Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysza odzywał się do Ciebie elektryk? wiesz , o której ewentualnie by u Ciebie był?? :roll:

 

A wasz elektryk to nasz elektryk czyli elektryk sąsiadów?

 

Mysza, cy ci źle?

no może troszke.

 

Ta rura do kominka mogłaby być troche większa niz 11 centów, a to taki wypierdek. Ja cały czas myslalam ze to 15tka, ale sie na koniec okazało ze to osłona była, a mi mowili ze rura ma 15cie :evil:

Jakos bedzie ino nie wiem czy montowac ten kominek czy nie. SPecjalisci twierdzą, ze nie powinno byc problemu, ale nikt nie mówi, ze nie będzie. Posługują sie zgrabnie procentami pozostawiając mi ostateczną decyzje, zamiast sie określic.

Mam dzisiaj spotkanie z Magikami od k-g i musze przygotowac dla Elektryka różne ustrojstwa, bo mu sie nadadzą jutro rano.

Jestem zmęczona i rozżalona strasznie i musiałam sie poużalac nad sobą chwile :oops:

burza idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, Nefcia powróciła do dzungli?

 

Kurcze no wierze ci. Musi styknąc ta rura jak juz jest, ale osobiscie chcialam co by ze sralonu tlenu mi nie wyciągało. No trudno. Jest jak jest. W razie czego jest alternatywna droga poboru juz wymyślona, ale to wymaga rozpierduchy nieco :oops:

Byli magicy o karton-gipsów. Przypomnieli gadke: O misiaczki śpią sobie. Pamiętasz Neff?

 

Prace ociepleniowe trwają. Przystojna ekipa pana Marka dzielnie zapycha kazdą szparkę w murze, pianka leje sie strumieniami, kołki na elewacji sie pojawiają i połowa glifów juz zrobiona. Podoba mi się. Mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... się witam :)

 

 

Mysia a moje Ludki dziś do Ciebie idą :)

 

 

 

.... piękna ta podłoga :) Duszku skoro nie może przyjść Mahomet do góry..... do góra przyjdzie do MAhometa :lol:

 

 

słuchaj, powiedz Ty mnie na jakim kleju mam sobie te próby wykonać, jak dużo go położyć....bo to chyba na tej pacce z grubym zębem (do kleju) i w jakich miejscach (choć to akurat chyba wsio rawno) i ja to zrobię... potem odtłukę młotkiem i będziemy wiedzieli co nam w trawie piszczy :)

 

łoki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bondziorno tutti

 

podłoga cudna. od razu widać że nie ma podłogówki

 

dobry. jaka szkoda, ze to nie moja podłoga, ja mam podłogówke, ale widze, ze dzisiaj większośc ludzi płacze i uzala sie nad podlogówką zamiast sie cieszyc. Fakt, utrudnia conieco,a raczej ogranicza cholerstwo, ale cóz zrobic?

 

Moj dzien zaczął sie był do d.... pierwszysm telefonem o siódmej, potem był drugi równie niefajny.

Moze potem bedzie lepiej.

Moze potem cos naskrobie, ale wpierw odetchne tyćku, albo zejde. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

A na co to się ludziska skarżą przy podłogówce?

na przykład na to ze albo rybki albo akwarium. Przy podłogówce to juz jakby sobie litej szerokiej dechy nie pykniesz na podłogę. Zostaje warstwówka, albo zapałki tak zwane, no ale z kolei grzejników nie trzeba sie nawieszac po scianach. Coś za coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...