Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja jestem bardzo ciekawa jaki ma faktycznie kolor

 

bo biały białemu nierówny. i jakby był biały zwykły biały albo biały ciepły biały to ja bym chętnie, a jak biały niebieski albo nie daj bosze biały zielony to absolutnie :wink:

te bosche biale to byly chyba biale a nie zielone. rozumiem ze to ten sam materiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
justynko

a to szkło jak jest na brzegach wykończone?

 

 

nie zwróciłam akurat na to uwagi ... jadę w sobotę do mediamarkt to się przypatrzę ... chyba, że szybciej gdzieś indziej zobaczysz

 

ale wydaje mi się, że to szkło było w delikatnej ramce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
i to było w polsce? czy w niemczech? bo jej w polsce to chyba nie ma :roll:

 

w koszalinie w media była jako nowość dlatego zwróciłam uwagę, a że u mnie nie będzie sbs to nie przyglądałam jej się uważnie

 

na stronie boscha jest i piszą, że drzwi szkalne ale nic o wykończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to było w polsce? czy w niemczech? bo jej w polsce to chyba nie ma :roll:

 

w koszalinie w media była jako nowość dlatego zwróciłam uwagę, a że u mnie nie będzie sbs to nie przyglądałam jej się uważnie

 

na stronie boscha jest i piszą, że drzwi szkalne ale nic o wykończeniu.

no jak to to

Widzialam z pol roku temu białą szklaną lodówke boscha i była jak zeznaje Justyna biała biała. Gdyby miała zielone brzegi to myśle, ze bym zwróciła na to uwagę ponieważ ja nie lubie zielonych rantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci nie odpowiem. wydaje mi się jednak ze ta biel jest tak snieżna, ze do białych mebli w kuchni nie podejdzie. To tak jak z moją czarną lodówką w czarnej kuchni, nie dopasuje w jednym ciągu.

 

A teraz coś pięknego z forestem:

http://www.dobrzemieszkaj.pl/img/imagecache/227x340__media_13940_wm

http://www.dobrzemieszkaj.pl/img/imagecache/515x340__media_13941_wm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko nie wiedziałam,że jedna lampa i jedna toaletka tak Cię zdopingują zakupowo :o :wink: Już się w mozaiki zaopatrujesz słyszę.....Czyli tym samym zapadła decyzja co do zieleni w łazience jak mniemam...? :D

tak jest Dobrosiu. Jeden wybór z główki. A widzialas te linki ze 4 posty wyzej do łazienki w forescie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...