Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysza co Ty znowu ściemniasz :o Gdzie ja mam bardziej wysmakowane te elementy , pokaż palcem , chętnie popatrzę ..... :lol:

 

Co do bazaltu , to musiałabym zobaczyć na żywo , żeby Ci powiedzieć czy to ten czy nie ten...Ja go mam wciąż przed oczami , aż żałuję,że nie zabrałam próbki pani architekt , spałabym z nim normalnie..... Ten mój jest grafitowy , matowy i ma nierówną powierzchnię.

 

A kominek wygląda fantastycznie.Będzie Pani zadowolooona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza Ja go mam wciąż przed oczami Ten mój jest grafitowy , matowy i ma nierówną powierzchnię.

A kominek wygląda fantastycznie.Będzie Pani zadowolooona :D

 

Taaa, taki bazalt ma nasz kumpel. Ma jedną wadę - po kilku wizytach strasznie się opatrzył. Ale może to akurat barranek ja jestem maruda :wink:

A dlaczego projekty tych ładnych płaskich domków kosztują po 30 tysi? I dlaczego w dużych, ładnych domkach bezradny architekt proponuje pokoje po 10 mkw, co nawet już w bloku zaczyna być porażką?

 

Kurcze, nie wstałem dobrom nogom.

Wstałem złom chiba.

 

 

Muszę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bazalt miłuję już ponad rok i trwam w tym uczuciu. Więc nastepne kilka lat też pewnie potrwam i dotrwam :)

 

A ten dom z płaskim został wklejony jako przykład bryły i typu elewacji , który mi się marzył....Na rozplanowanie środka spuszczam zasłonę milczenia :roll:

 

A tę złą nogę to może odczynić jakoś się da...prze lewe ramię spluń albo co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mysinorce :wink:

aleś wymyślił :roll:

Z dnia dzisiejszego:

prace elewacyjne postępują, odpływ w garazu, który był za wysoko udało się mi z pomocą silnej męskiej ręki opuścic w dół i jest dobrze. Jutro bedzie zamieszanie jak jasny gwint. Poznam pana krecika. Eimund był dzisiaj na budowie i popatrzył raz jeszcze na stan podłóg.Dobrze będzie, mam być zadowolona :lol: 8) Z tej wielkiej okazji mąż nabiera urlop co by niczego nie przegapić

Czuje ze chwilowo nabieram sił, powoli klarują się pewne rzeczy, zaczyna brakować kasy to i fanaberie sie kończą i wymysły. Juz wiem gdzie wcisnę tą wielką lampę dmuchawca z ikei. Będzie wyglądać super.

No i moze uda mi się jutro odebrac mozaikę z foresta, do której ciągle nie mam dobranych kafli.

A mam tez udręke, bo w garażu są małe ptaszki a ja mam bramę. Mam nadzieje, ze sobie poradzą z przelotem pod podbitką. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak, dla tych lokatorów musialam własnie jechac na działe zeby zamknąc bramę na noc.

Jutro pobudka o 6 rano :o. Wylewki zaczynają 6.45. Ja normalnie nie mogę. Czy nie mogli zacząć o północy?To bardziej ludzka pora;) Dobroszka chyba na tą noc przed swoimi wylewkami bedziesz spać u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak, dla tych lokatorów musialam własnie jechac na działe zeby zamknąc bramę na noc.

Jutro pobudka o 6 rano :o. Wylewki zaczynają 6.45. Ja normalnie nie mogę. Czy nie mogli zacząć o północy?To bardziej ludzka pora;) Dobroszka chyba na tą noc przed swoimi wylewkami bedziesz spać u mnie ;)

 

Myszko jak ja bym spała u Ciebie , tobyśmy gadały całą noc i nic bym nie spała :wink: :wink: :lol: :lol: Lepiej się prześpię na włanej budowie , wszak do wylewek będę już zadaszona , zaokniona i zadrzwiona 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki uklon dla tych co juz mysla o budowie kolejnego domu :roll: Ja to nie wiem jak dam rade wybudowac ten pierwszy wiec o nastepnych nawet mi przez glowe nie przelecialo :lol:

Myszko ten domek do ogrodu to bedzie wspanialy prezent dla mlodej.Moje chlopaki tez marza o domku na drzewie tylko co poradzic jak u mnie drzewa na dzielace nie uswiadczysz :lol:

Dobrosia czy tylko wtajemniczeni moga ogladac Twoje fotki z budowy :oops: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...