Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Nafcia a co to za katalog?Ja z checia bym sie w taki zaopatrzyla bo wszelkie wybory dopiero przede mna :roll: Mozna to jakos przez neta zamowic?

 

Kakusku, weszłam wczoraj do In-Medio i tam zanabyłam. Gruby jak cholera - cena 14 pln :)

Tytułu nie podam, bo został na budowie :( Dziś leżałam pod lipką na materacu, jarałam fajki, piłam lemoniadę i oglądałam te cuda .

A u mnie dzisiaj była wycinka klonów, a raczej klonidełek co sobie kolonie u mnie uczyniły i siedzialam w sralonie jarałam fajki, jarałam w kominku na full i pot ze mnie leciał z tej radości podwójnego jarania

 

Chwała Bogu, że mi kominek przywieźli "prawie" na jesieni, bo tak głupio jarać jak jest 30 stopni na zewnątrz - troszkę ciepło w środku :):)

A wiem, że nie opanowałabym się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nafcia a co to za katalog?Ja z checia bym sie w taki zaopatrzyla bo wszelkie wybory dopiero przede mna :roll: Mozna to jakos przez neta zamowic?

 

Kakusku, weszłam wczoraj do In-Medio i tam zanabyłam. Gruby jak cholera - cena 14 pln :)

Tytułu nie podam, bo został na budowie :( Dziś leżałam pod lipką na materacu, jarałam fajki, piłam lemoniadę i oglądałam te cuda .

A u mnie dzisiaj była wycinka klonów, a raczej klonidełek co sobie kolonie u mnie uczyniły i siedzialam w sralonie jarałam fajki, jarałam w kominku na full i pot ze mnie leciał z tej radości podwójnego jarania

 

Chwała Bogu, że mi kominek przywieźli "prawie" na jesieni, bo tak głupio jarać jak jest 30 stopni na zewnątrz - troszkę ciepło w środku :):)

A wiem, że nie opanowałabym się :)

nic to jakby był mus to bym jeszcze kufajke ubrała. zęby mi wyschły od głupiego uśmiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tej pierwszej jest lustro nad pisuarem? :roll:

no wlasnie jest, ale prosilo sie zeby je pociągnąc wizualnie na tamtą sciane, a kolejne wizualki były próbą wyzbycia się go stamtąd, no bo jak to sikac gapiąc sie w lustro, choc niby na facetów to by niby budująco mogło działac, no nie? oni tak lubią z tymi lustrami różne rzeczy :)

 

No ale to by musialo byc znacznie nizej, zeby dzialalo...

 

I wcale nie wiem, ktora mi sie bardziej podoba - jedna i druga ma cos w sobie... W dodatku co innego wizualka, co innego rzeczywistosc... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiscie, ze produkuja, w Stanach wisza we wszystkich przymierzalniach i zdaje sie, ze w tym pokoju tez tak bylo... Inaczej nie mialabym takiego dobrego samopoczucia. :p

 

Ok poszukam .........ale ja mam skos nad łóżkiem - ale czad :):) Opuszczę lustro na łańcuchach :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiscie, ze produkuja, w Stanach wisza we wszystkich przymierzalniach i zdaje sie, ze w tym pokoju tez tak bylo... Inaczej nie mialabym takiego dobrego samopoczucia. :p

 

Ok poszukam .........ale ja mam skos nad łóżkiem - ale czad :):) Opuszczę lustro na łańcuchach :):)

 

Jaaaaa... :) :) :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek :)

Myszko mam jeszcze pytanie odnosnie tych grzejnikow kanalowych.Rozumiem ze najlepiej byloby juz przed wylaniem chudziaka wiedziec dokladnie rozmiar (szerokosc i wysokosc kanalu) i przygotowac odpowiednie korytko z rezerwa na jakas grubosc styropianu .W praktyce jednak wiele osob dopiero przy robieniu instalacji co decyzudje sie na konkretny model kanalowki jej rozmieszczenie itd.Czy w takim wypadku (rowniez i twoim) nie ma mozliwosci pozadnego zaizolowania tego grzejnika?O ile dobrze zrozumialam mozna wtedy pojsc w wieksza szerokosc (zamiast glebokosc) i rowniez bedzie dobrze?

Ja co prawda nie mam jeszcze chudziaka ale boje sie ze moja ekipa sterowana przeze mnie na odleglosc nie bedzie umiala sobie z tym poradzic i odpowiednio przygotowac zwlaszcza ze nie maja tego pokazane w projekcie.Na jaka odleglsoc od okien tarasowych montuje sie kanal?Pomyslalam wczoraj ze moze kazac im wybrac glebiej pospolke na calej dlugosci okna tarasowego i zalac chudziak wlasnie tworzac juz korytko a ewentualne roznice wymiaroweo poznniej "zatykac" styropianem.Czy mozna to tak wykonywac?

Gdyby sie okazalo ze zrezygnuje z grzejnikow kanalowych moge taka "dziure" pozatykac styro i nic sie nie bedzie dzialo?U mnie chudziak ma miec tylko 5 cm :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale numery. Wy na serio z tymi lustrami, no nieee.

Czesc Daro

 

cześć cześć - lustra to świetna sprawa, można dojrzeć coś czego normalnie nie widać :lol: , i skierować tam jeszcze światło - rewelacyjne możliwości odkrywa przed nami lustrzane odbicie - plecam eksperymenty. JA właśne zabieram się do wycen wszystkich moch luster szyb i witraży - będzie fajno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...