Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trzymaj sie dzielnie Mycha Dobrze będzie , bo inaczej byc nie może.

 

U nas tyż kolorowo , bo ugięły się belki z więźby , trzeba będzie dołożyć conieco , a dodatkowo kopara przy kopaniu GWC się spsuła i mam sajgon z boku domu nieskończony - jutro skonczą mam nadzieję :roll:

 

Buziaki

 

O kurczę Dobrosiu, to nieciekawie..! :o :(

A gdzie świeże fotki tych drzwi i okien co są w podpisie..?! :roll: Bardzo ciekawa jestem co wybrałaś...! 8) :wink:

 

Myszko widzę, że i Ty masz przeboje z tynkami.... :( U nas to był najgorszy etap na budowie...

Mam nadzieje, że wszystko dobrze się skończy. Powodzenia! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam chwilę paniki ale konsylium złożone z kierbuda , majstra i wykonawcy już ustaliło plan działania i będzie ok. Dach nie był zagrożony , ale by nam sufity podwieszane pękały.Ale ja miałam czarne wizje od razu :oops:

 

Drzwi docelowe są na razie tylko techniczne , frontowe są tymczasowe. A okna mam szare alu. Takie same jak ma Mycha. Wciąż zapominam cyknąć fotki , aż wstyd normalnie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam chwilę paniki ale konsylium złożone z kierbuda , majstra i wykonawcy już ustaliło plan działania i będzie ok. Dach nie był zagrożony , ale by nam sufity podwieszane pękały.Ale ja miałam czarne wizje od razu :oops:

 

Drzwi docelowe są na razie tylko techniczne , frontowe są tymczasowe. A okna mam szare alu. Takie same jak ma Mycha. Wciąż zapominam cyknąć fotki , aż wstyd normalnie :oops:

 

Dobrosia- będzie dobrze.

A z projektantem pogadałaś ? Może lepiej, żeby poprawił to w projekcie zanim znowu wsadzi kogoś na minę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jutro dryndnę jak nie zapomnę.Ale nie odpuszczę im tego.I tak majster nam wsadził w więźbę więcej belek podpierających dach niz było przewidziane.A i tak sie ugielo.Az się boję mysleć co by było bez tego dodatkowego drewna... :-?

 

Cienko by było - chyba konstruktor miałby sprawę w sądzie. O ile nikomu nic by się nie stało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...