Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Mycha dzięki za przemiłe spotkanie again :) I wpadaj do mnie częściej - M. bardzo sie podoba pomysł z kartongipsowym ekranem na ścianie :)

I kupiłam tę toaletkę.Waży tonę , zaraz ją będziemy taszczyć do piwnicy :roll:

 

Jaka toaletke? :roll: :roll: :roll: Pokazac please....

 

W Ikea nabyłam coś co się nazywa biurko BESTA Burs i będzie mi służyć za toaletkę w sypialni - kolor czarny połysk 8)

 

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00147356

 

Kocham Cie dobrosiu, wlasnie czegos takiego szukalam, tylko bialego. :) Tylko zeby nie przestali robic tego biurka tak jak jednego stolika kawowego, ktorego juz nie ma. :(

 

 

Jest w trzech wersjach kolorystycznych : białej , czarnej albo czerwonej i w każdej wygląda fajnie :D

 

Czarne zaczęły im jakoś podejrzanie szybko znikać , więc kupiłam i mam spokój.Przeleżakuje w piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Strzała Wojowniczko :wink:

 

Cze Piękna Producentko Najlepszych Trufli na Świecie :)

 

No no no , czyżby konieczna była świeża dostawa...? :lol:

 

Nie :) Stęskniłam się za Twoim kojącym widokiem. Zawsze wpływasz na mie tak uspokajająco... A przed urlopem urwanie jajec :)

 

A może bys tak se myknęła do mnie na budowę , cio? Pokoiłabym Cię , a przy okazji obejrzałabys mury , więźbę i takie tam.... jutro mam tam spotkanie z tynkarzem na 19..... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ja mam garderobę i mam tez problem jak by tu zrobic, zeby w pokoju nie było 4 par drzwi(a nie da się tego uniknąc) takw iec cos bedzie musialo udawać ze nie jest drzwiami ;). Kurka musze faktycznie zacząc coś łowic w sklepach, bo coś czuje ze za dwa mieszki to będzie totalnie niemożliwe, bo siem fundusze kończą i jest to nieuniknione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm w tym kierunku, ale czy konkretnie to "te na przykład" są własnie TE?

 

zdobyłam parę namiarow na zielone kamienne i szklane mozaiki i zamierzam je przetestowac na zywo w sobotę Bartycka siti, a tymczasem musze poobliczac ile czego mi trzeba :)

Widzialam kiedys taką fajową zieloną mozaikę, co wyglądała jak skóra z aligatora. Była naprawdę świetna do tego co bym chciala osiągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...