Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jestem, jestem , jestem.....

 

 

wsio nadrobiłam i już wiem.... bo tak u Neferci se czytam... chomik, nie chomik, ale pójde, zobaczę.... :lol: :lol: :lol:

 

 

 

no i się dowiedziałam, że Ty co prawda z drugiej strony Stolicy jesteś, ale i tak zawsze to bliżej niż taka Wusia dla przykładu.... mam zatem nadzieję, że kiedyś odwiedzanko uskutecznimy... bo ja to jestem dokładniusio po drugiej stronie Warszawy - Marki się kłaniają... no dokładnie to ich bliskie okolice...

 

Dobrego systemu nerwowego - winszuję i mam nadzieję, że to nie padnie Ci nigdy.... :lol:

 

komenty dodaję do śledzonych 8) i już mi nie uciekniesz.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim

 

a ja w weekend pierwszy raz się przymierzyłam do drewna i mój faworyt merbau odpadł w przedbiegach. nie podoba mi się :(

 

Duszku

wiem ze pisałeś już tysiąc razy ale możesz napisać jakie gatunki się nadają na podłogówkę? Facet mi wymienił jakieś cztery ale widzę że piszesz o klonie który mi się podoba a gościu ani słowem o nim nie wspomniał...

Szukałabym w Twoich postach ale... no sam rozumiesz... ciąże, kobiety i te sprawy... nie jestem w stanie się dogrzebać :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, jestem , jestem.....

 

 

wsio nadrobiłam i już wiem.... bo tak u Neferci se czytam... chomik, nie chomik, ale pójde, zobaczę.... :lol: :lol: :lol:

 

 

 

no i się dowiedziałam, że Ty co prawda z drugiej strony Stolicy jesteś, ale i tak zawsze to bliżej niż taka Wusia dla przykładu.... mam zatem nadzieję, że kiedyś odwiedzanko uskutecznimy... bo ja to jestem dokładniusio po drugiej stronie Warszawy - Marki się kłaniają... no dokładnie to ich bliskie okolice...

 

Dobrego systemu nerwowego - winszuję i mam nadzieję, że to nie padnie Ci nigdy.... :lol:

 

komenty dodaję do śledzonych 8) i już mi nie uciekniesz.... :wink:

 

No no Nitus, jak milutko.

Nadarzyn pozdrawia Marki

Az sloneczko zaswiecilo i odrazu cieplej jakos w ten poniedzialek ;)

 

Mamy do siebie 30 kilosów a mapa w google mówi ze to tylko 34 minutki :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez juz sprawdzalam Kahrsa, ale drozyzna.

Duszku Ty powinienes nam tutaj zrobic maly wykladzik o desce - jaka ona jest. Wszystkoo kawa na ławe.

Juuz wiemy ze nie grubsza niz 2.2 cm, ze jaworowate to mozaika lepsza niz duza decha, ze dąb i merbau twarde, sosna słaba. Ze thermo-deska trudniej sie wypacza pod wilgocią niz zwykla deska. Wiemy w którym momencie budowy układac deche.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez juz sprawdzalam Kahrsa, ale drozyzna.

Duszku Ty powinienes nam tutaj zrobic maly wykladzik o desce - jaka ona jest. Wszystkoo kawa na ławe.

Juuz wiemy ze nie grubsza niz 2.2 cm, ze jaworowate to mozaika lepsza niz duza decha, ze dąb i merbau twarde, sosna słaba. Ze thermo-deska trudniej sie wypacza pod wilgocią niz zwykla deska. Wiemy w którym momencie budowy układac deche.....

 

Wiemy?

To napiszemy, ok?

Bo niektórzy nie wiemy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak..z jaworem pisałem..na ogrzewanie podłogowe..posadzki jasne raczej w małych elementach a na dodatek jawor jest dosyć miekki..więc lepiej sztorcówka..ponieważ cięta w poprzek słoja (są pionowo) więc trudniej uszkodzić taka posadzkę tylko dlatego poleciłem jawora w małym elemencie..na ogrzewanie..abysmy sie dobrze zrozumieli..

 

Każde drewno , panel, wszystko co ma wspólnego cokolwiek z drewnem układamy po zakończeniu prac mokrych..w domostwie (g ładzie kafelki i takie tam) ściany przygotowane do malowania.nie pomalawone na gotowo..

 

Drzwi zadkładamy albo w okresie utwardzania się kleju (około 3-4 tyg) albo na skończonej posadzce..uff..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...