Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Zrobiłam 8) Jedno stygnie na stole , drugie się chłodzi w lodówce.Mam u siostry duże piffko za to , bo skończyłam tuż przed północą :-?

Matko jesli chodzilo o piwko to ja sie z Tobą mogłam napic i bez tych ciast ;)

A tak na serio to dzielna jestes Dobrosiu, zeby sobie robić jeszcze zgryzote w kuchni po takim ciężkim dniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już rzucałam i karpatką i tiramisu.Gdzieś w odmętach Warszawskiej Babskiej się poniewierają :roll: Dziś mi już daruj , ale jutro postaram się je odkopać , a jak nie to spiszę jeszcze raz i Ci podeslę privem :)

 

Bardzo bede Ci wdzieczna kochana dobrosiu. Trufle mam schowane, ale gdybys odnalazla jeszcze te 2 to byloby suuuuuper. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piffko nam się należało po takim dniu , ale w tym pędzie nie zdążyłam.Może jutro sobie strzelę :roll:

 

A ciasta nie pieczone , więc spoko.W taką pogodę piekarnik odpalają jedynie skrajni masochiści :wink:

dzisiaj strzeliłam sobie piweczko za ciebie i za siebie..podwójnie

 

oooo , no to przynajmniej Ty sobie chlapnęłas... Ja zostałam wymęczona masażem barku , potem pichcenie ,a teraz Helenka mi się co chwila budzi. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piffko nam się należało po takim dniu , ale w tym pędzie nie zdążyłam.Może jutro sobie strzelę :roll:

 

A ciasta nie pieczone , więc spoko.W taką pogodę piekarnik odpalają jedynie skrajni masochiści :wink:

 

Mój Księciunio dzisiaj upiekł sernik, bo wyjeżdża i się martwił, że się serek zmarnuje... :roll: 8) :lol: :lol: ... skrajny masochista do kwadratu! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka tak mi jeszcze chodzi po głowie ten Twój kominek i pomyślałam,że może zrobienie dużych kafli na zamówienie jest pomysłem - przecież teraz są miejsca gdzie na piece wypalają.One nie muszą być rustiko , moga być przecież nowoczesne....Może od tej strony dałoby się ugryźć temat ... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka tak mi jeszcze chodzi po głowie ten Twój kominek i pomyślałam,że może zrobienie dużych kafli na zamówienie jest pomysłem - przecież teraz są miejsca gdzie na piece wypalają.One nie muszą być rustiko , moga być przecież nowoczesne....Może od tej strony dałoby się ugryźć temat ... :roll:

myśle jednak ze taniej bedzie uderzyc w jakis lupek albo marmur jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dobrosiu bez wzgledu na to czy wypalany na zamówienie czy do sklepu to samo sie z nim może stac jesli jest w dużym kawałku. Trzeba sie trzymac standardów i tak juz mam problem z bialymi olbrzymimi matowymi pod prysznic. nie chce osiwiec przez dom

 

tlumacze to samo przy drewnie ale kazdemu za malo szerokie badz za krotkie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...