Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

a kiedy znalazłaś czas żeby tyyyyyyyyyyyyyyyyyyle wisieć na telefonie ( a podobno to ja słyne z gadulstwa )

 

jam dzwoniła i dzwoniła i żem się nie dodzwoniła :roll: :roll: :lol: :lol:

bo to trzeba się tydzień wcześniej w kajecik Myszowy wpisać 8) :wink:

 

kurka wodna to nie dobrze bo mój grafik to dziwnie niestabilny jest non stop :roll: :roll:

no co Ty Zuza, ja nie mialam połaczen nieodebranych, nie wiem co sie stało, ale kiedys mi telefon pokazywał co jest grane a teraz juz nie. To jest jakaś specjalna usługa, czy ustawienia telefonu?A przez telefon to ja sie głownie jednak w aucie nagadam. Musze sobie w koncu podpiąc zestaw, bo czasem przeginam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a kiedy znalazłaś czas żeby tyyyyyyyyyyyyyyyyyyle wisieć na telefonie ( a podobno to ja słyne z gadulstwa )

 

jam dzwoniła i dzwoniła i żem się nie dodzwoniła :roll: :roll: :lol: :lol:

bo to trzeba się tydzień wcześniej w kajecik Myszowy wpisać 8) :wink:

 

kurka wodna to nie dobrze bo mój grafik to dziwnie niestabilny jest non stop :roll: :roll:

no co Ty Zuza, ja nie mialam połaczen nieodebranych, nie wiem co sie stało, ale kiedys mi telefon pokazywał co jest grane a teraz juz nie. To jest jakaś specjalna usługa, czy ustawienia telefonu?A przez telefon to ja sie głownie jednak w aucie nagadam. Musze sobie w koncu podpiąc zestaw, bo czasem przeginam :roll:

 

Mysia - no zajete było dłuuuuuuuuuuugo :roll: :roll:

 

ustw sobie w telefonie : POŁACZENIA OCZEKUJĄCE i po sprawie, jak się ktoś bedzie dobijał ( czyli np Ja ) to bedzie pikać podczas rozmowy a potem dostaniesz smsa ze Nieodebrane Połączenie :wink: :wink: i do mnie oddzwonisz :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy znalazłaś czas żeby tyyyyyyyyyyyyyyyyyyle wisieć na telefonie ( a podobno to ja słyne z gadulstwa )

 

jam dzwoniła i dzwoniła i żem się nie dodzwoniła :roll: :roll: :lol: :lol:

bo to trzeba się tydzień wcześniej w kajecik Myszowy wpisać 8) :wink:

 

kurka wodna to nie dobrze bo mój grafik to dziwnie niestabilny jest non stop :roll: :roll:

no co Ty Zuza, ja nie mialam połaczen nieodebranych, nie wiem co sie stało, ale kiedys mi telefon pokazywał co jest grane a teraz juz nie. To jest jakaś specjalna usługa, czy ustawienia telefonu?A przez telefon to ja sie głownie jednak w aucie nagadam. Musze sobie w koncu podpiąc zestaw, bo czasem przeginam :roll:

 

Mysia - no zajete było dłuuuuuuuuuuugo :roll: :roll:

 

ustw sobie w telefonie : POŁACZENIA OCZEKUJĄCE i po sprawie, jak się ktoś bedzie dobijał ( czyli np Ja ) to bedzie pikać podczas rozmowy a potem dostaniesz smsa ze Nieodebrane Połączenie :wink: :wink: i do mnie oddzwonisz :lol: :lol:

o własnie tego mi brakowało. Zrobie to za pamieci i uciekam spac, bo padam ze skonania, czy jakos tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spij dobrze - a rano zajrzyj do Dobroszki bo chyba tam zajde i dam ci płytkę :wink:

nie moge tam jutro zajrzec, mam najpierw mase załatwiania na miescie,a potem na budowie, a to dopiero wtorek :roll:

 

Dobroszka jeszcze do mnie na PW nie potwierdziła więc pewnie cos się pozmieniało, ale jeszcze wszystko przed nami, a jutro to dlatego ze znowu Elektrownie nawiedzę :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spij dobrze - a rano zajrzyj do Dobroszki bo chyba tam zajde i dam ci płytkę :wink:

nie moge tam jutro zajrzec, mam najpierw mase załatwiania na miescie,a potem na budowie, a to dopiero wtorek :roll:

 

Dobroszka jeszcze do mnie na PW nie potwierdziła więc pewnie cos się pozmieniało, ale jeszcze wszystko przed nami, a jutro to dlatego ze znowu Elektrownie nawiedzę :roll: :roll:

znaczy zakład energetyczny w pśkowie?Potrzebujesz tam cos załatwic to daj znac. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spij dobrze - a rano zajrzyj do Dobroszki bo chyba tam zajde i dam ci płytkę :wink:

nie moge tam jutro zajrzec, mam najpierw mase załatwiania na miescie,a potem na budowie, a to dopiero wtorek :roll:

 

Dobroszka jeszcze do mnie na PW nie potwierdziła więc pewnie cos się pozmieniało, ale jeszcze wszystko przed nami, a jutro to dlatego ze znowu Elektrownie nawiedzę :roll: :roll:

znaczy zakład energetyczny w pśkowie?Potrzebujesz tam cos załatwic to daj znac. Powodzenia

 

no pewnie ze potrzebuję - PRUUUUUUUUUND potrzebuję :wink:

 

a oni mi mówią ze za 19 miesięcy od uzyskania PNB a ja im na to że Wasze Niedoczekania - i musze udowodnić wartość swoich słów - rozumiesz :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w vattenfalu w pruszkowie tak?

 

chyba taaaaaaaaaaaaaaak, za wiaduktem obok Gazowni :roll:

 

vatenfall jest naprzeciwko gazowni a Ty masz pewnie tam gdzie Rasia czyli zakład energetyczny przy gazowni. Troche szkoda, ale popytam czy coś moze sie tam da.

A tak apropos rejonów to ja musze dylac do Konstancina. chyba troche pogrzane no nie?

Miłego dnia wsiem. Dzisiaj rozpoczęcie roku w przedszkolu, pewnie znowu sie spóźnie, bo księżniczka jeszcze kima :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam z urlopu ale nie mam czasu nadrobic zaleglosci wiec tylko pogratuluje pieknych drzwi (wlasnie je dopatrzylam :) Myszka mozesz pokazac je zamkniete?Co to wogole za cudo?-robione na zamowienie czy jakies typowe?Ja mam otwor na 140 cm i tez chce zrobic boczne przeszklenie.Po powrocie mocno zastanawiam sie nad klinkierem na kominie i mozliwe ze rowniez jak Ty tylko go wytynkuje (cena klinkieru pelnego (6.40 zl )za sztuke lekko dolujaca :wink: )

Ogolnie wrocilam wkurzona bo moi fachowcy znow przelozyli swoje wejscie na przyszly tydzien.Ustalilismy z mezem ze jezeli nie pojawia sie do polowy wrzesnia nie zaczniemy w tym roku budowy bo boimy sie ze plyta stropowa nie zdazy wyschnac przed nadejsciem pierwszych przymrozkow :(

Dziewczyny orientujecie sie moze jak kwotowo wychodzi roznica pomiedzy tarasem lanym z betonu i wykladanym plytkami a takim robionym z kostki betonowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona się skończy przed wami, zobaczycie!!!!

 

 

 

Drzwi to zwykłe drzwi balkonowe, zamawiane razem z oknami w aliplaście, od Starego.

No to wylejcie fundamenty i chudziaka, niech sie ułożą przez zimę, a od wiosny iddzcie z cegła do góry. Tak stracicie kope czasu, na rozmarzanie gruntu, ciapy lapy działkowe i inne takie. A pracowac z cegiełką można od środka. Zreszta z doświadczenia wiem, ze nawet jesli fachowcy mają zmarznięte ręce i mówią, ze wszystko w porządku to jednak nie do konca jest, bo każdy robi, byle szybciej, a i dopatrzec sie jest ewentualnych błędów trudniej.

Z rzeczy bieżących:

wczoraj przez wlasnie niedopatrzenie na stanie surowym, Hydrauliszian man musiał zmasakrowac nam wylewkę w kotłowni wykopując dziurę wieeelgachną pod przyłącz wody studziennej.A mowiłam M o tym wczesniej-to nie słuchal ze trzeba zrobic"a pani magdo oni sobie potem tylko podkopią"- ale co ja mogłam byłam zielona jak szczypiorek w te klocki.To jednak troche inny podkop niz byłby kiedys.

Jutro przychodzą robić gaz.

Z rzeczy nieprzyjemnych to poinformowaliśmy Pana ze jakośc jego, znaczy sie naszych tynków jest nieakceptowalna. Nikt nie chce się podjąc malowania tego bez gładzi, nikt nie przychodzi do wykończenia cholernych glifów, które tynku jeszcze nie widziały.Nie mówiąc o tynkach na górze domu, których do tej pory nie ma, bo zabroniłam panu niszczyc więcej ścian. Dam panu szanse - jeszcze raz, ale to bedzie krótka szansa, bo miesiąc dom stoi odłogiem, a za miesiąc przychodzą kartony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nałożyłam w dwóch pokojach taką cieniutką gładz , ale najpierw wypolerowałam ściany, odpyliłam, nałożyłam tą gładz, potem znów polerowanie, potem odpylanie i dopiero malowanie. Wygląda to teraz niezle przy halogeju (ale kto wie jaki efekt da klasyczna sufitowa lampa?), a to póltorej tygodnia mojej roboty, od rana do wieczora. Nie mam na taka zabawę czasu, a wykonawca wciąz uwaza ze wszystko jest w porządku i ze tak wygladaja klasyczne tynki cementowo-wapienne :o . Gdyby je dobrze zatarł, a potem przeszlifował i nałożył mleczko (jesli juz nie kwarc) to by były tynki gotowe do nałożenia farby, a teraz kto to ma zrobic? No nic powiedział, ze przyjedzie obejrzec...we wtorek. :roll: Mam nadzieje ze od środy wezmie się do roboty w takim razie.

Ciągle licze na dobrą wolę ludzi i jak dobry wykonawca to poprawi, tak zeby klient był zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia nie przypominaj mi o tynkach.

To był największy koszmar mojej budowy, który do tej pory odbija mi sie czkawką.

U siebie juz wiem, że musze unikać punktowego światła, w wszystkie żyrandole muszą być skierowane do dołu. :(

 

Do zniwelowania nierówności zawsze można położyć farbe strukturalną i jakoś sie przełknie. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...