Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kakusku ta adopcja nie jest zła

 

przynajmniej twoje dziecie siedzi na miejscu.

 

my na pewno basenu sobie nie strzelimy ale taki rozkładany dla dzieciaków to kto wie... w górach Kruszka teraz ma to szaleje w nim jak nie wiem. a do zwykłego by wejść sama nie mogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to bym chciała basen pod domem z czysciutka wodą, nieważne liście, wazne ze obcych trichomonasów vag. nie bedzie i innych takich obleśnych rzeczy o których mówic nie bede, bo strach. A ja lubie pływać, wiec jesli kiedykolwiek bedzie mnie stac to owszem czemu nie

A ja Wam cos powiem. Widzialam wczoraj skończony pięknisty dach Dobrosi. dom prezentuje sie naprawde majestatycznie. Siedzi nisko w swoich posadach i lóóka na świat

A u mnie dzisiaj- montaż kominka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No looka sobie looka spod esowatego dachu :) Ale na wieniec to sobie doluka do poniedziałku bo nasz ulubiony majster nie dojedzie w tym tygodniu :evil:

szit hapyns. Mówiłam ci jak oni się spieszą z doróbkami :roll: Brak mi słow normalnie, u mnie sciany przeciez nie są dotynkowane bo tyle czasu sie zbierali do ich zwieńczenia. ciekawe jaki tynkarz przyjdzie mi teraz obtynkowac resztki scian. Sobie myslą ze tylko ich czas goni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko no to czekamy na fotorelację 8)

ale Efi to tylko i wyłącznie bedzie montaż wkładu nic pozatym. Mam problem z obłozeniem tego gada. Chce na jasno szaro i ciemno szaro, a nie ma dwóch odmian szarego kamienia. Nie wiem co robic. Jest jeszcze blacha, moze ona da rade, albo wysune wkład z lini kominkowej i wtedy cos pokombinuje dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie przyjechał instalator do kominka :(((((

 

nawet fotel był juz przygotowany zeby mozna było sobie spogladac na pusty wkład, a tu pupka

Ale ale za to moge Wam pokazać gotową łazienkę Majki,;) tadam:

 

http://images44.fotosik.pl/176/ab9a3023dbc8ef96med.jpg

Uwaga, proszę jeszcze nie korzystac z umywalki, bo nie podłączyłam syfonu ;)

http://images39.fotosik.pl/172/60dff9719e3d601bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle wyszla ta lazienka-i jak ekspresowwo ulzoyly sie plyteczki :wink:

Mysia szkoda ze kominkowy dal ciala :(Odezwal sie chociaz kiedy bedzie drugie podejscie?Fotel mialas przygotowany iscie krolewski :D

Powiedz mi prosze jak delako masz odsunieta rure doprowadzajaca poeiwetrze od sciany kominkowej?Robilas to juz pod konkretny model czy tak "na oko" Ja chce dac tak okolo 40 cm ale wiedze ze u Ciebie jest to chyba z lekka dalej wiec moze powinnam jeszcze bardziej odsunac :roll:

Czemu tez na wylece masz taki widoczny nizszy prostokat?Co wogole dawalas (ajkei warstwy) w miejsce gdzie ebdzie stal wklad?U mnie beda wylewac chudziak tylko na 5 cm i tak glosno sie zastanawiam czy nie trzeba by bylo juz teraz w miejscu kominka jakos go zazbrajac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle wyszla ta lazienka-i jak ekspresowwo ulzoyly sie plyteczki :wink:

Mysia szkoda ze kominkowy dal ciala :(Odezwal sie chociaz kiedy bedzie drugie podejscie?Fotel mialas przygotowany iscie krolewski :D

Powiedz mi prosze jak delako masz odsunieta rure doprowadzajaca poeiwetrze od sciany kominkowej?Robilas to juz pod konkretny model czy tak "na oko" Ja chce dac tak okolo 40 cm ale wiedze ze u Ciebie jest to chyba z lekka dalej wiec moze powinnam jeszcze bardziej odsunac :roll:

Czemu tez na wylece masz taki widoczny nizszy prostokat?Co wogole dawalas (ajkei warstwy) w miejsce gdzie ebdzie stal wklad?U mnie beda wylewac chudziak tylko na 5 cm i tak glosno sie zastanawiam czy nie trzeba by bylo juz teraz w miejscu kominka jakos go zazbrajac :roll:

kominek warto zazbroic i oczywiscie nie kładziemy styropianu pod niego.

Rura kominowa tak wyszła hydraulikowi, a w międzyczasie przesunął sie słup , komin i wogóle duzo innych rzeczy, dlatego tez jest jak jest. Mój kominek jest dość długi, dodatkowo między nim a kominem jest jeszcze miejsce na 30-tocentymetrową wnękę. Dodatkowo kominek bedzie stał na jakichs 40 cm od podłogi więc rurę z doprowadzeniem powietrza bedzie można odpowiednio ustawić zeby trafiła w dziurkę.

Jesli chodzi o to zagłebienie to jest przystosowanie podłogi pod drewno i kamien zeby byly na jednym poziomie. moje drewno ma 1.5cm, a kamien 2 centy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to faktycznie przed kastrychem trzeba dokladnie wiedziec co polozy sie na podloge zeby zgrac wysokosci.Ja tez chce meic szeroki kominek tak min 80 cm dlatego wymyslilam te 40 cm "przesuniecia"Jezeli u Ciebie bedzie wneka 30 cm to faktycznie ta rura wypadnie Ci raczje gdzies posrodku .

Jaki kupilas wklad dwustronny?(sorki ale nie pamietam :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemyszy...

Dźizas, mamy taki jakś czas źe nie wiemy gdzie się obrócić, a na razie wypadła chałupa bo roboty zawieszone aż się kasa dodrukuje... No, może niekoniecznie, bo we wtorek wchodzi człek co będzie wiercił dziurki do wnętrza ziemi, ale tak poza tym to cisza. A i tak nie mamy czasu na nic.

Zadam pytanie filozofujne: Jak tu żyć? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Myszko błyskawica jesteś, pare kresek i już łazienka gotowa :lol:

 

Czy kominek podzieli Ci salon na dwie części czy tylko z tego ujęcia tak wygląda :roll:

Gosiu, kominek podzieli salon o tak:

 

 

http://images39.fotosik.pl/173/4d1815b4a1105fe2med.jpg

Wczoraj po długim dwudniowym oczekiwaniu jak juz bylo ciemno udało się zamontować kominek i ....odpalic. Po raz pierwszy w życiu poczułam ze kominek to naprawde fajna rzecz, znaczy zawsze uwazałam to za zbytek, a od dzisiaj jest to prawie niezbędnik. Mój dom dostał serce, stojące w samym środku częsci dziennej

http://images48.fotosik.pl/177/d1ee50d397050cbdmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się Kakusku, ale za duża. Bede raczej musiała wcelowac w cos jeszcze mniejszego, takiego tylko zeby było

A tak najbardziej to podoba mi sie ta:

http://img6.imageshack.us/img6/2311/praktyczneumywalki1.jpg

wiem o niej tylko ze to seria chyba reflex firma sanindusa, or whatever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...