Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurcze Liduś, spóźniłam się do ciebie bo widze, ze styrodur juz pięknie ci pokrył fundamenty na niebiesko.

Ktos potrzebuje styrodur 10tke?Zostało mi go całkiem sporo po izolacjach?

A pan M nie może od ciebie go zabrać na inną budowę i zwrócić ci pieniądze ? My się z nim umawialiśmy, że jak nam jakieś materiały zostaną, to on je zabiera i zwraca kasę. Kruelci jak zostały pręty do zbrojenia, to przywiózł je do mnie i będziemy jej kasę zwracać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob mysza ta lazienke, a jak juz bedzie zrobiona to najwyzej skrytykujemy. :p

 

 

no bardzo zabawne... bardzo... :roll: czkaj czekaj... ty tyz będziesz miała dylematy.... juz niedługo... tyż Ci tak powiemy :-?

 

Ale ja mam plytki tylko na podlodze w jednej lazience i juz leza, wiec nie ma odwrotu. :p Szczerze, to mi sie w ogole myslec o tym nie chce - zrobie tak, zeby bylo jak najprosciej i najtaniej, wole ksiazke poczytac niz sobie glowe zawracac, ten etap mam juz za soba. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobraaa... jeszcze kuchnia przed Tobą :roll:

 

Kuchnie mam juz 100 lat temu rozplanowana, wiadomo, ze bedzie biala, szary blat z konglomeratu, sprzet mam wybrany jak najtanszy, zlew tez... Zero myslenia na ten temat.

 

 

a ja jestem pewna, że o coś 'zahaczysz' :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobraaa... jeszcze kuchnia przed Tobą :roll:

 

Kuchnie mam juz 100 lat temu rozplanowana, wiadomo, ze bedzie biala, szary blat z konglomeratu, sprzet mam wybrany jak najtanszy, zlew tez... Zero myslenia na ten temat.

 

 

a ja jestem pewna, że o coś 'zahaczysz' :lol:

 

Do tego czasu to juz wszystkie bedziecie powykanczane i bedziecie mialy forum w glebokim powazaniu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobraaa... jeszcze kuchnia przed Tobą :roll:

 

Kuchnie mam juz 100 lat temu rozplanowana, wiadomo, ze bedzie biala, szary blat z konglomeratu, sprzet mam wybrany jak najtanszy, zlew tez... Zero myslenia na ten temat.

A jesteś pewna, że nic ci się nie zmieni ? 8) :wink:

 

Jestem. :p Tak jak tego, ze do 2037 roku nie bede miala kasy, zeby ta kuchnie zrobic. :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieeele rzeczy jeszcze nie jest rozplanowanych, znaczy wiem juz dawno czego chce, ale to teraz trzeba jeszcze zgrac ze sobą to raz, a dwa dostosować wydatki do zasobów portfela.

Ostatnio tempo mi troche siadło, bo coś juz by sie mogło dziać w środku,a jakoś nikogo nie popędzam.

Za to mogę uchylić rąbka tajemnicy elewacyjnej.

Barranki ja juz mam wszystko poizolowane, starczy, nawet jak na fankę izolacji.

Zuzanko muszę uderzyć do ciebie z tą swoją kuchnią. A moze Ty się wybierasz w moje strony?

kawałek domu:

http://images40.fotosik.pl/173/14e8b17a8082faaemed.jpg

wytynkowana podbitka:

http://images37.fotosik.pl/173/1108422c22c139e8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podbitka wytynkowana i kominek zamontowany i łazienki rozrysowane....cuda panie dzieju , cuuudaaaaaa..... :D Się chyba kopnę w tym tygodniu i przemknę koło Twojej działki,żeby zobaczyc choć w przelocie te tynki i podbitki.

 

P.S. Ekipa wróciła i działa.Chłopaków jest chyba podwójna dawka bo tylko mi migali w oczach .Pracują na czterech frontach na raz :) Chyba naprawdę to będzie ostatni tydzień naszej współpracy :) Pewnie jak sobie pójdą to zatęsknię... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...