Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tez juz sprawdzalam Kahrsa, ale drozyzna.

W cenie kahrsa wiekszosć elementów litych jest dostepna a o trwałości nie ma co gadać..czy porównywać..

Myszko..nie jaworowate tylko klonowate..i dodam ze sztorcówka w poprzek słoja świetnie przepuszcza ciepło..bzdurą jest ze drewno mocno izoluje..bilans cieplny z zakresu szkołuy sredniej mówi nam ile energii wrzucisz tyle wyciagniesz..tylko drewna gęstsze beda sie dłużej nagrzewać i dłużej oddawać..a więc mocniej pracować..i o to tu głównie chozzi..pewne gatunki mozna pewnych nie..co wiecej oogrzewanko pod lity element dłuższy niż 1mb i grubszy niż 15mm trzeba inaczej troszke przygotować..niezbedne tez jest wspopmaganie grzejnikami sciennymi ale to juz zalezy od powierzchni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez juz sprawdzalam Kahrsa, ale drozyzna.

W cenie kahrsa wiekszosć elementów litych jest dostepna a o trwałości nie ma co gadać..czy porównywać..

Myszko..nie jaworowate tylko klonowate..i dodam ze sztorcówka w poprzek słoja świetnie przepuszcza ciepło..bzdurą jest ze drewno mocno izoluje..bilans cieplny z zakresu szkołuy sredniej mówi nam ile energii wrzucisz tyle wyciagniesz..tylko drewna gęstsze beda sie dłużej nagrzewać i dłużej oddawać..a więc mocniej pracować..i o to tu głównie chozzi..pewne gatunki mozna pewnych nie..co wiecej oogrzewanko pod lity element dłuższy niż 1mb i grubszy niż 15mm trzeba inaczej troszke przygotować..niezbedne tez jest wspopmaganie grzejnikami sciennymi ale to juz zalezy od powierzchni..

 

znaczy sie chciales powiedziec ze gęstsze gatunki mają większą bezwladnośc temperaturową i trzeba zrobic wiecej mostków termicznych, zeby szybciej oddaly cieplo do otoczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie dhl..a DLH..pierwsze to firma spedycyjna a druga to od egzotów..myszko jestes z nadarzyna śmigaj do rusca firma egzopark ul głowna 4

146zł za "deske" hehehe o dł 30cm to są jaja jakieś wszystko do 50-60cm traktujemy jako deszczółke parkietową powyzej dopiero jako deske drogo i to bardzo..co najmniej 16 zł na metrze za drogo to tylko chwyt reklamowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze o dlh ze tam tylko jeden koles ma naprawdę pojecie na całe dlh w polsce..piotr pióro..jest lepszy odemnie i zawsze słucham go z wileka uwaga reszta to sprzedawcy bez pojecia..ostatnio jeden mi próbował udowodnić ze merbau ma w sobie woski chryyyste panie..czasem w castoramie wiedza wiecej masakra jak mu wygarnołem..to sie prawie popłakał..akwizytor czy cos???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tłusty jest. A moze wosk ma gdzies na korze? To dosc spotykane u niezdrewniałych roslin. Drzewa nie mają chyba jednak takiej potrzeby. Sama kora zabezpiecza. No ale to w koncu egzotyczne drzewo!

A w którym Dlh pracuje Pan Piotr? Przy Piastowie, centrum czy na pólnocy?

Pewnie na północy co bym nie miała za blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest głównym technologiem..od 2000roku dlh i ica-parkiet kiedys teraz ital-project..

 

nie pracuje wiec w zadnym do tego jest biegłym sadowym itp..

 

MERBAU ani Żaden inny EGZOTYK ani Żaden inny gatunek drewna nie posiada wosków w stanie naturalnym co najwyżej olejki i to eteryczne mistrzem świata jest pod tym względem kerung..ale co ja ci bede nomen omen "pióro"zawracał..hłe hłe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest głównym technologiem..od 2000roku dlh i ica-parkiet kiedys teraz ital-project..

 

nie pracuje wiec w zadnym do tego jest biegłym sadowym itp..

 

MERBAU ani Żaden inny EGZOTYK ani Żaden inny gatunek drewna nie posiada wosków w stanie naturalnym co najwyżej olejki i to eteryczne mistrzem świata jest pod tym względem kerung..ale co ja ci bede nomen omen "pióro"zawracał..hłe hłe..

 

nie nie ja chetnie koduje takie ciekawostki. Zaraz obacze dzies ten kerung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, pojade sobie do Nadarzyna teraz i zobacze co w Gminie nadumali o naszym wodociągu, a potem do wodkanu pomolestowac pewnego Pana zeby mi szybciutko namalował jak mają biec moje rureczki z wodą ;). Jak co załatwie to sie pojawi w dzienniku.

O murach mialam dzisiaj czytac, a ja marze juz o desce. Pierwej trza ją miec gdzie rozłożyc! :D ech blondina ze mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...