Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a takie tam, jak na kazdej budowie małe i większe i wszystkie trzeba jakoś zakończyć sensownie.

A domek powoli robi sie nakrapiany, haki pod zaluzje pomontowane:

http://images49.fotosik.pl/171/04766fcf390dad06med.jpg

 

a tu domek Mai. Wyglada na to,że wybudowała się przedemną szybciochem:

http://images44.fotosik.pl/171/a31ade52c06fd8b4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, Nefcia powróciła do dzungli?

 

Kurcze no wierze ci. Musi styknąc ta rura jak juz jest, ale osobiscie chcialam co by ze sralonu tlenu mi nie wyciągało. No trudno. Jest jak jest. W razie czego jest alternatywna droga poboru juz wymyślona, ale to wymaga rozpierduchy nieco :oops:

Byli magicy o karton-gipsów. Przypomnieli gadke: O misiaczki śpią sobie. Pamiętasz Neff?

 

Prace ociepleniowe trwają. Przystojna ekipa pana Marka dzielnie zapycha kazdą szparkę w murze, pianka leje sie strumieniami, kołki na elewacji sie pojawiają i połowa glifów juz zrobiona. Podoba mi się. Mi się podoba.

 

Kochane Misiaczki :)

Wrócę to wpadnę na kontrol :) I mam u Dobrosi zaległą to Was wszystkie przelecę :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale kartongipsow :o

Okna za to ladne :)

 

Ale bedzie im sie brudzic na maxa ta sliczna podloga :p

 

 

Mysia sliczny domek, ale ja tej Twojej malej zazdroszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobros jesli wstepujemy na oficyjalną ścieżke podziekowań, to ja równiez dziękuje ci bardzo za cudowne roześmiane popołudnie.Co do domku to pewnie tak jak mowiłam ze pokazesz M. swoją córcie inside roześmianą i to wystarczy.

Słuchajcie wytaplałysmy sie dzisiaj wszystkie 4 to znaczy dwie małe i dwie duze kobitki w mojej prywatnej rzece. Pompa w studni poszła w ruch, folia kubełkowa nadała się na molo, a w koło piasek i szum (co prawda wiertarek, ale kto by sie tym przejmował) słoneczko, chłodna woda, styrodur pod pupe,schłodzona cola

wspaniały wywczas full wypas.

 

To nawet czasem dobrze, ze dzien zaczyna się do d.upy, bo sie potem konczy fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym czasei byłem służbowo w Augustowie.

 

To wkurzające. Oni tam chodzą, tacy rozluźnieni, uśmiechnięci, tacy... urlopowaci normalnie, tu se łódką popłyną, tu statkiem, tu dupę zamoczą, tu co innego, loda wetną, poczytają, się przejdą laskiem... Koszmar, normalnie. Musiałem uciekać :wink:

Czemysza i niemyszy tysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...