Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale sie dzieje :) Dooobrze - ja też mam nadzieję znowu zebrać siły i ruszyć :)

 

W Polskę?

 

Mysza, ty się jeszcze wprowadzisz szybciej od nas, kurcze. No ale ty wyścigowa jesteś :D No, niech będzie, życzymy sobie na ten nowy rok żeby tak na równo :wink:

 

helloł,

nie przesadzajcie, nie wprowadzę sie przed Wami. Oszzzzzaleli? Toz sami zadylacie, a pozatym macie juz prawie dobre wylewki, a ja nie mam wcale. Toz jest duza przeszkoda jakby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gosiek, dzięki Kamyk

 

A jest jeszcze jeden case. We wtorek wchodzi hydraulika, aaaaaaaaa. Własnie tak się jakoś przyspieszyło.

A ja:

nie mam wybranych grzejników do łazienek(rozstaw rurek, ale spoko jest firma), podziele się, mają ładne modele, ceny nie zabijają

http://www.luxrad.com/kat.phpcos wybiore

 

nie do końca jestem pewna gdzie ta podłogówka, aaaa

dobrze, ze zwymiarowałam łazienki, zaraz bede rysować wszystko

temat dalszy, ale juz bliższy- odpływy liniowe. Czy warto przepłacać za odpływ?Te tańsze to niby co? skorodują?

dam rade, dam rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gosiek, dzięki Kamyk

 

A jest jeszcze jeden case. We wtorek wchodzi hydraulika, aaaaaaaaa. Własnie tak się jakoś przyspieszyło.

A ja:

nie mam wybranych grzejników do łazienek(rozstaw rurek, ale spoko jest firma), podziele się, mają ładne modele, ceny nie zabijają

http://www.luxrad.com/kat.phpcos wybiore

 

nie do końca jestem pewna gdzie ta podłogówka, aaaa

dobrze, ze zwymiarowałam łazienki, zaraz bede rysować wszystko

temat dalszy, ale juz bliższy- odpływy liniowe. Czy warto przepłacać za odpływ?Te tańsze to niby co? skorodują?

dam rade, dam rade

 

dzień doberek, Myszko

 

liniowe to tylko gdy nie chcesz brodzika tylko terrakotę i wtedy spadek jest w jedna stronę równo na całej szerokości. Jeśli robisz bez brodzika kratkę odpływową na środku musisz mieć spadek ze wszystkich stron

 

tyle wiem w sprawie

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza - spóźnione serdeczne :0)

 

Odpływy liniowe są fajne jak nie planujesz brodzika. JW moim domu takie odpływy planuje w górnych łazienkach, stąd na moim projekcie w łazience jest podest.

przeciez smiało mozna umiescic odpływ w wylewce, nie potrzeba do tego podestu, no chyba ze pragniesz go miec ;). Ja nie planowałam brodzików, wolę czuć kafle pod stopami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja platki roz... Albo piasek... :roll: :roll: :roll:

szczęściara, mi to płatków nikt pod nogi jeszcze nie sypał ;)

 

Mi tez nie, ale potencjalnie bym wolala. :lol: :lol: :lol:

 

a potencjalnie, potencjalnie to mnie teraz w gór ciągnie jak cholera

 

E, to mnie nie, nie lubie sie przemeczac. :roll: :roll: :roll: Nad morze to bym sobie pojechala... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...