Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To nadchodzi falami :D - wydaje się, że już coś wiadomo, a potem znowu się odkręca. Aż dochodzi się do takiego etapu, w którym trzeba by było coś skuwać, żeby coś zmienić, i kończą się fantazje

Cze mysza, jutro mozaika przyjeżdża?

jutro jutro, az sie mało nie posikam, ale wiecie ja to z tych nadprzezywających jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może powinas miec zawsze pod ręką mały zestaw reanimacyjny : pampers plus sole trzeźwiące :wink:

 

Będzie Pani zadowolonaaaaa , bo nie ma innej mozliwości. Jak się wygrzebię z domu i będę koło Ciebie to dam znac :)

daj znac, daj, ja jade na 13 na działe bo brame beda montowac

 

Szczęściaro , kudy mi tam jeszcze do bramy , buuuuuuuuu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może powinas miec zawsze pod ręką mały zestaw reanimacyjny : pampers plus sole trzeźwiące :wink:

 

Będzie Pani zadowolonaaaaa , bo nie ma innej mozliwości. Jak się wygrzebię z domu i będę koło Ciebie to dam znac :)

daj znac, daj, ja jade na 13 na działe bo brame beda montowac

 

Szczęściaro , kudy mi tam jeszcze do bramy , buuuuuuuuu :(

Dobrosiu jeszcze tylko z miesiąc, no nie płakaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki miesiąc :( Własnie się dowiedzialam,że dekarze wejdą do mnie za jakies półtora tygodnia dopiero.A dach im zajmie też z półtora , dwa tygodnie :( I cały misterny plan w .... :evil: :cry: :cry:

Dobros, dach im tyle nie zajmie, tylko tydzien jak dobrze pójdzie, a po drugie to oni jak juz folie nałozą i odeskują to raz dwa połozą dachówke, a jak polozą dachówke to bedzie mozna wejsc do środka, ponieważ na łeb nic nie poleci a zostaną im tylko wykończenia i gąsiory. rozumiesz? pewnie nie, ale nie martw sie, jak sie spotkamy to naprostujemy wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźizas, wy chyba chcecie napisać podręcznik "Jak zamieszkać w 128 dni w domu budowanym metodą tradycyjną i nie zwiariować" :D Przecież Dobroszka to raptem dwa miesiące od pierwszej chochli i już piszczy?

Te dziewczyny to one w dzisiejszych czasach niecierpliwe jakieś takie

Dobroszka jest szybka podwójnie, swoją mądrością i moim doświadczeniem jakimstamjakbyniebyło :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźizas, wy chyba chcecie napisać podręcznik "Jak zamieszkać w 128 dni w domu budowanym metodą tradycyjną i nie zwiariować" :D Przecież Dobroszka to raptem dwa miesiące od pierwszej chochli i już piszczy?

Te dziewczyny to one w dzisiejszych czasach niecierpliwe jakieś takie

Dobroszka jest szybka podwójnie, swoją mądrością i moim doświadczeniem jakimstamjakbyniebyło :oops:

 

Ynteligentnie to rozegrałaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to był jeden z moich gorszych dni na budowie ever.

Musialam się bawic prądem, bo go nie było, a trzeba było znaleźć gdzie on jest, spalił sie jeden bezpiecznik w alarmie, dlh nawalio z dostawą moich lamp. Najpierw kurier zadzwonil ze za poł godziny będzie u mnie- a ja miałam kocioł na budowie i sie nie mogłam urwac. Potem umowilam sie z nim na miescie, a jak przyjechalam to go nie było. postanowilam go lapac dalej i powiedzial ze bedzie pod bankiem. czekam na niego on mowi ze jest przed budynkiem-to ja mowie ze ide a on mowi ze nie bedzie czekał. stracilam godzine, a on mi powiedzial ze jest zarobiony i ze powinnam czekac na dostawe w domu- to co mialam 3 dni z domu nie wychodzic bo lampy zamowilam? nie mogl poczekac 2 minuty?

Nawet zamontowana brama wjazdowa mnie nie cieszyla, ale zrobilam zdjecie to się nią teraz naciesze. Jest swietna, chodzi cichutko i szybciutko, ma ładną fakturę i przetłoczenia. No ładna powiem i mimo ze biała to pasuje do szarych okien.

http://images49.fotosik.pl/166/66cfa9ef719dfe20med.jpg

http://images37.fotosik.pl/161/1a9b091981fd26bamed.jpg

 

No i najważniejsza wiadomość. Powiedzialabym wiadomośc sezonu - po wielkich bólach i rozterkach, płaczach,bezsennych nocach, lamentach nad szeroką deską deską róznokolorową, grubszą i chudszą i wogóle zdecydowałam się. Normalnie można otwierać szampana. Idąc za cichym glosem ducha ;) i rwąc włosy z głowy oznajmiam wszem i wobec, ze temat podłogi drewnianej zostaje zamknięty.

Tak więc na dole będą zapałki dębowe, schody z zapałek, w łazienkach zapałki a na górze będzie lita duża decha dębowa. o. i zapałki na jednej ścianie(mam nadzieje, bo na to pozwoleństwa Pana i Władcy Desek jeszcze nie ma). A wszystko w oleju:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...