Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tyly zawsze oblegane :lol:

 

To znaczy wiesz... Ja wszystkie koscielne piesni znam i jak mnie wezmie to nawet spiewac zaczne - wiesz, ze mnie zawsze do scholi chcieli brac. :lol: :lol: :lol: A nawet raz w zyciu na mszy cieeeeebie prosiiiimy jechalam do mikrofonu ku uciesze wszystkich kumpli z liceum. Kiedy klekac, kiedy sie zegnac - te wszystkie klimaty znam. Wstydu nie bedzie jak by co. :lol: :lol: :lol: Ewentualnie moge zaczac z ksiedzem polemizowac co do interpretacji glos z Pisma Sw.... :roll: :roll: :roll: Ale tu mnie Duch wesprze na pewno - damy rade. 8)

patrzcie ją jak sie reklamuje skubana :D. Juz mi sie to podoba

 

Ale co reklamuje? Spiew koscielny? :lol: :lol: :lol: Czy zagadywanie ksiezy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee , serducho mam w normie mam nadzieję,nie przerośnięte :wink:

 

A z tym zostawianiem to nie przesadzaj - albo Cię M. zgarnie wracając , albo jak będe wracała to Cię podrzucę z powrotem.Po to są auta żeby nimi jeździć , no nie? :D

Sie nie certol , tylko jak będziesz chciała , to dzwoń.NO. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mysia :p

 

widziałam w dzienniku, że te same kwadraciki ostatnio lubimy :p tylko, że ja na razie tylko oglądam a ty kupujesz :wink:

ja tez oglądam, oglądam i chyba w jakies wariactwo zaczynam popadac powoli.

Dzisiaj jade na działeczke. Mam projekt ogrodu i nie zawaham sie go uzyc. Panią mogę polecic w dobrej cenie. Jeszcze tylko ostateczny dobór roślin, oświetlenie i nawodnienie ewentualnie i włala.

 

Mam nadzieje, ze zrobimy dziś opaskę wokół chałpy nim sie pogoda beszczelnie załamie.

A wczoraj jak przyjechał forest to rozpakowałam cały i ułożyłam w łazience. Jest cudniscie cudny. Teraz musze mu dobrać równie ładne drewniane towarzystwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasiulka, ja kupowałam i grohe i geberity-tam gdzie mi pasowało i na co była promocja tak zwana. swoją drogą to ceny za kawałek stali są porazające :roll:

Zrobiliśmy dzisiaj kawałek opaski przy domu, wkopałam tawułki do donicy zmajstrowanej z resztek krokwii, odczyściłam jeden taras(mniejszy) z tynku i odchwaściłam swoje tuje sztuk 9, bo ledwo juz wyglądały zza trawiszczy. Braklo dnia na resztę. Czas otworzyc winko i poczytac co na forum słychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...