Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aaaa Mysia, bo tak czytam o tych plytkach na kominek co podobno beda pekac - po pierwsze nie rozumiem dlaczego mialyby pekac, przeciez to idzie na gk, ktora powinna byc odizolowana welna od wkladu i nie powinna sie nagrzewac do czerwonosci...

Po drugie nie wiem czy widzialas, sa takie ceramiczne plyty jak gk, tylko do stosowania zamiast i wykonczone we wszystkich kolorach teczy. Widzialam takie na bartyckiej. Moga byc szare i w duzych rozmiarach :)

 

Ale bazalt super, sama chyba zrobie bazalt, nie wiem czego sie tak zafiksowalam na granicie :-? Mial niby pasowac do blatu w kuchni, ale blat chyba bedzie jednak satynowany, coby tych kropek tak nie bylo widac i coby sie nie swiecil jak psu jaja - w koncu i tak mdf bedzie swiecacy :roll:

 

Ehhh im dalej w las (a jeszcze jestem w rzadkim zagajniku) tym mniej mam przekonania czy to mi sie podoba w ogole co robie :roll: Chyba powinnam przestac czytac forum.. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały domek oblepiony jest juz kołderką ze styropianu. Teraz chłopaki przygotowują się do podbitki, glifow i kończą opaskę ze styroduru.

Dzisiaj zostały tez pomontowane haki pod żaluzje zewnętrzne. Wylewki schną sobie. Czekam na projekt ogrodu i bedzie rozgarnianie ziemi juz za momencik. I tak to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały domek oblepiony jest juz kołderką ze styropianu. Teraz chłopaki przygotowują się do podbitki, glifow i kończą opaskę ze styroduru.

Dzisiaj zostały tez pomontowane haki pod żaluzje zewnętrzne. Wylewki schną sobie. Czekam na projekt ogrodu i bedzie rozgarnianie ziemi juz za momencik. I tak to

 

o mój boszeeeeeeeeeee to już ? :o

 

 

 

a ja u Cię jeszcze nie byłam....

 

 

 

 

 

 

 

wstyd :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...