Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

moja wymarzona niedościgniona cegła. ech....

 

odbije sobie i zamontuje na ogrodzeniu za to

 

niedościgniona???

 

 

efilko my za tą cegłą i płytką 250km jechaliśmy ... nigdzie bliżej nie było a ja się uparłam :roll: :wink:

 

ja bym ją ściągała z za granicy gdyby była taka możliwość. ale nie było jej nigdzie. NIGDZIE. no i mam jakąś taka podróbę brązową :x na szczęście komina za bardzo nie widuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość justyna_m
moja wymarzona niedościgniona cegła. ech....

 

odbije sobie i zamontuje na ogrodzeniu za to

 

niedościgniona???

 

 

efilko my za tą cegłą i płytką 250km jechaliśmy ... nigdzie bliżej nie było a ja się uparłam :roll: :wink:

 

ja bym ją ściągała z za granicy gdyby była taka możliwość. ale nie było jej nigdzie. NIGDZIE. no i mam jakąś taka podróbę brązową :x na szczęście komina za bardzo nie widuję.

 

 

nam udało się w Gorzowie Wlkp. tam mają tego takie ilości jakie się chce. zdziwili się jak im powiedziałam, że nigdzie tego nie mogłam dostać.

 

dobrali mi też fajną cegłę klinkierową brukową na zrobienie schodzów wejściowych w identycznym kolorze co stratus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robilam komin to w wienerbergerze mieli awarie i cztery partie pod rząd nie nadawaly się do sprzedaży. dziurawka im wychodziła a pełna nie. nikt tego nie miał na magazynie a fachowiec siedział na zaczątkach komina i czekał. nie mogłam dłużej przeciągać sprawy bo ekipa od dachu czekała. no i taki efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj grzebalam łapkami w ziemi i znalazłam dwa krzaczki pomidorów rosnących na żwirze. Oczywiscie postanowiłam je uratowac, bo kto wie czy nas te krzaki nie będą musiały wyzywić jak kasa sie skonczy na wykończeniówce. Jak widac nie tylko na pomidorowej rosną pomidory samosiejki

:D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj grzebalam łapkami w ziemi i znalazłam dwa krzaczki pomidorów rosnących na żwirze. Oczywiscie postanowiłam je uratowac, bo kto wie czy nas te krzaki nie będą musiały wyzywić jak kasa sie skonczy na wykończeniówce. Jak widac nie tylko na pomidorowej rosną pomidory samosiejki

:D :D :D :D

 

:lol: :lol: :lol:

 

Hola! Moje nie samosiejki, tylko rasiosiejki! Temi ręcami wydłubane pesteczki, posadzone na balkonie, podlewane i na pomidorową glebę przesadzone! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj grzebalam łapkami w ziemi i znalazłam dwa krzaczki pomidorów rosnących na żwirze. Oczywiscie postanowiłam je uratowac, bo kto wie czy nas te krzaki nie będą musiały wyzywić jak kasa sie skonczy na wykończeniówce. Jak widac nie tylko na pomidorowej rosną pomidory samosiejki

:D :D :D :D

 

:lol: :lol: :lol:

 

Hola! Moje nie samosiejki, tylko rasiosiejki! Temi ręcami wydłubane pesteczki, posadzone na balkonie, podlewane i na pomidorową glebę przesadzone! :lol: :lol: :lol:

Rasiulka sama sialas? to znaczy faktycznie one rasowe są.Moje to totalne dziczki jak i ja :D . Kiedy do mnie przyjedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy szczaw nie jest taki zdrowy - trzeba go zawsze z nabialem, to jeszcze krowe musisz kupic... :roll:

słuchaj nabial to mozna tez w sklepie nabyc za rogiem, wiesz?

 

No ale jak kaski nie bedzie... :roll: Dobra krowa nie jest zla. Z Argentyny na przyklad. :roll:

Mniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...