Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Myszko ale wyszukujesz piekne rzeczy.Jeszcze tylko znajdz artyste ktory Ci to tak pieknie wykona i bedzie git :) Widzialam fotki podbiteczki-sliczna.Czy ona jest jakos specjalnie robiona?Chyba powinna tam byc jakas wentylacja albo cos :roll:

Ja to przy was z wiedza jestem calkowicie w lesie :(

Myszko a pamietasz ze mialas poszukac "tanich" grzejnikow kanalowych?

Tak sie tylko przypominam chociaz to nie musi byc na juz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myszko ale wyszukujesz piekne rzeczy.Jeszcze tylko znajdz artyste ktory Ci to tak pieknie wykona i bedzie git :) Widzialam fotki podbiteczki-sliczna.Czy ona jest jakos specjalnie robiona?Chyba powinna tam byc jakas wentylacja albo cos :roll:

Ja to przy was z wiedza jestem calkowicie w lesie :(

Myszko a pamietasz ze mialas poszukac "tanich" grzejnikow kanalowych?

Tak sie tylko przypominam chociaz to nie musi byc na juz :lol:

pamiętam pamietam, ale to jak sie spotkam z hydraulikiem to mi przypomni bo zapomniałam na amen normalnie

Podbitak jest robiona bardzo specjalnie, bo na płycie osb jest naciągniety specjalny elastyczny klej i na to tynk. Zobaczymy co z tego wyniknie. Co do wentylacji to gdzies ją trzeba będzie wybic jakoś, albo i nie.W sumie to albo i nie mnie bardziej przekunuje. No co sie tam ma dziac niby? Nadmiar wilgoci przelizie przez folie dachową do góry, a pod dachówką jest juz wentylacja. latego zrobie dookoła domu cośtam, ale nie bede wybijac dziur co 1.5 metra. Dzisiaj jeszcze będą takie kosmetyczne sprawy omawiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Monisia

Wlasnie listonosz dostarczył siateczkę na ścianę. Bede miała tak jak Rasiulka. siateczka jest idealnaaaaaa

http://images39.fotosik.pl/176/2c1655c85d76b930med.jpg

Dzwonił pan od gazu i juz myslalam ze bede mogla kopac, a tu gleba, bo jeszcze chcą zeby wojsko wypowiedzialo się czy tam gdzies nie mają swoich kabli :evil: . Teraz będą ich szukać 3 tygodnie na swoich mapach :roll: . Normalnie totalny szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intrygujesz Nefer ;)

a co to takiego?

 

Aaaa jak mi Mysza zrobi to się pochwalę - na pewno się WSZYSCY dowiedzą :)

a wez Nefcia. musze dzialalnosc załozyc w koncu. Myslisz ze to juz czas najwyższy?Kurka mać. Kiedy ja to zrobie. Urzędy pozamykane nocą

 

Bluźnisz :):) Przecież Ty nie pracujesz Baboooooooo :):) Proszę Cię :)

 

Zakładaj działalność , bo ja czekam. A założenie to dwa- trzy dni max. Więc do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mysia :D

 

Bardzo dziękuję za przemiłe spotkanie wczoraj i możliwość obejrzenia przeeeepięęęęknych włości :D :D :D

 

Dziewczynki wam też wszystkim dziękuję za miłe pogaduszki i za to, że mogłam się znowu z wami spotkać i poznać :D

 

Mysza, teraz czas na rewizytę po naszej stronie Wisły, a masz nas tu kilka do odwiedzenia :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem, a ja wiem czego sie mysza naumiala... Ale nie powiem. :p

 

yyyyyyyy a ja za to zupełnie nie w temacie :o

 

O Dzizas, jakie Wy jestescie malo kumate. Juz po tym co Nefcia napisala wszystko wiadomo. 8)

oł dzizys a jaka ty jestes śruba

 

 

A ja widziałam dzisiaj projekt swojego ogrodu :). Pani narysowała dokładnie to co chciałam, teraz jeszcze tylko dobór roślin mnie czeka, plan generalny juz zatwierdzony. Drżyjcie chwasty nadchodzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...