Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ona mentalnie we mnie zgrzyta :) . No dobrze, na razie nie bendem jej dziubał cyrklem :wink:

mentalnie te zgrzyty sobie odpusc i mow do mnie powoli i drukowanymi bo ja dzisiaj na zagrywki sie nie nadaję. W prądzie grzebałam i rozkręcałam wtyczki a potem jeszcze pan mi pomagał, bo ja biedna kobieta to sie do prądu nie nadaje. No moze i nie cierpie takich zabaw ale jak trzeba to trzeba. I pan Marek się mocno zdziwil jak do niego zadzwonilam. Uwielbiam facetów normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

pol nocy myslalam nad domkiem do ogrodu dla mojej Małej na urodziny. I wymyśliłam. Mam w głowie taki nowoczesny projekcik ze zjeżdzalnią na dachu, drabinkami z tyłu domku, panoramicznym oknem.... tylko musze to teraz rozrysować żeby miało ręce i nogi, a własciwie to sciany i dach. No i jak znam życie to metraż ciągle będzie za :D mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to znowu zamiast kupić gotowca idziesz w projekt indywidualny? :D

Własnie tak. zawsze marzyłam o domu z płaskim dachem ;). Ma jeden wielki plus- nie ładuje sie milionów w dachówke ;)

 

 

I komu to mówisz....mój wymarzony płaski dach odpłynął w siną dal jak przeczytałam nasze WZ :( A masz kogoś ,kto Ci to zrobi? W razie czego pamiętaj,że szukam kogoś do pergoli..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to znowu zamiast kupić gotowca idziesz w projekt indywidualny? :D

Własnie tak. zawsze marzyłam o domu z płaskim dachem ;). Ma jeden wielki plus- nie ładuje sie milionów w dachówke ;)

 

 

I komu to mówisz....mój wymarzony płaski dach odpłynął w siną dal jak przeczytałam nasze WZ :( A masz kogoś ,kto Ci to zrobi? W razie czego pamiętaj,że szukam kogoś do pergoli..... :roll:

Ja tez szukam kogos do pergoli.

Moja nowa działka bedzie na piaseczku pod lasem, gdzies na bocznej ulicy, zdala od trasy katowickiej, a w warunkach nie bedzie zapisu o kącie nachylenia dachu i bedze mogła miec zielony taras na dachu i sciane elewacyjną z drewna. I nie będzie żadnych skosów,a zamiast piętra, będzie połpiętro i wejscie na nie bedzie z antresoli a nie z hallu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeMyszoto

Jednego nie skończyłaś a już o drugim myślisz? Zbuduj osiedle :D :D :D

Wiecie co, ja to mam takiego szwędacza, ze nie wiem jak długo bede mogła mieszkac w "nowym domu".

 

ja mam to samo i nawet mam juz wybrany projekt nowego domu z plaskim dachem 8)

a to ciekawe, pokaż. na dachu bedzie basen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie marzyło wybudowac takie cus - głownie chodzi o wygląd zew.

 

http://www.archipelag.pl/projekty-domow/horacy/?Part=3&TypeCategory=3

Dobrosiu nam sie podobają dokładnie takie same rzeczy, tylko ty jeszcze lubisz bardziej takie wysmakowane elementy, a ja juz do nich nie mam polotu

Byłam wlasnie w map stone i znalazłam bazalt twighlight szlifowany. Czy to jest to co ty masz w domu?To jest piękne i troche nawet betonowe. Mam troche cen nawet

Ja chyba wezme go na kominek i na parapety do kuchni (2 szt)

np 40x40x2 203zł

50x50-224,48

a metr bieżący ze slabu 500 zeta. Drożyzna, ale cudo

Mayur jest dużo tańszy bo 60x40-126

60x14-213

60x7-264

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...