Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tylko dobrosiu bez wzgledu na to czy wypalany na zamówienie czy do sklepu to samo sie z nim może stac jesli jest w dużym kawałku. Trzeba sie trzymac standardów i tak juz mam problem z bialymi olbrzymimi matowymi pod prysznic. nie chce osiwiec przez dom

 

tlumacze to samo przy drewnie ale kazdemu za malo szerokie badz za krotkie jest

za krótkie to jeszcze przezyc można, ale za mało szerokie?

dla mnie to juz problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie zostało zrealizowane 8) Towar czeka w bagazniku małego , czerwonego bruma . Transport gratis :lol:

 

Dobrze,że się zdecydowałas , bo strasznie przetrzebili te lampy od wczoraj :)

Dziekuje Dobros. Znowu jestem Twoim dłużnikiem. Poprosze numer konta ;)

Zabieram się do opeksu....białe kafle, a jak sie wnerwie, ze nic nie ma to dam ciemne pod prysznic i juz nic więcej tylko białe sciany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w opeksie. Wróciłam. Rodzina zmasakrowana, ale zjadłam tam talerz przepysznych pierożków.

Kupiliśmy baterie pod prysznic do łazienki sypialnianej. Oglądałam kuchnie, ale szczerze to bardziej podobają mi się aranżacje ikejowe niż z tamtejszych studiów kuchennych, których niby kilka jest w opeksie. Widzialam jatobe- to juz drugie miejsce, w którym podobało mi sie to drewno i jego cena również była niczego sobie.Jeden problem -dla mnie jatoba wygląda ładnie ino pod lakierem, w oleju jest wsciekła. I nawet taka deseczka na 7 cm szeroka jest spoko.Ładny merbau był po 55 zeta jakby kto szukał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń dobry. mamy znowu poniedziałek. Słońce świeci bedzie upał, a forest przyjeżdza jutro.

A tu proszę porównanie kolorystyczne warstwowki z dębu chyba natural i jatoby. obiedwa pod lakierem wodnym a pod spodem jatoba w oleju. (mam nadzieje ze mnie Duszku nie zatłuczesz za pokazywanie bezeceństw)jest to tylko parkietówka 1.5x7x49

http://images46.fotosik.pl/165/77e416539bf585e5med.jpg

 

http://images48.fotosik.pl/166/7db5793a8031e274med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Śniło mi sie,że mam cały garaż zalany potokami wody spływającej nie w tę stronę :roll:

 

Masz tu jeszcze namiar na alegro - gość ma fajne meble , lampy.Niektóre rzeczy są droższe , a nietóre bardzo sensowne ceny mają.Przejrzyj sobie :)

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4917558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...