Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

heloł :)

 

 

w końu i ja widziałam tę mysinorkę :lol:

 

 

jest super - duża, przestronna, jasna.... mmm :) Mysia pięknie dziękuje za spotkanie - dziewczynki i Wam równiez.... takie spotkania są bardzo potrzebne :) miło i wesoło płynie czas....

 

 

... teraz zapraszamy na naszą stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie i ja podpiełam się do laptopa :D

 

Dzieki Mysiu za spotkanko

śliczny tynk a w następnym domu to sobie podbitkę wytynkuję jak u Ciebie - superto wygląda :D

dom Mysi trochę w stylu loftu - świetny ............................... i ma mysią norkę :wink:

 

Dziewczyny dzięki i Wam za spotkanie cieszę się ogromnie że mogłam poznać nowe forumki i spotkać już wcześniej znane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze sobie to wkleic tutaj, strasznie mi sie podobają kolory(choc nie jestem fanką brązowego niby, to te brązy i rudości mnie kuszą jak chorera)Musze o tym pomyślec dłużej.

http://www.fashionmedia.pl/wp-content/uploads/2009/06/fm-dornbracht_elemental_spa-590x389.jpg

http://www.meireundmeire.de/uploads/tx_mum/petit00208.JPG

http://www.apartmenttherapy.com/uimages/ny/03.06.elemental.jpg

to nic ze rozwaliło strone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aloha aloha.... czy Ty czasem nie miałaś być u Mysi dzisiaj? hę?

 

 

 

 

 

 

rudzielce są oki :) jak tam wciąz mam rezerwę do szarości... no jakoś nie mogę się do końca przełamać... :roll: choć nie powiem że niektóre aranżacje sa fajne, albo i bardzo fajne... to jednak chyba nie do realizacji u mnie w domku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co tam jest na tych pozostałych ścianach, bo ja kafli nie widze tylko farbę i tez tak chcę. Lateksowa biel to wyglądać będzie należycie? No chyba nie ma wyjscia.

Rozwaliłam w koncu (chyba )swoją łazienkę, a przynajmniej jestem bliżej ideału. Obraziłam się całkowice na białe kafle, których nie mogę znaleźć i stwierdziłam co następuje:

na umywalkę blat biały sztuczny kamień

obudowa wanny: w pionie drewno w poziomie ten sam sztuczny kamień. W wannie bedzie ukryta szafeczka. Geberit z wc bedzie zabudowany od dołu do góry bez półeczki , z boku będzie poswietlenie wnęki prysznicowej, prysznic w foreściaku i finito. Ściany wymalowane za jaśniśki szary kolorek, ewentualnie karmel- w zależności jaki kamień przyjdzie.

 

A jak nie przyjdzie forest to zrobię sobie takie turkusowe rudości jak pokazałam. Swoją drogą ciekawe co to to jest? Moze się na kominek nada? To spatynowana blacha miedziana?

Dobra, nie bede tu więcej truła, biorę się do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...