Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Gość justyna_m
Justynka - nie dziękuj - polecaj dalej :):)

 

 

Wszystkim znajomym, któzy się budują i sąprzed elewacją polecam.

a moje chłopaki mówili, ze tynk jakos taki mało ciągliwy. owszem efekt jest niezły, ale nie byli nim az tak zachwyceni, zresztą pisałam ci ze troche marudzili jak nakładali. moze to mskie wilgotne powietrze tak wpływa, u mnie robili w upały.

 

 

może tak. u mnie są zadowoleni. zaczęli wczoraj gruntować a dziś już większe pół domu zrobili. jutro pewnie skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no wlasnie mowie ze sobie zapomniałam :lol:

A u mnie dzisiaj Magicy zrobili dwie łazienki w kartonikach, małe wc i kotłownię. cały dzien robili, az jestem zmeczona tymi ich rękami w górze.ale robią jak maszyny.

 

A więc jak mówiłam przyjechali magicy, przywieźli kwiatki...

http://images37.fotosik.pl/183/152c32952d413ee0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko łazienki się zaieleniły, ale to juz coś. No i troche mi ulżyło w mojej łazience, bo wiem ze mi się bedzie podobać jak juz są linie podziałowe.

Natomiast łazienka Mai się troche skomplikowała, bo trzeba było dostawić sciankę wspierającą do drzwi prysznica i zabudowac tą nieszczęsną rurę do rekuperacji i wyszło to tak:

http://images48.fotosik.pl/188/311491c5b9fe059cmed.jpg

na lewo bidet i kibelek, na prawo wnęka na prysznic, a pomiędzy nisza na grzejnik.

Teraz nad geberitami az sie prosi o okienko z czymś fajnym i upada koncepcja kaflowania do wysokości 120 nad ziemią przez te wnęki bo ponieważ nie da to dobrego efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...