Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

myszko

bardzo ciekawa kuchnia. wizualka faktycznie powalająca. nie daj się prosic i napisz co to za program.

 

mam jedną uwagę.

 

zakładam że zmywarka to to coś po lewej stronie od zlewu. uważam że przy takiej odległości do wyspy to będzie straszna kicha ją rozładowywać.

 

i druga uwaga (tak przy okazji się przypałętała) - osobiście otwierałabym te białe drzwi w druga stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli znajdziecie dla mnie lepsze rozwiazanie to dajcie koniecznie znac.

 

A teraz troche tłumaczenia. Ustawialam i ustawialam. W mojej kuchni jest problem z ustawieniem kilku wysokich szafek typu lodowka, piekarnik na jednej scianie, bo obok trzeba ustawic niskie i zaraz sie robią "schodki". chcialam miec taki duzy murowany okap, ale chyba sie bedzie musiało obejsc bez. No i w rezultacie wyszła mi wyspa. Nie mialam jeszcze nigdy wyspy wiec nie wiem, czy bedzie wygodnie. Najwazniesze jest, ze zlew, kuchenka i lodowka sa blisko siebie i kolo kazdego jest kawalek blatu.

Na osobnej scianie bedzie kredens: miejsce na zrobienie herbatki i kawki tak zeby nie przeszkadzac osobie pracujacej we własciwej czesci kuchni, a ktora to osoba potrzebuje zawsze baaaardzo duzo miejsca na swoj uzytek.

Z kuchni wejscie do spizarki, ktora wypada u mnie od strony swiata wschodniej, wiec nie bedzie w niej zaru tropikow. Okno w jadalni bedzie nisko osadzone, tak zeby mozna bylo zabudowac pod nim lawke do siedzenia. Nie wiem jeszcze jak bedzie stal stol, ale to nie takie wazne. Nie wiem tez czy robic szerokie dwuskrzydlowe drzwi i do kuchni i do jadalni z d. pokoju, czy tylko jedne. A moze wogole nie robic drzwi. To sie okaze troche pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tak zastanawiam nad tą wyspą i mam uwage natury praktycznej.Jesli na wyspie jest płyta do gotowania , zastanowiłabym się nad zrobieniem jakiegoś podwyższenia od strony stołu - żeby mi garnki z wrzątkiem nie spadły na drugą stronę , jak się będzie tam dużo działo.Jakis taki ogranicznik , żeby się to wszystko miało na czym zatrzymać i nie spadło .Ale może tylko ja taka niezgraba jestem , że dużo chaosu naokoło siebie robię podczas gotowania :oops: :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tak zastanawiam nad tą wyspą i mam uwage natury praktycznej.Jesli na wyspie jest płyta do gotowania , zastanowiłabym się nad zrobieniem jakiegoś podwyższenia od strony stołu - żeby mi garnki z wrzątkiem nie spadły na drugą stronę , jak się będzie tam dużo działo.Jakis taki ogranicznik , żeby się to wszystko miało na czym zatrzymać i nie spadło .Ale może tylko ja taka niezgraba jestem , że dużo chaosu naokoło siebie robię podczas gotowania :oops: :oops:

 

dobroszka

jestem pewna że blat będzie montowany z poziomicą :lol: :lol: :lol:

 

a tak na serio to takie odczucie tylko dlatego że jesteś przyzwyczajona że dalej jest ściana. to tak jakbyś przy blacie roboczym miała taki rant wysoki na 10 cm żeby nic z niego nie spadało. np. żeby 10kilowe garnki się nie sturlały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze rzeczywiscie zamienic miejscami płyte i zlew. Najwyzej na scianie ze slupkami dac szerszy ze 20 cm blat, zeby wszystkie gary miescily sie wygodnie na plycie i nie wchodzily na sciane. Juz o tym myslalam, tylko chcialam miec nad zlewem taka polke ozdobna na talerze - no coz obejdzie sie bez niej. Wtedy zmywarka tez hop na wyspe. Wyspa bedzie tak odunieta, zeby byl latwy dostep do zmywarki. Mysle ze 130 cm to konieczna odleglosc i na tyle mala zeby pokonac odleglosc zlew - kuchenka na obrocie piety ;).

Efi, to dopiero wizualka. Oczywiscie drzwi do szafek bedą sie otwierały tak jak mowisz i to bez dwoch zdan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tak zastanawiam nad tą wyspą i mam uwage natury praktycznej.Jesli na wyspie jest płyta do gotowania , zastanowiłabym się nad zrobieniem jakiegoś podwyższenia od strony stołu - żeby mi garnki z wrzątkiem nie spadły na drugą stronę , jak się będzie tam dużo działo.Jakis taki ogranicznik , żeby się to wszystko miało na czym zatrzymać i nie spadło .Ale może tylko ja taka niezgraba jestem , że dużo chaosu naokoło siebie robię podczas gotowania :oops: :oops:

 

dobroszka

jestem pewna że blat będzie montowany z poziomicą :lol: :lol: :lol:

 

a tak na serio to takie odczucie tylko dlatego że jesteś przyzwyczajona że dalej jest ściana. to tak jakbyś przy blacie roboczym miała taki rant wysoki na 10 cm żeby nic z niego nie spadało. np. żeby 10kilowe garnki się nie sturlały :D

 

Kochana , nie znasz moich możliwości :-) , a co gorsza możliwości mojego męża :lol: Jakby mi się usiłował dostać do gara , a ja bym usiłowała zawartość gara obronić przed jego łakomstwem , to w ferworze walki zrzucilibyśmy nawet tonowego słonia z tej wyspy :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...