Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Mycha - kupiłam sobie zajebisty katalog wnętrzarski. Meble, baterie, płytki, podłogi, oświetlenie, kuchnie, biały montaż, farby, etc., etc ..

Ale katalog to pikuś, bo wiesz - tam są kontakty. I strony internetowe.

Jak ruszysz do mnie tyłek za tydzień to Ci pożyczę wiesz ?

 

:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mycha - kupiłam sobie zajebisty katalog wnętrzarski. Meble, baterie, płytki, podłogi, oświetlenie, kuchnie, biały montaż, farby, etc., etc ..

Ale katalog to pikuś, bo wiesz - tam są kontakty. I strony internetowe.

Jak ruszysz do mnie tyłek za tydzień to Ci pożyczę wiesz ?

 

:):)

Nefcia cudo Ty moje. Ja juz prawie wszystko wybrałam, czy bedzie ładne czy brzydkie, czy fajne czy nie juz mi to prawie lata, moze nawet i kibel w poprzek ustawie ,czy na płasko. to co najwazniejsze i tak jest juz wykonane. Reszta to pikuś w kazdej chwili mozna skuc i zrobic na nowo.

Od poniedziałku kładą mi tynk. Sciany juz pogruntowane i jest kilka gotowych glifów na elewacji.

Odebrałam dzisiaj baterie z deszczowną do swojej łazienki. Do Majki juz tez są wybrane, wanny, kafle. W zasadzie to juz mi tylko trzeba czegoś do zestawienia z forestem u siebie w łazience i pomyslu na fronty kuchenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy kibelku bedzie licowane, aleeee przy pisiuarze bedzie półeczka, bo by się uazienka conajmniej o polowe zmiejszyła :roll:

na domestosa jest przypisane insze miejsce, zresztą i tak by nie pasował kolorystycznie.

Jak masz lepszy pomysl to wal śmiało, tylko uważaj na żeberka.

Nefciu, karnisze, rolety, to ja sie wpisze na za dwa-trzy lata po ten katalog, a teraz moge przyjechac tak poprostu, no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze. To mi sie podoba w takim razie. :p

ha hA, wolisz napisac ze ci sie podoba niz sama coś dopowiedziec. ;)

Chyba będzie dobrze. Mam jeszcze niejedną wersję tej łazieneczki uwaga, bede wklejac. Najlepiej wychodzą plebiscyty ;)

 

No ale co mam dopowiadac? :roll: :roll: :roll: Plytki wybralas, do ukladu doczepic sie nie mozna... Wklejaj druga. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kciałas Małgoś wydziwiania? Sama się prosiłas ;P

wersja bez nawisu nad pisuarem i lampa tylko nad lustrem

http://images41.fotosik.pl/172/c475ceabf0c49e37med.jpg

wersja góra bez drewna:

 

http://images43.fotosik.pl/176/080e0b346aa8d1eemed.jpg

 

wersja mieszana:

http://images50.fotosik.pl/177/bf17c6eeb6143ebbmed.jpg

 

wersja nie wiem jak ją nazwać, chyba wersja pt. inwersja drewna:

http://images49.fotosik.pl/177/2b2200f1bd55cbbcmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem generalnie przeciwniczka eksponowania geberitu. Nawet jesli musi wystawac, to takie eksponowanie czegos, co ma byc schowane to troche glupie jest...

 

Jesli chcesz bardzo zamieszac, to ta wersja mieszana najbardziej mi sie podoba...

tez uważam ze geberit wymyslono po to zeby raczej cos udawało ze jest płaskie i nic za tym nie ma ;). A podoba Ci sie bradziej mieszana czy pierwsza co wczesniej wkleiłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tej pierwszej jest lustro nad pisuarem? :roll:

no wlasnie jest, ale prosilo sie zeby je pociągnąc wizualnie na tamtą sciane, a kolejne wizualki były próbą wyzbycia się go stamtąd, no bo jak to sikac gapiąc sie w lustro, choc niby na facetów to by niby budująco mogło działac, no nie? oni tak lubią z tymi lustrami różne rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nafcia a co to za katalog?Ja z checia bym sie w taki zaopatrzyla bo wszelkie wybory dopiero przede mna :roll: Mozna to jakos przez neta zamowic?

 

Kakusku, weszłam wczoraj do In-Medio i tam zanabyłam. Gruby jak cholera - cena 14 pln :)

Tytułu nie podam, bo został na budowie :( Dziś leżałam pod lipką na materacu, jarałam fajki, piłam lemoniadę i oglądałam te cuda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem generalnie przeciwniczka eksponowania geberitu. Nawet jesli musi wystawac, to takie eksponowanie czegos, co ma byc schowane to troche glupie jest...

 

Jesli chcesz bardzo zamieszac, to ta wersja mieszana najbardziej mi sie podoba...

 

W kwestii eksponowania zgadzam się w całej rozciągłości. Zawsze mnie dziwi dawanie np. kamienia TYLKO wokół kibla. Chyba po to by go facet obsikał po pijaku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nafcia a co to za katalog?Ja z checia bym sie w taki zaopatrzyla bo wszelkie wybory dopiero przede mna :roll: Mozna to jakos przez neta zamowic?

 

Kakusku, weszłam wczoraj do In-Medio i tam zanabyłam. Gruby jak cholera - cena 14 pln :)

Tytułu nie podam, bo został na budowie :( Dziś leżałam pod lipką na materacu, jarałam fajki, piłam lemoniadę i oglądałam te cuda .

A u mnie dzisiaj była wycinka klonów, a raczej klonidełek co sobie kolonie u mnie uczyniły i siedzialam w sralonie jarałam fajki, jarałam w kominku na full i pot ze mnie leciał z tej radości podwójnego jarania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...