajny pisuar w ludzkiej cenie, ale potem jak sprzedawca zaczął dodawać jakieś syfony, złączki, spłuczki radarowe i inne to wyszło 3.5 tysia. :oops: Smiać mi się chce. To drogi interes do olania na ścianie

Byłam oglądać kamien, chciałam się nim w koncu zarazic, ale nic z tego. Znaczy podoba mi się, ale.... mi nigdzie nie pasuje, no może z wyjątkiem łupka albo bazaltu. Czym ja obłoże ten moj kominek?

 

Gres nadaje się na kominek?Potrzebuję coś białego albo bardzo jasnego, jak wapień, ale wapień się nie nadaje, bo łapie wszystko w pory. Kto ma pomysł?

 

:roll: :roll:

Skaranie boskie mam ze swoimi pomysłami normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Kujoneczko 8)

 

Naprawdę chcesz pisuar? Dla męża tylko czy planujesz się rozmnażać dalej? :lol:

spadłam z krzesła.

Dorcia, a Ty sie rozmnazałaś na pisuarze? Ty bestio!!! :o :wink:

Pisuar generalnie dla faciów, o takie coś np:

http://image.ceneo.pl/data/products/1569539/product.jpg

albo:

http://dasbad.pl/images/Lazienki/Ideal%20Standard%20WC%20TONIC/Lupka/tonicguest6_hi.jpg

 

Właściwie w pewnym sensie to ja też skorzystam na pisuarze, dlatego nalegałam i drążyłam, az usłyszałam stwierdzenie, ze to całkiem fajny pomysł. Pisuary generalnie kojarzą się z szaletami miejskimi wiecznie pokryte żelazem, kamieniem i nie tylko, tak samo jak kible, ale to nie znaczy ze w domu też taki standard trzeba trzymac. Jak standard to tylko ideal ;)No nie?

Dziekuje Wszystkim za gratulacje. Juz się nie mogę doczekać zlotu, bo kurcze w tej gonitwie stęskniłam się za Wami :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Kujoneczko 8)

 

Naprawdę chcesz pisuar? Dla męża tylko czy planujesz się rozmnażać dalej? :lol:

spadłam z krzesła.

Dorcia, a Ty sie rozmnazałaś na pisuarze? Ty bestio!!! :o :wink:

:lol: :lol: :lol:

 

A w jaki sposób Ty na tym skorzystasz, bestio? :lol:

 

Znałem niegdyś parę dziewczyn, które chwaliły sobie to urządzenie. To było w czasach, kiedy w stanie wskazującym w hotelu wyźszego sorta w Gdańsku uznaliśmy, że bidet to znakomite urządzenie do mycia nóg i chwała temu, kto go wymyślił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Kujoneczko 8)

 

Naprawdę chcesz pisuar? Dla męża tylko czy planujesz się rozmnażać dalej? :lol:

spadłam z krzesła.

Dorcia, a Ty sie rozmnazałaś na pisuarze? Ty bestio!!! :o :wink:

:lol: :lol: :lol:

 

A w jaki sposób Ty na tym skorzystasz, bestio? :lol:

 

A deska w kibelku bedzie zawsze opuszczona, a kibelek czysciutki i sterylny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Kujoneczko 8)

 

Naprawdę chcesz pisuar? Dla męża tylko czy planujesz się rozmnażać dalej? :lol:

spadłam z krzesła.

Dorcia, a Ty sie rozmnazałaś na pisuarze? Ty bestio!!! :o :wink:

:lol: :lol: :lol:

 

A w jaki sposób Ty na tym skorzystasz, bestio? :lol:

 

A deska w kibelku bedzie zawsze opuszczona, a kibelek czysciutki i sterylny ;)

 

Toż to seksizm czystej wody :wink: . Sugerujesz, że brudność w kibelku to efekt działalności facetów, a jak skieruje się ich do pisuaru, tu już będzie ślicznie i czyściutko. No ładnie... :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...