Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja na Twoich doświadczeniach korzystam , ale za to robię Ci zakupy faaajne i sprzedałam Ci genialny koncept zapałkowych schodów. 8) :D

 

I super wyszła brama - jednak L przetloczenia to jest to :D

Tak ja też myśle, ze nasz układ jest jak symbioza raczej niz jak pasożytnictwo. Najbardziej lubie te dostawy do domu:D, bo znowu mozemy sie natrajkotać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz dobrze mysza... :roll: :roll: :roll:

a czego?

 

Nie wiem, czy to chcesz uslyszec... :roll: :roll: :roll:

Hmmm, czemu nie? Uwazam raczej że Duchowi jest dobrze, bo wreszcie nie bedzie musial wysłuchiwać moich lamentów i dywagacji i wszystkich plusów i minusów tego czy owego. I co najważniejsze nie bedzie musial odpowiadac szczególowo na każde pytanie w stylu: a jak sie zachowa taka deska po oleju? jaki bedzie kolor(o zgrozo)po miesiącu.....po 5 latach :o a nie sciemnieje? a nie zjasnieje?a nie będzie czerwona? A on zawsze swoje, po sto razy tłukł to samo do tej mojej stupidowatej głófffki. Trzeba miec cierpliwość. szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wydaje mi się że ona zgrzyta i żeby dobrze chodziła musi być szara.

 

Nie lubię bramy w kolorze jak na wstępie (przez gardło mi już nie przechodzi)

nie zgrzyta, nie zgrzyta, chodzi cichutko i się nie zacina

 

Skąd możesz wiedzieć. Nie bawiłem się przy was bramą. Bo zgrzytała. Cała normalnie dygocze, i brudna jest, i ma złoty dąb, zupa dąb...

 

I zaraz będzie awantura o kominek :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wydaje mi się że ona zgrzyta i żeby dobrze chodziła musi być szara.

 

Nie lubię bramy w kolorze jak na wstępie (przez gardło mi już nie przechodzi)

nie zgrzyta, nie zgrzyta, chodzi cichutko i się nie zacina

 

Skąd możesz wiedzieć. Nie bawiłem się przy was bramą. Bo zgrzytała. Cała normalnie dygocze, i brudna jest, i ma złoty dąb, zupa dąb...

 

I zaraz będzie awantura o kominek :o

o boszzzz, macie brame w kolorze....?

nawet nie rzucila mi sie w oczy, znaczy, ze pasuje i to dobrze, bo cały dom pieknie wygląda

A dlaczego sie chcecie kłócic?

Mam fajny patent na kominek. Ustaliłyśmy z Dobroszką koncepcję. Wam się także powinno spodobac. Dobrze mówie Dobroś?Szaro szare. Zapamiętajcie Barranki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz dobrze mysza... :roll: :roll: :roll:

a czego?

 

Nie wiem, czy to chcesz uslyszec... :roll: :roll: :roll:

Hmmm, czemu nie? Uwazam raczej że Duchowi jest dobrze, bo wreszcie nie bedzie musial wysłuchiwać moich lamentów i dywagacji i wszystkich plusów i minusów tego czy owego. I co najważniejsze nie bedzie musial odpowiadac szczególowo na każde pytanie w stylu: a jak sie zachowa taka deska po oleju? jaki bedzie kolor(o zgrozo)po miesiącu.....po 5 latach :o a nie sciemnieje? a nie zjasnieje?a nie będzie czerwona? A on zawsze swoje, po sto razy tłukł to samo do tej mojej stupidowatej głófffki. Trzeba miec cierpliwość. szacuneczek

 

Co innego mialam na mysli, ale OK. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo , szaro jasne szaro ciemne i biel ścian wokoło....Arkadia :D

 

 

Mycha mnie gnębi cały czas ta Twoja łazienka z Forrestem - tak sobie myślę , że może byś nim jednak wlazła pod prysznic na podłogę , a kafle zamiast śnieżnej bieli to taki skorupek jajcowy , niezydentyfikowany szarobeż.A wtedy dupnąć do tego czerń i zgra się ładnie wsio .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo , szaro jasne szaro ciemne i biel ścian wokoło....Arkadia :D

 

 

Mycha mnie gnębi cały czas ta Twoja łazienka z Forrestem - tak sobie myślę , że może byś nim jednak wlazła pod prysznic na podłogę , a kafle zamiast śnieżnej bieli to taki skorupek jajcowy , niezydentyfikowany szarobeż.A wtedy dupnąć do tego czerń i zgra się ładnie wsio .... :roll:

Wiesz co mi własnie wpadł dzisiaj w oko wapień taki właśnie w kolorze skorupkowym i bez maziajów ino nie wiem czy on aby za sliski nie bedzie pod prysznicem. Musze zbadac temat

Barranku, :oops: chcialam tylko powiedziec, zeeeeeee Wasza brama ładnie komponuje się w bryłę i nie razi jej kolor, a w zasadzie to nawet bardzo pasuje, a dokładniej to pasuje tak ze się wtapia w ową bryłę. Co do zgrzytów to jest gorzej, bo niby nie powinno prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...