Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MIałam pisac na priv , ale już tu machnę krótko i węzłowato: PODOBAJĄ MI SIĘ ! BIERZ TE PŁYTKI zanim sie rozmyślisz :wink:

 

Dzięki za wszelkie info - jak przyjdzie co do czego to chętnie wykorzystamy M. jako Zabójczego Negocjatora :wink: :) - o piecu jeszcze nie gadałam , kolektorów nie planujemy więc wyjścia pod nie są niepotrzebne , a podlewanie ogrodowe będzie jutro wałkowane wespół w zespół przez elektryka i hydraulika.Jak dojdą do porozumienia zdam Ci relację.

W domu byłam po 22 , a dopiero przed chwilą dopadłam do kompa.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIałam pisac na priv , ale już tu machnę krótko i węzłowato: PODOBAJĄ MI SIĘ ! BIERZ TE PŁYTKI zanim sie rozmyślisz :wink:

 

Dzięki za wszelkie info - jak przyjdzie co do czego to chętnie wykorzystamy M. jako Zabójczego Negocjatora :wink: :) - o piecu jeszcze nie gadałam , kolektorów nie planujemy więc wyjścia pod nie są niepotrzebne , a podlewanie ogrodowe będzie jutro wałkowane wespół w zespół przez elektryka i hydraulika.Jak dojdą do porozumienia zdam Ci relację.

W domu byłam po 22 , a dopiero przed chwilą dopadłam do kompa.... :(

bossss, bidulko. Wałkujcie tematy ostro i produktywnie, tylko niech uzgodnią opcje zanim hydraulik wkroczy ze swoimi odwiertami, bo potem to juz tylko wióry polecą, a pan Marek nie uśmiechnie sie do konca dnia

Biore te plytki biore, ino mi sie cena troche zniżyła niechcacy jak z Tobą rozmawiałam i to tak niezle ją zaniżyłam :oops: dobrze ze tej mozaiki maaało

Jak to nie bedzie solarów? jak to to i ja cie nie przekonałam i nawet nie próbowałam?o zgrozo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałaś i chwala Bogu i Materii Nieożywionej , że się za to nie zabrałaś. Jako jadowita Paskuda nie mogę sobie niszczyć imidżu zbytnią uległością :lol:

 

Dziś spisywałam zadania na jutro i mi kartki w kalendarzu zbrakło :-?

ale ty jestes żmijka nie zmija to po primo po sekundo to se moze chociaz rurke walnij dla dobrych stosunków sąsiedzkich, trzeba szanowac energie i portfel, a za zaoszczedzone pieniądze zawsze starczy ci na paliwo do mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Ciebie to ja na rowerze będę drałować.A solarami mnie nie morduj. Nie będzie i basta.Decyzje w tym temacie mam już odfajkowane , a żeby nie zwariować - co odfajkowane tego nie ruszam :-? Normalnie jak patrzę na siebie sprzed dwóch miesięcy to się nie poznaję - taki miałam zapał i ambicje.A teraz byle odfajkować i nie roztrząsać :oops: :roll: :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa, zdecydowanie szkoda paskudzić dach...My zrezygnowaliśmy z solarów równo rok temu. I nadal się trzymamy, podobnie jak dwa i pół roku z niepaleniem. Tacy twardzi my som :D

 

 

my tez odpuścilim :roll: jakos za dużo kasy nam za to wyszło :roll: aleeee nic straconego... przy następnym remoncie za lat 20 :D się do tematu wróci :p

 

 

dzień dobry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa, zdecydowanie szkoda paskudzić dach...My zrezygnowaliśmy z solarów równo rok temu. I nadal się trzymamy, podobnie jak dwa i pół roku z niepaleniem. Tacy twardzi my som :D

po pierwsze to dzię dobry, po drugie to macie pompkę Barranki więc szanujecie energie volens nolens.

Solary nie muszą stac na dachu. Mogą byc w ogródku przeciez, a jesli chodzi o paskudzenie to "paskudzą" dach tak samo jak okna połaciowe.

Anju grzeczna dziewczynka z Ciebie jednak. Jakbys mi napisała jaki masz piec i solary to bym sie bardzo ucieszyła :). No i przy solarach łatwiej jakos "miec" basen prawda?

Dobrosiu z tym odfajkowywaniem to własnie tak jest, choc ja sie dłuzej miotałam w niemocy niz Ty,moze dlatego, ze w moim projekcie nic nie było.

 

A tak wogóle to przespałam sie i płytki do Majki nadal mi sie podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piec mam vaillanta a solary hevalex ;)

a co do paskudzenia dachu to moje sa sliczne sa wpuszczone w dachowke i tak slicznie sie miena wszystkimi kolorami teczy.

Ja tez uważam ze na szarym dachu prezentują się ładnie, ale fakt nie wyobrażam sobie tego na tytancynku barrankowym. Do takiego dachu powinno sie wymyslec rozwiązanie z poprowadzeniem sieci rurek bezpośrednio pod blachą, które by sie nagrzewały w słoneczny dzien i oddawały ciepełko do zbiorniczka ;)

Ja juz sobie wyobrazam solarki u mnie na daszku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to nie chcę mieć basenu w ogrodzie :D Nie będę odławiała tych wszystkich liści i owadów , które tam permanentnie wpadają.Przetestowałam to we Włoszech , brrrrrr.

 

Może kiedyś sobie kupimy wypasione jaccuzi jak juz nie będzie co robić z kasą he he he .Napuścimy sobie wtedy wody kiedy będziemy chcieli , wymoczymy się , a potem spuścimy jak z wanny i zamkniemy wieczko.No i dla dzieciów będzie bezpieczniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...