Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie pomogę, bo w kwestii wnętrz to "zielony" nie występuje w moim słowniku :)

no faktycznie, bo forest green to wcale zielony nie jest. Robią z niego za to zieloną mozaike, chcesz zobaczyc?

http://www.esklep.jabo-marmi.com.pl/images/kratki/2x2/rainforest_green.jpg

Dlatego mam Browna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomogę, bo w kwestii wnętrz to "zielony" nie występuje w moim słowniku :)

no faktycznie, bo forest green to wcale zielony nie jest. Robią z niego za to zieloną mozaike, chcesz zobaczyc?

http://www.esklep.jabo-marmi.com.pl/images/kratki/2x2/rainforest_green.jpg

Dlatego mam Browna :)

a jakos tak zielonkawo wyglądały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia a jaka decyzja (czy w ogóle już jakaś) zapadła z tą Twoją kuchnią?

Bo jeśli czarna, to wiadomo, ale jeśli biała to wczoraj czytałam że Bosch wprowadza linię Arctic White z białą szybą do agd pod zabudowę 8) I będzie sbs z białą szybą - fajnie co? ;)

Hmmmmm, to trzeba zobaczyć czy u Niemców na stronie cosik juz jest;)

Co do kuchni to jeszcze się nie przesądzilo, ale skłaniam się natenczas przy białej, praktyczniejsza w uzyciu niż czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia a jaka decyzja (czy w ogóle już jakaś) zapadła z tą Twoją kuchnią?

Bo jeśli czarna, to wiadomo, ale jeśli biała to wczoraj czytałam że Bosch wprowadza linię Arctic White z białą szybą do agd pod zabudowę 8) I będzie sbs z białą szybą - fajnie co? ;)

 

że tak powiem Oooooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myyyszoto, opowiedz coś bliżej o tej mozaice z Foresta Greena? Po czemu plaster/metr/kilogram? Bo pani barrankowa zastrzygła oczkami na ten widok, a za nami ten akurat Forest w kolorze którego nie zna Nefcia akurat chodził, tylko nie w slabie. A to... hmmmmmm.

Dzień doberek!

 

 

Barranki kochane, jest cała strona z mozaikami z kamienia i wreszcie moge powiedziec ze no jakby zakochałam sie w kamieniu.

Patrzcie tu:

http://www.esklep.jabo-marmi.com.pl/mozaika-rainforest-brown-p-154.html

są ceny. Marmi ma wystawke na Bartyckiej. W sobotę bieżemy tam z Dobroszką, bo jak juz mówiłam wymyśliłam coś takiego:

 

 

http://images48.fotosik.pl/163/81265b7e28a72a6amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Myszo, dzięki dzięki, onii przecenili te mozaiki na 29 per sztuk a to jest cudownie mniej niż to cholerne drewno, gdzie wychodziło ponad 500 za metr. Bosko bosko, ja jestem zakochana w tym kamieniu i paru innych od jakiegoś roku, wcześniej tego nie mialam, wyydawało mi się nawet że takie kamienie to są takie jakieś bizantyjsko-bazarowe przepyszne takie i zupełnie nie dla mnie. Aż zobaczyłam forest green i umarlam. Myślalam o prysznicu tak jak ty, ale ta łazienka na dole to jest taka maciupa że człowiek by padał rażony gromem w progu gdyby tam powiesić takiego slaba. Ale mozaika to zupełnie co insze. To jest całkowicie co insze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Myszo, dzięki dzięki, onii przecenili te mozaiki na 29 per sztuk a to jest cudownie mniej niż to cholerne drewno, gdzie wychodziło ponad 500 za metr. Bosko bosko, ja jestem zakochana w tym kamieniu i paru innych od jakiegoś roku, wcześniej tego nie mialam, wyydawało mi się nawet że takie kamienie to są takie jakieś bizantyjsko-bazarowe przepyszne takie i zupełnie nie dla mnie. Aż zobaczyłam forest green i umarlam. Myślalam o prysznicu tak jak ty, ale ta łazienka na dole to jest taka maciupa że człowiek by padał rażony gromem w progu gdyby tam powiesić takiego slaba. Ale mozaika to zupełnie co insze. To jest całkowicie co insze.

no, mozaika to inna inszosc, zdecydowanie. sam slab jest dobry na duze wnetrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sobotę bieżemy tam z Dobroszką, bo jak juz mówiłam wymyśliłam coś takiego:

 

 

 

 

OOooo to juz wiadomo,że w sobote? :) Czekam na dalsze wytyczne....Ale grzmiało na Żolu w nocy , aż nie mogłam spać zieeeeeeeeeeeeeew :wink: :)

u nas tez rypało i ciskało piorunami, a rano sroczysko przyleciało na balkon i darło wredne japę dwa metry odemnie :evil:

Zaraz bede dzwonic Dobros, to Ci dam cynk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...