Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Problem z rondem babka jest taki ze nie mozna ufac ze inni kierowcy sie stosuja do obowiazujacych tam nieintuicyjnych i nieronodnowych przepisow :roll:

Zawsze jak mam zjechac zgodnie z przepisami w prawo z lewego pasa to sie rozgladam 15 razy i i tak juz nie raz ktos sie zatrzymywal 5mm od mojego boczku :-?

 

Nie kumam po co tak zrobili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę ronda babka

Boję się ronda babka

Staram się omijać rondo babka

Nie rozumiem o co chodzi na rondzie babka

 

I dlaczego chciał nas tam rozjechać autobus...

 

Uwielbiam rondo Babka. To jedyne miejsce w W-wie, gdzie jade na klasonie :):)

 

Mycha, jak szukasz nieco "infantylnych" wzorów płytek to Pamesa. Ma multum takich kolekcji. Nie zapominaj tylko, że Niunia kiedyś urośnie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę ronda babka

Boję się ronda babka

Staram się omijać rondo babka

Nie rozumiem o co chodzi na rondzie babka

 

I dlaczego chciał nas tam rozjechać autobus...

 

Uwielbiam rondo Babka. To jedyne miejsce w W-wie, gdzie jade na klasonie :):)

 

Mycha, jak szukasz nieco "infantylnych" wzorów płytek to Pamesa. Ma multum takich kolekcji. Nie zapominaj tylko, że Niunia kiedyś urośnie :):)

Nie zapominam ze mala urośnie. chce cos względnie neutralnego i fajnego zarówno dla malucha jak i nastolatki. Ma to byc tylko kawałek dekoru w paski, albo kolorowa mozaika, poniewaz zamierzam zostawic duży kawałek niezapłytkowanych ścian i tu chce miec pole do popisu malując je dowolnie, dlatego płytki maja stanowić bazę do ciągłej roszady.

Zastanawiałam się tez nad użyciem kawałeczka tapety w jednym suchym miejscu w łazience- to alternatywa dla dekorów z kafli.

No i kafle oczywiscie białe i drewienko na podłodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwien super. Takie zielono-niebieskie w lazience... Hmmm... Wydawaloby mi sie, ze mam grzyba. :lol:

ale tylko pod prysznicem ten grzyb :roll:

Widzialam te zielono niebieskie w rzeczywistosci. Są ładne, nasycone i naprawde ciekawe.Z pomarańczowawym drewnem tez byłoby ok.

Te czerwone mnie zaś kuszą, ale nie widzialam ich na żywo i bojam się, ze na zdjęciu mogą być ładniejsze niz w realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardziej podoba niebieska i nic z grzybem się nie kojarzy... :roll: :D :D

...raczej z wodą i wodorostami... 8) ... a i drewno lepiej będzie widać przy tej niebieskiej, bo czerwona drewno może zakrzyczeć, zwłaszcza w połączeniu z tymi większymi maziajowo-czerwono-fioletowymi... :roll:

 

Cze Mysia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...