Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

eeeeeeeeee to ja się chyba nie ruszę ...:):)

 

może ci trzeba pomóc dupsko ruszyć :lol:

 

czy nadal noga boli i nie ruszasz pedałami w tak daleką podróz :roll: :lol: :lol:

 

Nie żartuj - dłużej od nogi bolało mnie miejsce po szczepieniu p/tężcowym - bo mi praktykantka robiła :):)

 

Będę - zdzwonimy się - co CI bardziej pasuje - sobota czy niedziela. NIe chce Ci ruinować planów.

 

mnie miejsce po takowym szczepieniu bolało 2 miesiące a o popazonej nodze zapomniałam po tygodniu :roll: :roll:

 

Nefcia - jesli sobie moge wybrac to SOBOTA :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość justyna_m
Hej Myszko

 

był u mnie pan z ALPOLU i będziemy mieć ten tynk silikonowo silikatowy ... cena rewelacyjna!!!

 

napisz mi proszę tylko jaki Ty kolor wzięłaś ... ten podstawowy biały - arktyczna biel czy jakiśinny z próbnika???

wziełam normalny biały podstawowy, bez arktyczny ani żaden inny. Jak dla mnie ten kolor jest idealny.

 

 

dzięki. tak im powiem jak będę zamawiała, że ma być zwykły biały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Myszko

 

był u mnie pan z ALPOLU i będziemy mieć ten tynk silikonowo silikatowy ... cena rewelacyjna!!!

 

napisz mi proszę tylko jaki Ty kolor wzięłaś ... ten podstawowy biały - arktyczna biel czy jakiśinny z próbnika???

wziełam normalny biały podstawowy, bez arktyczny ani żaden inny. Jak dla mnie ten kolor jest idealny.

 

 

dzięki. tak im powiem jak będę zamawiała, że ma być zwykły biały :D

ichni numerek łon ma at 371. A powiesz mi jaka jest ta cudna cena waszego tynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleeee miałam nalocik. Chyba teraz to nie ma juz odwołania, bo tyle bab się całowało, że musi lunąć deszcz. :roll:

Dziękuję bardzo za przemiłe spotkanko i że tyle Was dojechało. Jestem strasznie zaskoczona.

Zuzanko, Nituś, Maluszku, Liduś, Magi, Aniu, Moni, dzieki wielkie!Tchnęłyscie troche życia w te moje mury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko a ja ci dzięuję za miłe przyjęcie :)

 

Domek masz piękny a działka - marzenie!!!

 

Zapraszam do siebie malutkimi drogami :wink:

dzieki za zaproszenie. Jak się juz tak pozbieram i raz a dobrze pozegnam się ze swoimi fobiami ograniczeniami i strachami to napewno zajadę do cię, a jak juz będe w stanie zajechać to nie będzie przedemną barier anymore.

 

Do mojego dziecka przyszła dzisiaj hulajnoga- od 10 minut lata na niej jak szalona po domu i ta hulajnoga jest niebieska i błyszcząca i ma taki dzwooooonek. Mówie Wam jaka radość. To chyba pierwszy w życiu mojej córki tak wymarzony i oczekiwany prezent. Teraz bede obserwowac co dla niej znaczą marzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...