Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

obiema rekami podpisuje sie pod tym co Malgos napisala fornir na scianie mi nie lezy.

 

moze biale kafle? albo szklo ;)

 

a wersja mebli biale

 

i nie rob tej zaluzji metalowej bo to wiesniactwo jest.

zwykle drzwiczki se walnij ;)

pozodba mi się ta odpowiedz...jak każda inna zresztą. Na wszystko jest za i przeciw :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to ten fornir na scianie nie lezy mi wcale. Zeby to bylo chociaz prawdziwe drewno to rozumiem... :roll: Taka ciemna plama bez sensu... :roll:

a dąb to ciemny jest? toz jasniejszy niz beton. No to co ja mam zrobic?

 

Ja nie mam betonu na scianie. Sama chce tylko miedzy okapem a plyta cos dac, jakies zdjecie pod szyba najpewniej. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyli żaluzji...

 

A generalnie dzisiaj w ramach zadumy nad tym, jak być oryginalnym :D :D :D wymyśliliśmy cudowną koncepcję ściany klatki schodowej, o którą mniej więcej trzy razy mieliśmy się pozagryzać :wink: Będą na niej płyty grubej pleksy mocowane na kotwach przemysłowych, a na nich będą naniesione ploterem różne rzeczy, to się uzgodni. Bo na pleksie można robić nadruk bezpośrednio z plotera (odkrycie dnia), nie trzeba się bawić w żadne sitodruki ani tamponodruki, że się tak wyrażę...

 

Mysza, szukaj niebanalnych materiałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to ten fornir na scianie nie lezy mi wcale. Zeby to bylo chociaz prawdziwe drewno to rozumiem... :roll: Taka ciemna plama bez sensu... :roll:

a dąb to ciemny jest? toz jasniejszy niz beton. No to co ja mam zrobic?

 

Ja nie mam betonu na scianie. Sama chce tylko miedzy okapem a plyta cos dac, jakies zdjecie pod szyba najpewniej. :roll:

mi się podobają zdejcia z szybą, ale jakoś nie przychodzi mi do głowy żaden konkretny motyw, no chyba że radioactive

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b5/Radioactive.svg/600px-Radioactive.svg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyli żaluzji...

 

A generalnie dzisiaj w ramach zadumy nad tym, jak być oryginalnym :D :D :D wymyśliliśmy cudowną koncepcję ściany klatki schodowej, o którą mniej więcej trzy razy mieliśmy się pozagryzać :wink: Będą na niej płyty grubej pleksy mocowane na kotwach przemysłowych, a na nich będą naniesione ploterem różne rzeczy, to się uzgodni. Bo na pleksie można robić nadruk bezpośrednio z plotera (odkrycie dnia), nie trzeba się bawić w żadne sitodruki ani tamponodruki, że się tak wyrażę...

 

Mysza, szukaj niebanalnych materiałów...

Barranku dla myszy niebanalny materiał to ser. widziales kiedy u kogo na scianie ser?Cała dupiasta sciana na klatce schodowej wysoka na 6 metrów w ser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie 6 metrów. W ser? Niezłe. Frida byłaby zachwycona :wink:

dobrze, ze chociaz pies byłby zachwycony radosną twórczościa myszy.

Ja sie zastanawialam przez chwile czy nie zrobić tej sciany w strukturze poziomej dechy, wiecie taki zaszalowany deskami beton, ale mąż na mnie popatrzył dziwnie, no. Ale ze szklanych balustrad nie zrezygnuje jakem jest mysza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie znak radioaktywny odstarszalby osoby ktorym bys gotowala :lol: :lol: :lol: :lol:

 

spoko, codziennie odchodziłoby radiacyjne utwardzanie rozgotowanego jedzonka ;). Jadalnia na drugim koncu pomieszczenia, kto by tam widział taką małą koniczynke ;)

No i co?No i co? Znowu nic mi się nie podoba. Pupka z tą wykończeniówką-to przereklamowane jest strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci sie tak formiry podobaja to odgap od Anji. :wink:

mnie się najbardziej lite podoba, ale nie wiem co na sciane.Kiedyś podobały mi się strasznie te paryskie cegiełki i kuchnie troszke rustykalne, troche kolonialne, ale zawsze białe, a teraz nie wiem co mi sie podoba.Znak, ze powinnam sobie odpuścic, a tu nie ma jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci sie tak formiry podobaja to odgap od Anji. :wink:

mnie się najbardziej lite podoba, ale nie wiem co na sciane.Kiedyś podobały mi się strasznie te paryskie cegiełki i kuchnie troszke rustykalne, troche kolonialne, ale zawsze białe, a teraz nie wiem co mi sie podoba.Znak, ze powinnam sobie odpuścic, a tu nie ma jak

ale taka to chyba do całości nie za bardzo by pasowała, co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci sie tak formiry podobaja to odgap od Anji. :wink:

mnie się najbardziej lite podoba, ale nie wiem co na sciane.Kiedyś podobały mi się strasznie te paryskie cegiełki i kuchnie troszke rustykalne, troche kolonialne, ale zawsze białe, a teraz nie wiem co mi sie podoba.Znak, ze powinnam sobie odpuścic, a tu nie ma jak

ale taka to chyba do całości nie za bardzo by pasowała, co ?

Bo ja wiem, taki lekko trącący kolonialnym klimatem dom to nawet by i pasował, ale to by musiał byc bardzo rozwaznie pomyślany mix tego i prostoty, co by nie przedobrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...