Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

równie dobrze to mógł być swierk ale odżywiczony pusty jk go olejobejcą 3 razy bejcnełaś..i potem nałozyłas kilka warstw oleju to juz jest taka powłoka ze nie ma szans na napicie nie da sie posadzki tak wykonać ..tyzn da sie ale przy chodzeniu nie zda to egzaminu byłaś kiedys np w qubusie w legnicy taka warstwe woslo mieli na merbau ze w zaden sposób nie dało sie tego juz poczyścic..brud ..i ubóstwo..trza było cyklinowac..olcha może raczej przypominać dąb za starych czasów na początku lat 90..dawało sie nierzadko listwy olchowe do debu ..

 

Wiem, ze sie ta deska na podłoge nie nadaje i impregnacja tez nie. Ta deska jednak nie ciagnela wody i bez olejów. Za to parapet moze byc. W butach po nim nie chodze. A deskie podlogowe to sie jakos utwardza specjalnie przed olejowaniem? No bo merbau tez dosc miękki jest naturalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jakich rzeczy??..uszkodzic mechanicznie można nawet kafelke..jesli przestawiasz ciezki mebel bez filcu..chodzisz w szpilkach..masz piasek..i posuniesz po nim stopą to możez zarysować..i jeszcze jedno masz wosk na górze czy tylko 2x olej?

 

Rysuje sie powłoka czy powłoka wraz z drewnem....?Masz jakies sodki pilegnacyjne do tych podłóg??z reguły załatwiaja sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się wizualizacjom Twojego domu. Nasz domek będzie prawie dokładnie taki jak Twoja wersja z ceglastym dachem. Tak to sobie wykombinowaliśmy.

Czyli dach ceglasty, elewacja jasny beż, okna białe (nawet planujemy podobny ich podział szprosami). Tylko orynnowanie i obróbki damy brązowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te słyszałam że tylko olej i że merbau twardy - może Cię nabrali i masz sosnę bejcowaną na merbau? :lol:

 

Dzień dobry duszki moje i duszyczki :D

 

Dorciu, a to ja blondinka jezdem zeby sie tak chaniebnie dala nabrac?

Ta deska jest twardsza od sosenki, ale niestety badziej miękka niz granit.

Szkoda, ze drewno jest takie miękkie. Moze za pare lat wzrosna na plantacjach drzew specjalnie modyfikowane gatunki, które nie beda sie rysowac i odkształcac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...